21

Re: seksas automobilyje

jop.. teisingai... i po to nebenusikratysi ta nasta :{

22

Re: seksas automobilyje

Mindaugas, 19 parašė:

jop.. teisingai... i po to nebenusikratysi ta nasta :{

O jei nusikratysi, tai liksi senberniu... ;D

23

Re: seksas automobilyje

ee sigitai, nemaishykite terminu wink Senmergemis lieka moterys, o vyrai yra VIENGUNGIAI wink
tai zymiai aukstesnis socialinis statusas.. ir geidziamesnis wink

24

Re: seksas automobilyje

kodel senberniu?? nea big_smile jug aplinkui daug graziu panu yra... yra gal kokios 5 kurios noretu su manimi draugauti... bet as nesutinku ir tiek... nepatinka man jos.... o jei napatinka tj ir apgaudinet nepavyktu.. :{

25

Re: seksas automobilyje

Mindaugas, 19 parašė:

kodel senberniu?? nea big_smile jug aplinkui daug graziu panu yra... yra gal kokios 5 kurios noretu su manimi draugauti... bet as nesutinku ir tiek... nepatinka man jos.... o jei napatinka tj ir apgaudinet nepavyktu.. :{

Na va ir Tau gresia senberniu patapt... ;D Neysizeisk baika

26

Re: seksas automobilyje

Mindaugas, 19 parašė:

kodel senberniu?? nea big_smile jug aplinkui daug graziu panu yra... yra gal kokios 5 kurios noretu su manimi draugauti... bet as nesutinku ir tiek... nepatinka man jos.... o jei napatinka tj ir apgaudinet nepavyktu.. :{

o tu geriau pasiziurek aplinkui! kiek graziu vaikinu gatvese... ir su automobiliais wink
gal jie patinka? smile

27

Re: seksas automobilyje

big_smile nea... traukia tik panos big_smile bet tik kad kazkaip jau ziuriu tik i manikenes beveik big_smile na buvo keletas atveju kaip buvau nusikabines manikeniu... tj uch.... vienios meiluzis buvau ::D po to baxuras suzinojo tj net nebesisneka big_smile

28

Re: seksas automobilyje

Mindaugas, 19 parašė:

big_smile nea... traukia tik panos big_smile bet tik kad kazkaip jau ziuriu tik i manikenes beveik big_smile na buvo keletas atveju kaip buvau nusikabines manikeniu... tj uch.... vienios meiluzis buvau ::D po to baxuras suzinojo tj net nebesisneka big_smile

ei, gal ir mane su keliom manekenem supazindinsi? kaip tik spintoje truksta keliu pakabu rubams ;/

29

Re: seksas automobilyje

Gytis, 27 parašė:
Mindaugas, 19 parašė:

big_smile nea... traukia tik panos big_smile bet tik kad kazkaip jau ziuriu tik i manikenes beveik big_smile na buvo keletas atveju kaip buvau nusikabines manikeniu... tj uch.... vienios meiluzis buvau ::D po to baxuras suzinojo tj net nebesisneka big_smile

ei, gal ir mane su keliom manekenem supazindinsi? kaip tik spintoje truksta keliu pakabu rubams ;/

;D ;D ;D

30

Re: seksas automobilyje

big_smile na kad nebepazystu.. visos budavo tik trumpalaikiams santykiams big_smile

31

Re: seksas automobilyje

jo nekas butu jei su mano svarku ar marskiniais pas kita i spinta pabegtu ;/

32

Re: seksas automobilyje

Mindaugas, 19 parašė:

big_smile na kad nebepazystu.. visos budavo tik trumpalaikiams santykiams big_smile

Hmmm... manau kad ir trumpam, pakaba spintoje nepakenktu... ;D

33

Re: seksas automobilyje

Sigitas, 23 parašė:
Mindaugas, 19 parašė:

big_smile na kad nebepazystu.. visos budavo tik trumpalaikiams santykiams big_smile

Hmmm... manau kad ir trumpam, pakaba spintoje nepakenktu... ;D


fe, imsiu ash ir varginsiuosi tvarkydamas spinta del pakabos kazkokios laikinos!


34

Re: seksas automobilyje

jop... nepakenkia tos pakabos big_smile

35

Re: seksas automobilyje

Mindaugas, 19 parašė:

jop... nepakenkia tos pakabos big_smile

eee tik ziurek kad su tom pakabom KANDZIU neparsineshtum, ir paskui visus kostiumus reiktu laukan mesti!

36

Re: seksas automobilyje

Gytis, 27 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Mindaugas, 19 parašė:

big_smile na kad nebepazystu.. visos budavo tik trumpalaikiams santykiams big_smile

Hmmm... manau kad ir trumpam, pakaba spintoje nepakenktu... ;D


fe, imsiu ash ir varginsiuosi tvarkydamas spinta del pakabos kazkokios laikinos!

Tai kad nieko pastovaus ir nera... Pastoviausias dalykas - kaita... ;D

37

Re: seksas automobilyje

je je ... tau del ju nezinosi  kokioj spintoj jos kabejo... ir ka parsinesa :{

38

Re: seksas automobilyje

geriausia transporto priemone laukiniam sexui, IKARUS ;D ;D ;D

39

Re: seksas automobilyje

Na is esmes daug kas priklauso nuo pacio autumobilio, tarkim jokios A8 ar 7er galineje sedyneje tai galima sukinetis kaip tik imanoma smile O coupuose is esmes visuose tai biski nekas. Nors kai yra noras, ir tai ne problema big_smile~

40

Re: seksas automobilyje

kai labai nori, tai gali ir "bardacioke" susisukt:)