81

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Subalansuota mityba,ir geriausias man sportas kiekviena diena pasileidziu muzika ir soku 45min iki valandos+aerobika atlieku smile

82

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Daugiau valgyt ;p

83

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Futbolas

84

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Viena geriausių pripažįstamas važinėjimas dviračiu. Bet siūlyčiau rinktis geriau tą, kuri labiau patinka ir atitinka turimas sąlygas, galimybes. Be to, man atrodo ne tiek aktualu: kaip numesti svorio, kaip to svorio nepriaugti.

85

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

vienareikšmiškai dviratis,bent jau man, tačiau ne ramūs pasivažinėjimai šaligatviais o normalus plentinis tempas

86

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

vienareiksmiskai greit nieko nebus...priaugt nereikalingu kg gaunasi greiciau o kai juos normaliai sumazint reikia darbo ir jokios stebklingos dietos nepades,,,plentinis pasivazinejimas piko metu ir duos tokia nauda kaip pakeli cigareciu surukius

87

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Sexas.

88

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Valgyti daznai bet po mazai,valgyti tuo paciu laiku kad organizmas iprastu ir kai organizmas nebejaus alkio ir nebus dideliu pertrauku tada nustos kaupti atsargas riebalu pavydalu.2. reik ziureti apimtis o ne kilogramus nes riebalas uz raumeni lengvesnis.Gali mergyna sverti mazai bet visa bus kaip drebuceis nuejusi o slaunis apaugusios celiulitu.Tinka viskas kas trunka ilgiau kaip 30min ir tokiam geram tempia,nes tik tada pradeda imt energija is riebalo.Tad lieka judeti bet geriausei kunas suformuojamas sporto saleja kilojant svarmenis bet kadangi tai monotoniskas darbas tai daugelis ji atmeta.Tad judek dviraceis,begiokit,sokit,aerobinkit aisku iki idealiu formu bus toloka bet nors busit lieknos ir turesit istvermes nes tai kas pamineta daugiausei apkrauna kojas, tad turesit silpna virsutyne dali ir stipres kojas

89

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Šokiai. smile

90

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

badavimas + begiojimas = lieknejimas. Pats maciau

91

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

aerobika, sokiai, begimas - patariu kaip merginai smile

92

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

begimas smile)

93 (redagavo Robertas 2013-11-06 09:28)

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

badavimas nepadės, tik bus daugiau žalos nei naudos. valgyti po nedaug, bet kas 2-3 valandas, taip pagreitės medžiagų apykaita. taip pat riebalai dega tada, kai širdis, tai yra pulsas būna pakilęs. kojų raumenys yra didžiausi, todėl veikiant juos lengviausia sudeginti daugiausia kalorijų. Tad bėgiokit po 20+ minučių ir valgykit sveiką maistą, bet nebadaukite, nes po badavimo organizmas bus kaip išalkęs laukinis liūtas, kuris vos pamatęs puls riebalus ir juos SAUGOS, nes riebalai yra reikalingi organizmui.

94

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Stresas!!! smile

95

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

koks dar sportas ar dieta, valgyt reik mazom porcijom ir nereikes jokiu specialiu lieknejimo priemone, Nereik ryt kaip begemotams big_smile

96

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Ne sporto šaka, o subalansuota mityba:)

97

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Greta parašė:

Ne sporto šaka, o subalansuota mityba:)

dar prideciau,,jai jau apie sporto saka galvoji -ji tau turi patikt,,ir stebuklingu budu nerasi,,,

98

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

darbas kaime pas skupa ukininka. per savaite svoris nukris0.5 bendros mases

99

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

dėl sporto,tai galiu pasakyti,kad vien sportas nepadės.Būtina valgyti bent kas 4val.ir,jei nori greitesnio rezultato,svarstykles ant stalo.maistas turi sverti ne daugiau kaip 200 gramų.Ten gali būti bet kas.Riboti arba visai atsisakyti reikėtų margarino,cukraus ir druskos...daugiau viskas tinka.Tuo metu aš nevalgiau sriubos,nes nuo tokio kiekio sriubos neištversi net tų keturių valandų smile.O kas dėl sporto,tai reikia,kad tai būtų tau prie širdies.Aš ,pav.nekenčiu bėgimo...ir nebėgau...dariau pratimus pilvui,šlaunims,kuriuos radau internete,cosmopolitan.Dar dariau šuoliukus,imitavau virvutę,myniau dviratį kasdien po val.sunkiausiu bėgiu,kai pavargdavau,trumpam palengvindavau.Sukau lanką masažinį...ir man pavyko...per metus numečiau 12kg...pirmus du mėn.visai nekrito,bet nenuleidau rankų,viską dariau ir toliau taip pat.Vėliau pradėjo kristi...nukrito gal ir nelabai daug,bet figūra labai pasikeitė,nuotaika visai kita...žmonės mato mane visai kitokią ir,svarbiausia,tas svoris jau metus laiko stabilus-jis negrįžta,nors labai suretinau savo mankštas smile

100

Re: kokia sporto saka padetu greiciau numesti svorio ir suliekneti?

Baseinas plaukimas tai padeda kovot su virssvoriu