61

Re: Tatuiruotes

nu jooo... neutral

62

Re: Tatuiruotes

geriau daryt 1 tattoo ten kur jos tu ne matai dazhnai nes greit nusibosta ir viskas tada geriau ant nugaros smile
ir del skausmo tai ner to ir didelio skausmo biskuti is pradziu skauda o po to kaip masazas smile

63

Re: Tatuiruotes

pries pries pries...

64

Re: Tatuiruotes

as tai pries nieko ten grazaus nera wink

65

Re: Tatuiruotes

man tai beda kad tewai neleidzia.. hmm bet as vistiek pasidarysiu,tik laukiu rudens kai biski atsals,nes vasara leva darytis... big_smile:]

66

Re: Tatuiruotes

seip as turiu 2 ant kojos gyvate aplink manovardo pirmaja raide apsiviniavusia ir ant peties ornamenta smile

67

Re: Tatuiruotes

vaidutis,18
dabar tau patinka...
bet veliau bus nesveika ir 100% atsibode...

68

Re: Tatuiruotes

Viktorija, 18 parašė:

man tai beda kad tewai neleidzia.. hmm bet as vistiek pasidarysiu,tik laukiu rudens kai biski atsals,nes vasara leva darytis... big_smile:]

tau jug 18 niekas negali tau uzdrausti bet
geriau nesidarik poto gailiesis arba padaryk tokias kurios po menesio ar kazkas panasaus dingsta
o poto jau darikis tikra jei patiks
(cia tik mano nuomone wink )

69

Re: Tatuiruotes

Viktorija, 18 parašė:

man tai beda kad tewai neleidzia.. hmm bet as vistiek pasidarysiu,tik laukiu rudens kai biski atsals,nes vasara leva darytis... big_smile:]


nu o kas is to kad turesi tatoo? tipo kitiem rodysi ir pati dziaugsis...zinok tas tatoo visi mate..o jei tu cia del saves,nes nuosirdziai patinka,tai darykis...
bet tawo vietoje as del tokios uzgaidos nesizalociau kuno...

70

Re: Tatuiruotes

neskaiciau visos temos, bet turiu gam rimta klausyma...
1) tatuiruote jau tapo privalumas, kad graziau atrodyt?
2) kam ish vis to reik?
3) o ka jei be tatuiruotes?

tiesiog idomu, nes ash pvz, nei auskaru, nei tatuiruociu nenoreciau, nu noreciau tatuiruotes (ant nugaros Lietuvos Vycio didelio), bet kol netarnavau tai ir nemanau, kad labai jau noriu wink o patriotu buti nereik tatuiruociu... svarbu buti zmogum, buti ishtikimam Lietuvai ir pilieciam, to turetu uztekt... taigi laukiu jusu minciu kodel ir kam reikalingos tatuiruotes.

71

Re: Tatuiruotes

kam taturuotes reikalingos del kvailumo , noro pasirodyti kaskuo issiskirenciu , tel to kat tevai neleidzia kaip pastebejau dauguma kaip ir maisto priemone naudoja big_smile kaip sakoma kada nors isauks is to o taturuociu pasalinimas ne pigus reikaliukas beje jos pasidarymas ir kainuoja big_smile

72

Re: Tatuiruotes

tai va evelina sake pasidaryk tokia trumpalaike...menesiuj...

73

Re: Tatuiruotes

Vija, 24 parašė:

skausmas darant priklauso nuo vietos, kurioje darai.. plius dar nuo zmogaus jautrumo.. noreciau, bet nedarysiu ir pinigu gaila ir klausimas ar as jos po desimties metu irgi noreciau..

esi teisi...pasidariau,po to dziaugiausi, paskiau susiradau gera darba rimtoje organizacijoje, patikek....mano tatuiruote yra ant peties ir mazdaug 7cm ilgio.turiu sunkumo su maikutem...negaliu vaikscioti taip, kaip noriu, nuolat maikutes perku tik su rankovytem. sunkoka

74

Re: Tatuiruotes

jau galvoju apie galymybe naikinti ja lazeriu....

75

Re: Tatuiruotes

turiu jau virs keturiu metuku grozi ant nugarytes ties kryzkauliu ir labai ja dziaugiuosi, nebuvo akimirkos, kad sudvejociau savo sprendimu ar gaileciausi ja pasidariusi. Gal vieta dekinga - kartais net primirstu kaip ji atrodo smile galvoju apie dar viena tatoo, bet kol nesnuprendziau kokios ir kur noriu, savo minciu neigyvendinu.

76

Re: Tatuiruotes

Gal vieta dekinga - kartais net primirstu kaip ji atrodo smile

vat buten, nepatinka - uzdengi, nori pasigrozeti - lengvai atidengi ir problemu nera. vieta tikrai dekinga

77

Re: Tatuiruotes

Auris, 19 parašė:

o as girdejau apie inykstancias tatuiruotes po kiek laiko.... smile Nezinau gal kas ir pripasakojo pasaku man cia big_smile bet as linkes tiketi kad kaip ir istirpstantys siulai yra tiap ir isnykstantys dazai yra wink

as irgi girdejau apie tokias:D bet pagalvojus logiskai, per viena diena jinai neisnyks:D vadinasi bluks, bluks, atrodys vis baisiau ir baisiau.. zodziu, ilgainiui teks ta "grozi" slepti, kol isnyks galutinai:p

78

Re: Tatuiruotes

Auste, 18 parašė:
Auris, 19 parašė:

o as girdejau apie inykstancias tatuiruotes po kiek laiko.... smile Nezinau gal kas ir pripasakojo pasaku man cia big_smile bet as linkes tiketi kad kaip ir istirpstantys siulai yra tiap ir isnykstantys dazai yra wink

as irgi girdejau apie tokias:D bet pagalvojus logiskai, per viena diena jinai neisnyks:D vadinasi bluks, bluks, atrodys vis baisiau ir baisiau.. zodziu, ilgainiui teks ta "grozi" slepti, kol isnyks galutinai:p

tu teisi. vis6kai

79

Re: Tatuiruotes

Jei nori kokia savaitele pasidziaugti, tai galima nusipiesti tatoo chna dazais, palangoje kiekviena vasara daro gatveje tokias big_smile Jei geresnej vietoj, tai ir pora savaiciu islaikys, o jei anksciau nebenoresi, tiesiog stipriau paplauk ir nebebus wink

80

Re: Tatuiruotes

turiu, ant nugaros. skaudejo =]]