121

Re: Audi!!!

Algiz, 16 parašė:
Vilius, 21 parašė:
Rolandas, 23 parašė:
Vilius, 21 parašė:

pala pala dar..:D);) nusipirksi kokia padrozta A6, i tas audines gyvenime nebeziuresi..:D)


taigi nereikia kaltint visos gimines, jei vienas kuris sunus paklydelis. Jei masina nera uzdrozta, tai marke nera esminis dalykas.

prie 150000-200000 tos audines pradeda reikalauti ITIN brangaus ir sudetingo aptarnavimo, siuo atveju padrozimas nera esminis dalykas. jei norite maziausiai problemu, siulau tokia audine su 1.9 dyzeliuku ir mazai elektros:)

gyvenime nepirkciau 1.9 ipac ant a6 yra pas tewo 2.5 super o del detaliu nelabai genda tik amortikus visus keite viena karta ir viskas nieko daugiau jau du metai

nu nepirk jobani ty vrot... **** man ka tu pirksi ka nepirksi, kai reiketu uz koki banalu dirzo pakeitima palikti ~1500 stukos (pa pigiaja cia) tai pagalvotum, nors xj tu pagalvotum..

122

Re: Audi!!!

Rolandas, 23 parašė:
Vilius, 21 parašė:

kad ir dar banaliau - pabandykit su kokiu... na pvz megane pavaziuoti iki anglijos:)

o prancuziskos labai komfortiskos masinos. aisku autobanais lekti >160 nelabai gal tinka, bet kad tai kibirai tai tikrai sakyti negalima.

nepriekabiauk prie zodziu, vietoj magane gali isiraysti koki kia clarus:D)

123

Re: Audi!!!

tuo daiktu nevaziaves, net nzn kaip atrodo big_smile

124

Re: Audi!!!

Rolandas, 23 parašė:

tuo daiktu nevaziaves, net nzn kaip atrodo big_smile

pasakysiu tik tiek - laimingas zmogus esi..:D)

125

Re: Audi!!!

Vilius, 21 parašė:
Rolandas, 23 parašė:
Vilius, 21 parašė:

kad ir dar banaliau - pabandykit su kokiu... na pvz megane pavaziuoti iki anglijos:)

o prancuziskos labai komfortiskos masinos. aisku autobanais lekti >160 nelabai gal tinka, bet kad tai kibirai tai tikrai sakyti negalima.

nepriekabiauk prie zodziu, vietoj magane gali isiraysti koki kia clarus:D)

varem i airija is lietuvos tai gana patogu su a6 buvo beje jau net lietuvos autobame isvaziuojant su dar senesne kaskur 1996 a6 palemktiniavom tai 250 ispaudem

126

Re: Audi!!!

Jau tik ne su dyzeliu 250 kmh.

127

Re: Audi!!!

Rolandas, 23 parašė:

Jau tik ne su dyzeliu 250 kmh.

pala pala, tegu pasakoja dar ka nors vyriokas..;)

128

Re: Audi!!!

Rolandas, 23 parašė:

Jau tik ne su dyzeliu 250 kmh.

oi be problemu su audi 2.5 TDI dvi raudonos raides isspausti 250, galima ir daugiau:) o kaip su aaudi visom trim raudonom raidem tai nzn:)

129

Re: Audi!!!

Aurelijus, 25 parašė:
Rolandas, 23 parašė:

Jau tik ne su dyzeliu 250 kmh.

oi be problemu su audi 2.5 TDI dvi raudonos raides isspausti 250, galima ir daugiau:) o kaip su aaudi visom trim raudonom raidem tai nzn:)

a tai kolei tada visur techniniuose duomenyse raso kad ne daugiau 220 ? smile Siam teiginyje pamirstas, kad sukimo momentas dingsta nuo aukstesniu apsuku.. paprastieji net ir 2.5 litro dizeliai 250 nevaziuoja smile

130

Re: Audi!!!

nu nzn bet 6 saiba issukom be problemu.. gal gera nuokalne pasitaike:):) na nors sakant nuo 230 tai jau teko biski pabezdet kad iki 250 dakiltu:)

131

Re: Audi!!!

Nu as netikiu. nebent buvo siokia tokia nuokalne ir jei dar ivertinus spidometro paklaidas, kurios esant tokiems greiciams gali net kokius 20 kmh parodyti, nu gal....
Pvz c4 su 2.8 max greitis 220 kmh, bet tai cia variklis kur kas dinamiskesnis, galingesnis, o sukimo momentas tik siek tiek mazesnis nei 2.5 tdi.

132

Re: Audi!!!

http://be.corbina.tv/perl-cgi/news.pl?url=mms://video83102-3.corbina.tv/InternetFilms/Gai/Vot_ehto_nomer.wmv  va kaip audi vairuoja big_smile ir kokie vairuoja;)

beje su dyzeliu nauju 250 gali ishsukti;)  o paklaida spidometro jei 20km tai ce dar gerai;) o beje su kokiais ratais kokio dydzio?:)

133

Re: Audi!!!

