241

Re: Liūdniausias filmas

bandau parsisiust,bet jau 2 dienas neduoda jo.. sad

242

Re: Liūdniausias filmas

Verta pakenteti... Atsiusciau per skaipa, bet manoji isorine atmintis su viskuom, kaviuje, pas kompiuterista.. sad

243

Re: Liūdniausias filmas

Beje, dar "Forestas Gampas".. Sitas toks, kazka savy turintis... Sukrecia viduj..

244

Re: Liūdniausias filmas

Zalioji mylia...

245

Re: Liūdniausias filmas

kaip ir visada buna su filmais, muzika ir knygomis - sunku isskirti viena... vienas liudniausiu mano matytu - "gyvenimas yra grazus"

246

Re: Liūdniausias filmas

persuit of happynes, sleepers, stand by me, the architect, the million dollar hotel,

247

Re: Liūdniausias filmas

Titanic jau turbut... smile gal but todel, kad jis atkurtas tikrais faktais

248

Re: Liūdniausias filmas

titinikas,zalia mylia:pp

249

Re: Liūdniausias filmas

Kristina, 13 parašė:

Titanic jau turbut... smile gal but todel, kad jis atkurtas tikrais faktais


Tiksliau sukurtas pagal kai kuriuos faktus wink Tikra paskendimo istorija;D o ta meile isgalvota ???? bet galejo ir egzistuoti istikro smile

250

Re: Liūdniausias filmas

sokeja tamsoje :::014

251

Re: Liūdniausias filmas

Titanikas ima virsu! :::719 Zalioji Mylia irgi.  Taip pat man liudnas buvo Gladiatorius, o ziuredama pacia pabaiga "Now we are free" tema, net kukciojau verkdama... :::002
Ypatingai sukrete filmas "Sokeja tamsoje" su aktore Bjork.

252

Re: Liūdniausias filmas

Verge Santa barbara izaura

253

Re: Liūdniausias filmas

zalioji mylia..... ner lygiu smile

254

Re: Liūdniausias filmas

nuodemes uzkalbejimas.. neseniai rode per tv

255

Re: Liūdniausias filmas

aisku Titanic big_smile

256

Re: Liūdniausias filmas

o man liudniausias filmas "skubek myleti".

257

Re: Liūdniausias filmas

Skubėk mylėti... mmmm.... pasaka.... atsimenu per tikybos pamoką prieš kelis metus žiūrėjom, tai net bermiukai kūkčiojo vos ne.... :::013
Tačiau man viršų ima If Only (Jei Tik), turintis labai gilią prasmę filmas. Pažiūrėjus jį kokią savaitę vaikščiojau kaip nesava. Tikrai verčia susimąstyti.
Turinys maždaug toks: mergina be galo myli savo vaikiną, tačiau jis labai užsiėmęs ir jos visiškai nemato. Vieną vakarą jie susipyksta ir mergina papuola į avariją ir žūva. Tada jis supranta, ką prarado ir labai gailisi, kitą ryta jis atsikelia ir lovoje, šalia savęs pamato savo merginą gyvą. Supranta, kad jam duotas antras šancas ir jis viską turi daryti taip, kad mergina bent vieną dieną pabūtų su juo laiminga.
Toliau nepasakosiu, nes jei nuspręsit pažiūrėt bus nebeįdomu.
Filmo moralas toks, kad reikia kiekvieną dieną elgtis, taip lyg tai būtų tavo paskutinė diena, ir džiaugtis ja, nes per skubėjimą labai dažnai nepastebim to, kas mums yra svarbu - to ką mes mylim.
:::003:::003:::003:::003

258

Re: Liūdniausias filmas

Na Titanic liudnas, nes tikrai taip buvo, daug zmoniu zuvo ir tooooks laivas nustendo. Dar mane sugraudino The Phantom of The Opera.

259

Re: Liūdniausias filmas

Oi, ir Skubek Myleti laaabai graudus filmas.

260

Re: Liūdniausias filmas

nezinau ar esi ji macius,bet tikrai liudnas ir sukreciantis filmas yra "vaistai"  kazkas panasaus i filma "sekme avansu"......  filme "vaistai"    10 metis berniukas serga veziu ir su savo bendraamziu isplaukia ieskot vaistu,zodziu slegiantis filmas ir t.t.t.t.