281

Re: Li?dniausias filmas

Edva, 20 parašė:

o kas nors esat mate apie dj Frankie Wilde? jei ne tai tikrai paziurekit, apsiverksit neabejotinai:), tiesiog garantuoju 99% big_smile trumpai apie filma: buvo dj, jis buvo kietas, kaip visos zvaigzdes vartojo narkotikus ir suzinojo kad apkurs, kas ir atsitiko, tada jis krito i bedugne ir dienu dienas leido vienas (cia ir yra sunkiausia ziureti), veliau jis susitaike su ta mintim ir happy end, smile

Maciau, na - filmas, pagal real story, bet man ten kazkaip nieko sukreciancio.

282

kad tas filmas kabintu tai ne, ji ziuret nera lengva, bet tas filmas man turbut geriausiai parodo gyvenimo laikinuma, ir kritima i doube ((nu ,kaip sakant, kiekvienas zmogus randa savo baime, skausma, ir pn. kuri sutapatina, ))
o zalioji myle nzn, lb seniai maciau, neistrigo man jis kazkaip,
dar patiko vienas epizodas is ( is naujasniu filmu )  hero wanted

283

Edva, 20 parašė:

kad tas filmas kabintu tai ne, ji ziuret nera lengva, bet tas filmas man turbut geriausiai parodo gyvenimo laikinuma, ir kritima i doube ((nu ,kaip sakant, kiekvienas zmogus randa savo baime, skausma, ir pn. kuri sutapatina, ))
o zalioji myle nzn, lb seniai maciau, neistrigo man jis kazkaip,
dar patiko vienas epizodas is ( is naujasniu filmu )  hero wanted

Idomu kuris ten tas tau epizodas, tjp patiko? maciau ir shita:) paskutiniu metu daug zhiuiru filmu ir senu ir labai nauju tj kai kurie tiosiog pasimirshta:)

284

Na va, dar klarta "Only if" paziurejau.. Pora vietu susigraudinau.. Pliam.. smile

285

to laurynas, dabar neagaliu pasakyti, bet kazkuris monologas,

286

287

if only, walking to the remember (ar kazkaip panasiai), tada rusiskas "mes is ateities"- mi iz budushevo, Premonition (cia kartu siek tiek siaubiakas, siek tiek psixologinis, bet gale zliumbiau)

288

O man pats liudniausias buvo If only. so Jennifer Love Hevvit

289

jei tau patiko if only, tai patiks ir walking to the remember, ir aisku premonition, tas tai begalo geras

290

na,ka tik baigiau ziureti "mergina verta milijono",zinokit ziauriai sukrete,dar dabar asarele braukiu...dar dabar neatgaubu zado..sitas tai geras..grynai is mano serijos su nelaimingom pabaigom..
tikrai labai geras filmas..:::634

291

tu filmus ziuri visai kaip as, ir as per sita verkiau smile

292

If only

293

"Leon" - liudniausias filmas

294

Jolanta, 18 parašė:

"Leon" - liudniausias filmas

gal gali papasakoti truputi placiau..tik zinoma pabaigos nepasakok ,ir ta siusiu.. smile

295

"Narsioji sirdis" taip butu lietuviskai lyg ir (Brave Heart), Zalia mylia, Dirbtinis intelektas

296

297

aciu Lina wink ,o dabar pasakysiu toki dalyka..kad vakar ziurejau "zaliaja mylia" ,(na maciau pirma karta,nors ir geda tai prisipazinti:::819 ),bet labai didelio ispudzio kaip liudniausias filmas nepaliko,man kazkaip tos fantastikos biski per daug.. bet siaip siuzetas geras,pats filmas geras.. :::035

298

liudniausias filmas Vita e bella" "gyvenimas yra grazus" roberto benigni

299

o " vita e bruta " tokio nera ? big_smile

300

na manau titanikas:(  bet tjp nk idomaus yra ir liudnesniu:D