Rolandas, 23 parašė:

Nu as netikiu. nebent buvo siokia tokia nuokalne ir jei dar ivertinus spidometro paklaidas, kurios esant tokiems greiciams gali net kokius 20 kmh parodyti, nu gal....
Pvz c4 su 2.8 max greitis 220 kmh, bet tai cia variklis kur kas dinamiskesnis, galingesnis, o sukimo momentas tik siek tiek mazesnis nei 2.5 tdi.

NU karoce 250km/h tai tikrai ispaudem be problemu pats sedejau masinoj ir tikrai zinau kiek lekem o ant tewo audines 260 ant spidiko as kalbu ne apie 1996 mmetu o apie AUDI A6 AVANT 2.5TDI 1999 metu TRIPTRONIC automatas 5 begiu ratai 18 dabar bet kai spaudem buvo orginalus gamikliniai 15 

134

Re: Audi!!!

sutariam pries burdami arabus pasitikrinam masinu specifikacijas smile liars are not allowed wink

135

Re: Audi!!!

mano saltinis maksimalu greiti rodo 210 tokiam modeliui

136

Re: Audi!!!

Gintaras, 24 parašė:

sutariam pries burdami arabus pasitikrinam masinu specifikacijas smile liars are not allowed wink

karoce man cia jokios nados meluot ir kas gali but teisesnis ar tas kuris jau turi toki auto ir vaziaves ne su vienu tokiu ir daug panasiu audi ar tas kuris net nesedejas viduj DARKARTA KARTOJU MELUOT CIA JOKIO TIKSLO

137

Re: Audi!!!

Gintaras, 24 parašė:

sutariam pries burdami arabus pasitikrinam masinu specifikacijas smile liars are not allowed wink

ie tuman rodos buvai dawes geltona korta karoce uz tai kad buvau pasakes kaskioj temoj (AUDI ir FSIO) ir paskui apsimetei kad ne tik pas manes rodo kad tu man dawei ta korte ir beto ka cia nusisneki 210 pagal tawo saltinius karoce nemates as dar nievienos auto kur parasyta 210 ant spydiko

138

Re: Audi!!!

Algiz, 16 parašė:
Gintaras, 24 parašė:

sutariam pries burdami arabus pasitikrinam masinu specifikacijas smile liars are not allowed wink

karoce man cia jokios nados meluot ir kas gali but teisesnis ar tas kuris jau turi toki auto ir vaziaves ne su vienu tokiu ir daug panasiu audi ar tas kuris net nesedejas viduj DARKARTA KARTOJU MELUOT CIA JOKIO TIKSLO

zinai tu, kiek as km nuvaziaves su tokia masina..:D) man rodos, kad pats tik gale sedejes teesi:)

139

Re: Audi!!!

Vilius, 21 parašė:
Algiz, 16 parašė:
Gintaras, 24 parašė:

sutariam pries burdami arabus pasitikrinam masinu specifikacijas smile liars are not allowed wink

karoce man cia jokios nados meluot ir kas gali but teisesnis ar tas kuris jau turi toki auto ir vaziaves ne su vienu tokiu ir daug panasiu audi ar tas kuris net nesedejas viduj DARKARTA KARTOJU MELUOT CIA JOKIO TIKSLO

zinai tu, kiek as km nuvaziaves su tokia masina..:D) man rodos, kad pats tik gale sedejes teesi:)

eik eik ka cia nusisneki karoce nenoriu cia bartis bet kaip nori taip vairaves esu irgi ir a8 ir a4 o su tewo a6 tai tikrai ne vien akarta vaziaves karoce nevaidink cia sustro

140

Re: Audi!!!

Algiz, 16 parašė:
Vilius, 21 parašė:
Algiz, 16 parašė:
Gintaras, 24 parašė:

sutariam pries burdami arabus pasitikrinam masinu specifikacijas smile liars are not allowed wink

karoce man cia jokios nados meluot ir kas gali but teisesnis ar tas kuris jau turi toki auto ir vaziaves ne su vienu tokiu ir daug panasiu audi ar tas kuris net nesedejas viduj DARKARTA KARTOJU MELUOT CIA JOKIO TIKSLO

zinai tu, kiek as km nuvaziaves su tokia masina..:D) man rodos, kad pats tik gale sedejes teesi:)

eik eik ka cia nusisneki karoce nenoriu cia bartis bet kaip nori taip vairaves esu irgi ir a8 ir a4 o su tewo a6 tai tikrai ne vien akarta vaziaves karoce nevaidink cia sustro

nesnekek nesamoniu, niekas ir nesikabines, as gal tada ir nesigirsiu, ka vairaves, ko nevairaves