261

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Aistė parašė:
Vilija, 33 parašė:

as pvz. nekeisciau savo masiniuko su paprasta pavaru deze i automata.nors kazkodel uz tokia nuomone kai kas is manes pasisaipe:((((bet juk su automatu kai vaziuoji -jokio cinkelio-tik tiek kad minkai pedalus.o kaip jums?

palaikau, as ir nepilnus metus su grand cherokee automatu pavazinejau ir kciortu, pardaviau ir mechanine celica vel pasistaciau pas save smile

dzipas ir celica..na tas 2 variantas moteriskas ,,tad nieko nuostabaus,,

262

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

trumpai automatine-tinginems, o mechanine exstremalams ir kas netingi kaulu pajudint. as uz extremalu sporta  ir visada naudou mechanine, tiesa sakant niekad neteko automato vairuot bet ir nenoriu..

263

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Ugnius parašė:

trumpai automatine-tinginems, o mechanine exstremalams ir kas netingi kaulu pajudint. as uz extremalu sporta  ir visada naudou mechanine, tiesa sakant niekad neteko automato vairuot bet ir nenoriu..

dar trumpiau,,ne akmens amziuje gyvenam tad automatine normalus dalykas..ekstremalus sportas,,ir ,,na jai ten reikia mech,naudok i sveikata,o jai ekstremalus vairavimas gatvej  na ne rusijos keliuose vazinejam kad jis butu ekstream,,,

264 (redagavo Mindaugas 2013-09-17 10:10)

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

na wisiems skirtingai, as palaikau automatu puse. esu mates statiska kad automobiliai su automatine pawaru dezemis maziau awarijose pakliuna. su automatu irgi galima keisti begius. priklauso nuo metu. kas uz mechanines , wistiek pykit ne pyke, bet wienas nenuginciajamas dalykas yra kad automatas mieste ir jo spustyse perspjauna mechanine. P.S cia tik mano nuomone :-)

265

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Mindaugas parašė:

na wisiems skirtingai, as palaikau automatu puse. esu mates statiska kad automobiliai su automatine pawaru dezemis maziau awarijose pakliuna. su automatu irgi galima keisti begius. priklauso nuo metu. kas uz mechanines , wistiek pykit ne pyke, bet wienas nenuginciajamas dalykas yra kad automatas mieste ir jo spustyse perspjauna mechanine. P.S cia tik mano nuomone :-)

statistika statistikai nelygi,,kiekvieno asmeninis reikalas ka pasirinkt,,mane labiau erzina stabdziai su mygtuku ,,,

266

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

jei naujas auto tik automatas nors tikrai esu užkietėjas mechaniniu gerbėjas.Bet šiuo metu turimas išeiginis  landcruizeris nepamainomas su automatinė pavaru dėže.Tikrai tokiame dideliame automobilyje vairuoti ne darbas o malunumas.Beje žmona irgi pavažinėjusi su juo iškeitė automobili su mechanine dėže i automatine dėže turinti automobili.

267 (redagavo Mindaugas 2013-09-17 18:39)

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

vistiek viskas pereis prie mygtuku, ir paskiau prie tacho, ateitis priklauso automatui xD

268

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Automatas yra gerai, bet tik daug litu reikia paaukoti kad ji vairuoti, jis ryja daugiau kuro ir nera lengva rasti automata su tvarkinga pavaru deze, o jos tvarkymas daug kainuoja, tai gal geriau automobilis su mechanine pavaru deze smile

269

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Gintarė parašė:

Automatas yra gerai, bet tik daug litu reikia paaukoti kad ji vairuoti, jis ryja daugiau kuro ir nera lengva rasti automata su tvarkinga pavaru deze, o jos tvarkymas daug kainuoja, tai gal geriau automobilis su mechanine pavaru deze smile

aukoji tada kai nepagal pinigine auto,,,kai jis tavo kisenei -kalba nesisuka per brangus per daug kuro,,,

270

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Sakykyte ka norite taciau ateitis automatuose, taip kad jei sena gelda turesi mechanine jei nauja automatine big_smile cia ir bus galima atskirti kas vairuoja kibirus kiaurus o kas masinas big_smile

271

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Ugnius parašė:

trumpai automatine-tinginems, o mechanine exstremalams ir kas netingi kaulu pajudint. as uz extremalu sporta  ir visada naudou mechanine, tiesa sakant niekad neteko automato vairuot bet ir nenoriu..

tu f-1 matei mechanine, ten tokiu nera nes greiciai per dideli, o ralyje maksimum iki 200 tai ir pilnai pakanka mechanines, tai cia kiap gaunasi tada? big_smile kurie cia tinginiai? big_smile tai cia is sportines puses ziurint, is komforto as tau pasakysiu tiek tas kas megino automata niekada jo nepeiks kad tai blogiau uz mechanine turiu galvoje tvarkinga, ir kiek pastebejau kad tie kas ji pamegina paskui ir pereina ant jo paprastai nes mieste jis tikrai geriau ir patogiau nei mechanine

272

Re: Automatine vs. mechanine pavaru deze

Shameless parašė:

Voo CIA MAN Tinkami Zodeliukai Pasisakyt tongue big_smile AS VEL link Pelkiuu Prudoo PURVYNUU Tesluu tongue big_smile Karoce 4x4 turi Didele Masinyte nuo SUPISSTOO ASfaltoo Nuklydes PRIVALOMA TURET ISIGYTII TIK AUTOMATAA Jomajoo tongue tongue tongue Baloj Paskendes Nespesi MECHANINE Junginet tongue tongue tongue  Thanks uz Demesyy tongue tongue

Man tai patinka junginėti. Kažkaip nuobodu važiuoti su automatika. Miegas ima smile