161

Re: Audi!!!

Gintaras, 24 parašė:
Algiz, 17 parašė:
Tomas, 26 parašė:

Audi yra gerai, bet ji be dvasios, nu nemoku pasakyti bet kaip sako ji neturi to "sarmo"..kaip ir vw..vaziuoti malonu, techniskai vos ne idealu, viskas ok, bet manes tokie auto niekada nezavi..Man labai didele reiksme turi dizainas, kuris ypac pas vw ir audi modelius antiek vienodas kad net bloga..

tu tipo nori pasakyt kad Audi ir vw vienas ir tas pats tai tikrai labai skiritingi automogiliai Audi ten is Vw zinau kad ant naujausios Audi a6 tik 2.0tdi  tededa varikli o visi kiti yra audi gamybos ir detales viksakas skiriasi darkarta sakau Audi ira Audi o VW yra VW

tas pats koncernas, tose paciose gamyklose renkami mazgai, audi -aukstesnes klases wink Automobiliai nera vienodi, bet kad l. skirtingi negalima sakyt. Skaitoma kad automobilio sirdis - jo variklis. O dabar paziurekime kiek vienodo modelio varikliu galima atrasti ir pas audes ir pas VW wink

ne tai jo audi daug aukstesnes klases ir visa gaminama medziaga naudojama yra visai skirtinga pvz audi tikrrai yra daug geresne atsizvelgiat i audi modelius ir visa audi kokybe o kad audi ri vw atrodo panasus tai tirkai ne pvz tauregas ir Q7 apsiuliuciai kitokie audi zimiai didesne ir t.t paskui a8 ir paetonas is vis skirtingi ir taip toliau o kad varikliai is isvazdos atrodo panasiai tai nereiskia kad tokiepatys nzn man audi daug geresne bet nesakau kad vw yra labai bloga bet audi daug aukstesnes klases

162

Re: Audi!!!

smile tai kad Q7 ir Touregas skirtingos klases auto smile Q7 taiko i ta pacia klase kaip porshas cayane ir pan smile

163

Re: Audi!!!

Q7 grazus, viskas ok..bet man jis tuo paciu ir slykstus..Nu per daug audiskas..nepatinka man visiskai siuo metu audi dizainas..tos radiatoriaus groteles "issiziojusios" mane biesina..Cia aisku skonio reikalas, bet..
O as turejau omeni netiek kad audi ir vw panasus, o atskiri modeliai pas audi ir vw panasus (pvz polo ir golf, arba a4 ir a6..), ir per daug viskas idealiai saldu, salonai pilki ir monotoniski..

164

Re: Audi!!!

Tomas, 26 parašė:

Q7 grazus, viskas ok..bet man jis tuo paciu ir slykstus..Nu per daug audiskas..nepatinka man visiskai siuo metu audi dizainas..tos radiatoriaus groteles "issiziojusios" mane biesina..Cia aisku skonio reikalas, bet..
O as turejau omeni netiek kad audi ir vw panasus, o atskiri modeliai pas audi ir vw panasus (pvz polo ir golf, arba a4 ir a6..), ir per daug viskas idealiai saldu, salonai pilki ir monotoniski..

nu salonai tai super bent au pas audi ba audi taigi laimeo preitais ir uspreitais metais uz geriasius salonu gaminimus siap man kaip tik visi bmw iki 96 metu slikstus salonai

165

Re: Audi!!!

  Va ABT pristate savo naujausia zveriuka..net man patiko..:D 2006 Audi Abt TT-R VR6 3,2L 355AG..http://forumas.ieskok.lt/imgload/1415 http://forumas.ieskok.lt/imgload/1416

166

Re: Audi!!!

Tomas, 26 parašė:

  Va ABT pristate savo naujausia zveriuka..net man patiko..:D 2006 Audi Abt TT-R VR6 3,2L 355AG..http://forumas.ieskok.lt/imgload/1415 http://forumas.ieskok.lt/imgload/1416

big_smile~

167

Re: Audi!!!

tai tu Audi savo visokiu zveriuku turi ir daugiau kaip Audi R8 le mans Audi Avus Audi Nuvalori
o siap is koncept dar geras Audi Avantissmo ziarus aparatas rati orginalaus didzio is gamyklos eina 21,5 dydzio pati masina virs 5 metru ilgio ir 197 plocio

168

Re: Audi!!!

kai vairuoji bulka dzeugiasi seima:D

audi geriau uz vw bent nuajos:) a4 a6 ir a8 big_smile tik kad a6 ir a8 labaj panasu ciut neidentihska;)

169

Re: Audi!!!

