21

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

nu kaikurioms visai graziai atrodo smile man tai nelabai patinka smile

22

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

o man tiesa paskius nepatinka...na bet del skonio nesigincyjama

23

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

O man labai grazu sveisiai auksiniai plaukai. Net pati jau kokis 4m dazau plaukus raudonai, bet niekada neisgaunu tokios naturaliai sviesiai ryzos spalvos. Bet kad nesu naturalaii ryza, tai dziaugiuosi, nes labai nemegstu strazdanu..

24

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Auste, 18 parašė:

tikra ryza man negrazi, nors nera ir lb baisi - jei jau naturali tokia, tai ka padarysi=) o seip daugelis visai ne ryzas spalvas vadina ryza, kad ir varine - lb lb grazi spalva, mielai pati tokia nusidazyciau, bet ant mano plauku ryskios spalvos per greit nublanksta..

pvz . as esu \varine\ man liux patinka ir aplinkiniai nedergia smile

25

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Ugne, 22 parašė:

O man labai grazu sveisiai auksiniai plaukai. Net pati jau kokis 4m dazau plaukus raudonai, bet niekada neisgaunu tokios naturaliai sviesiai ryzos spalvos. Bet kad nesu naturalaii ryza, tai dziaugiuosi, nes labai nemegstu strazdanu..

duodu patarima smile jeigu jau dazai raudonai ir nori sviesiai auksiniu plauku . nadazyk juos ruda spalva , kai atsiplaus busi patenkinta smile man tai padejo smile

26

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Tureti ryzus plaukus, cia nakazas visam gyvenimui... ryzas tai visur, o ryzus zmones didzioji dauguma labai kritikuoja :::127

27

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

na jei tai natur ryzi,nu nezinau,as vengiu tokiu zmoniu,as visai rimtai,kadangi siu zmoniu labai stiprus biolaukas,jie moka traukti energija is kitu,cia rimtas bajeris,teko pazinti tokiu zmoniu,jie turi kazka isskirtinio,bet ir moka prie saves traukti zmogu,jiem tai kazkaip pavyksta.spalva siaip yra man grazi,bet tai turi buti nesusije su plaukais,kas kita.plaukai man negrazu.

28

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

o ryzi katinai jums irgi baisus?..:D tokie raini..=) idomu taip pasidare kai visi tokia spalva keikiat=)

29

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

big_smile

30

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Simona, 17 parašė:

daugelis sako kad ryza spalva jiems tiesiog baisi ir negrazi...
o man ji visai simpatiska....
kaip jum?


Na man asmeniskai tai jei viskas prie jos suderinta tai net nepastebi.;D

31

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

merginoms ryza spalva is tiesu tinka , man asmeniskai tai netgi labai seksualu ,  o apie vaikinus galiu tik pasakyt tiek kad ryzaplaukiai yra visokie maklintojai ir dazniausiai prasisuka gyvenime

32

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

ryzi jeigu tinka, tai grazu, bet siaip tai tragiska...;D

33

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

vienareiksimiskai grazi

34

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

jei visi butume ryzi tai tikrai butu negrazu!!! Siaip tai grazu, tik priklauso nuo ryzumo procento!

35

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

seip yra daug skirtingu zmoniu ir skirtingu nuomoniu seip uzryza spalva yra baisesniu pvz melyna:Dbet kazkada buvau pati nisidazius plauksu ryzai bet nepatiko nei aplinkiniams nei paciai:)))db kol kas lb populiari geltona(blondines:D)vat:)

36

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Spalva grazi, bet ne keikvienam ji tinka

37

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

ryza tas pats kai-ponas auksine galva big_smile

38

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Kai kurioms merginoms ta spalva labai tinka... smile Labiausiai is visu galimu..

39

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man tai ji visai nieko

40

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

liux ! man labai patinka. Išskirtinė plaukų spalva, išskirtiniai ir žmonės - čia jau faktas patikrintas