21

Re: Tatuiruotes

Graziausia bent man tai panos nugaros apacioje per centra virs sikniuko..Gundanciai atrodo..O siaip visur grazu..aisku ne ant veiduko..:D As pats jos kazkodel nenoriu..bet panai vis pamastau kad gal ir nieko butu..:D

22

Re: Tatuiruotes

na zinau kad man dar anksoka..ash tik svajoju..o seip taj noreciau nugarooj nes na net pati nzn tiesiog man ten grazu todel kam  darytis ten kur niekas nedaro bet uztat kietai atrodysi man svarbu kad man butu grazu ir miela ir butiniause kad neatsibostu..taj va tokia mano nuomone....:)

23

Re: Tatuiruotes

reiks kada pasidaryt smile

24

Re: Tatuiruotes

as tai manau kad reikia darytis tatoo ten kur tu retai pati matysi ja, nes jinai tau nenusibos, ir tu pamirsi apie ja, o visi kiti mato ir sako "tai labai grazu" wink man tai irgi labai grazu ant nugaros, ir as labai noriu ten:)

25

Re: Tatuiruotes

labai gerai pasakyta Irena;)

26

Re: Tatuiruotes

turiu viena bet daugiau nenoreciau:D:D

27

Re: Tatuiruotes

as ir pasidariau praeita vasara apacioj ant nugaros ir dra tokia nemenka, skaudet galima sakyt neskaudejo, nes iskentejau, bet apacioj ant nugaros darytis nepatariu nes ir tas zmogus kur man dare tatura sake neadryt nes kas antra vaiksto, ir pasidarys tas pats kaip ir kazkada tos vielos ant bicepso ir t.t. is tikruju kurios pasidaro viena po kokiu puses metu vaziuos pasidaryt kita, as ir va jau geguzes menesi vaziuosiu ech kaip laukiu nesulaukiu smile

28

Re: Tatuiruotes

hmm..joa populiariausia vieta nugaros apacioj...nepatinka man but kaijp visiem ,bet pati ten turiu:)  ir grazia, zyziau zyziau ir mama padovanojo:D gal jau ir banalu toj vietoj, bet neatsibosta paciai i ja ziuret nes nematai, pasimirsta, o kiti sawo komplimentaijs primena:) ir dar sexy :pp

29

Re: Tatuiruotes

As tai noriu ishsikalti PANTERA per peti,kakla,ranka ir nugara.Turetu nemaza isheit.Daug kas sako,kad tatoo,tai kaip narkotikas pabandei ir norysi dar vienos.

30

Re: Tatuiruotes

man grazu,todel turiu tai kas atspindi mane.skorpioniuka nugaros apacioje ant sono.

31

Re: Tatuiruotes

nepatinka man nei auskrarai, nei tatoo jokiose vietose:-{

32

Re: Tatuiruotes

inga o ten pas tave tikra tatoo?ar su markeriu nupiesta?

33

Re: Tatuiruotes

as neturiu tatooo!!!!!!
bet ja tureti mano svajone!:)
turiu tik du auskarus bamboi-ir liezuvi

34

Re: Tatuiruotes

Meilė, 14 parašė:

as neturiu tatooo!!!!!!
bet ja tureti mano svajone!:)
turiu tik du auskarus bamboi-ir liezuvi


Ir kas gi tau maiso ja pasidaryti?

35

Re: Tatuiruotes

Zadu vasaros gale pasidaryti. Noriu mazyciu suniuko peduciu prie  dubens kaulo kairej pusej arba.. buksnini koda nugaros apacioje,bet tai atrodo siek tiek vulgaroka??(ka Jus manot?) Parduos dar kaip lele big_smile O siaip vyresniu zmoniu,kurie turi tatoo nuomone apie jas neigiama. Negirdejau ne vieno teigiamo atsiliepimo. Visi jie gailisi kadaisia ja pasidare, tad labai reikia pagalvoti ka daryti ir kur darytis, kad ateityje nemisytu...

36

Re: Tatuiruotes

man tai patinka , lab noreciau ant nugar.

37

Re: Tatuiruotes

Donata, teisingai! Pries betkoky zingsny pagalvokit, nes velaiu, kai bus solidus amzius, tatoo nekaip atrodys ir y jas poziuris pasikeites bus, taciau tatoo nebepakeiciama...

38

Re: Tatuiruotes

as turiu ant peties ir gailiuosi dabar, vasara nesioju maikutes tik su rankovemis.... nesidarykit, nebent kokioje nematomoje vietoje....

39

Re: Tatuiruotes

Evelina, 13 parašė:

Niuz.. ka apie jas manote??
ar darytumetes? kurioje vietoje?
ar turit?
jei taip, kurioje vietoje?


Tikrai jos noreciau, ir jei bus galimybe tikriausiai ja pasidarysiu, darysiu arba nugaroje kurnors, arba ant kojos...

40

Re: Tatuiruotes

hmmm.... labi lengva irnepbarngu pasidaryt o jos isemimas tukstanciais:?