Algiz, 17 parašė:

tai tu Audi savo visokiu zveriuku turi ir daugiau kaip Audi R8 le mans Audi Avus Audi Nuvalori
o siap is koncept dar geras Audi Avantissmo ziarus aparatas rati orginalaus didzio is gamyklos eina 21,5 dydzio pati masina virs 5 metru ilgio ir 197 plocio

Tai cia tokia egzotika, kad LT turbut niekada jo nepamatysi..As kalbu apie realybe, o ne apie debesis..:D

170

Re: Audi!!!

nu nesakyk kad nepamatys ba maciau jau Q7 kelis ir a8 su 6.0 w12 neveina jau

171

Re: Audi!!!

ogo:D as tai q7 atsiziurejau, o a8 ir a6 jau vezy varo:D

172

Re: Audi!!!

pir c4 2.5 lt turbo dizeli  traukia kajp benzinas zveris ne masina o kuro ziaumoja tikrai nedaug jai normaliai vazineji na jai paspaudi taj cia ajsku kad sreps gerai:)

173

Re: Audi!!!

Edmundas, 18 parašė:

pir c4 2.5 lt turbo dizeli  traukia kajp benzinas zveris ne masina o kuro ziaumoja tikrai nedaug jai normaliai vazineji na jai paspaudi taj cia ajsku kad sreps gerai:)


va sito modelio tai niekad gyvenime nepirkciau big_smile masina gal ir tikrai nebloga, bet jau kai sugenda... daliu kainos... ainananana big_smile

174

Re: Audi!!!

nu kiek zinau audi a6 1999  2.5tdi triptronic automatas tevo tai paima apie 8.5 spaudi nespaudi panasiai visvien ima kaskur bet kaip ir rase egidijus tai eina nesveikai ipac triptronic automatas ir kai pakyla apsukos ir isijungia turbina tai nereliai nuo sedynes neatsiplesi bent jau ant audi a6 1999 metu

175

Re: Audi!!!

kai sedyne su moment klijai apslakstyta tai ir nuo A2 su 1.2l varikliuku sedynes neatsiplesi big_smile big_smile big_smile

176

Re: Audi!!!

pas mane yra s4 ir neko cia baisaus nera jai viska laiku darai. plus ji yra is anglijos uztat visas jusu lietuviskas kaip stovincias padaris. dar ipac jai zinai kaip su ja elgtis tai ji ir ris nedaug to benzo.

177

Re: Audi!!!

jo o jei triptronic ir automatas traukia daug geriau nei manual :::223 ;D ha ha ha big_smile
vladislovas o is kur tu toks atsiradai abrakadabra dzinas???? jai is uk tai geresne nei lt ???? beje is gb ar airijos ji??????  o laiku viska daryt joa tai ir zaz eitu noormaliai;)
beje cia as tai drysciau gincytis big_smile nu gerai zyzalis maziau srebia bet tik ne auto ir ne 8.5 nu **** gal ir jo gal ir ne :d kazkaip nesitiki ir kad psaudi nespaudi 8.5 tai ce cikuraku pabiruciai pabego ziurkes is kapoto  turba nesijungia:D

178

Re: Audi!!!

nepyk bet ne nu is kur tu zinai kad is uk ar irl geresnes auto tik tikrai ne is irl  ne sjie net nezino kad reikia keist oro kuro ir t.t filtrus ir paskui atvaziuja su uzdrostais varikliais o salonai ir isore tai pas airiu tai ka as zinau jei nerasytu ant numeriu metu tai nieks ir nesuprastu kad ten apinauje pazistamas rusas turi garaza su aikstale pardavineja masinas parvarytas is aukcijono ar siap kur gauna tai jau beveik visos nereliai nudroztos rankeneles krenta viskas pusiau veikai tai ka zinau o apie uk tai ka zinau nelabai zinau kaip jie ten bet jauciu kad panasiai o jei norejai pasakyt kad ta s4 nenuvaryta bus del to kad anlgiska tai netikiu ba jau kas perka tokius auto tas tam ir perka kad palakstyt ar pasidraskyt palenktiniaut

179

Re: Audi!!!

Biski info wink spalio 28d Siauliuose vyks Audiklubo rudens GM, 13.00 kartodromo trasoje planuojamas megejiskas slalomas smile visus turincius audi masiniukus maloniai kvieciame prisijungti wink
daugiau info apie visa rengini: www.audiklubas.com

180

Re: Audi!!!

Algiz, 17 parašė:

nepyk bet ne nu is kur tu zinai kad is uk ar irl geresnes auto tik tikrai ne is irl  ne sjie net nezino kad reikia keist oro kuro ir t.t filtrus ir paskui atvaziuja su uzdrostais varikliais o salonai ir isore tai pas airiu tai ka as zinau jei nerasytu ant numeriu metu tai nieks ir nesuprastu kad ten apinauje pazistamas rusas turi garaza su aikstale pardavineja masinas parvarytas is aukcijono ar siap kur gauna tai jau beveik visos nereliai nudroztos rankeneles krenta viskas pusiau veikai tai ka zinau o apie uk tai ka zinau nelabai zinau kaip jie ten bet jauciu kad panasiai o jei norejai pasakyt kad ta s4 nenuvaryta bus del to kad anlgiska tai netikiu ba jau kas perka tokius auto tas tam ir perka kad palakstyt ar pasidraskyt palenktiniaut

oj su paskutiniu sakiniu nusvaigai:D jie senukas turi audi rs4 tai del draskymos???:D neperprates tu visos airijos zmoniu pirkimo metodu:D pacukaj jei pirktu tai aisku skraidytu:))