61

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Man šiaip jau ji nelabai patinka...Turiu viena drauge ryža jai tai tinka,bet man nepatinka..Jia aš turėčiau tokią plaukų spalva....:(:(:(

62

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Labai jus jau kategoriski. Argi gaila kad kas nors kitas ryzas? smile Juk blondinai ir rudaplaukiai irgi toli grazu ne visi grazus smile

63

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Labutis visiem ir visom. Esu vaikinas, taciau jauciuosi kaip moteris.. Zinau, kad skaidydami dabar manote, koks as iskrypes, nesveikas, ir pan.. Taciau pripazinkime, daugelis is musu isgyvenam panasius dvylipumo jausmus. Bet ne apie tai as noriu pakalbet. Esu kaip cia visi issireiske RYZAS ir tuo didziuojuos. Kiekvienas turime isskirtine gamtos dovana. Vieni tai atranda ir tobulina tai yra susitaiko, kiti atmeta ir dar kvailiau issijuoke. O gal pagalvokime, jaigu as buciau toks gimes, ir kas tada. Taip as turiu tokius plaukus, o tu turi taip pat kaska tokio, kuo gedyjies. Del ko jauti pasaipa, nejaukuma. Esam zmones, individualus, saviti, kiekvienas su savo trukumais. Tad ar verta smeisti kita, kai kaska skaudamo turi ir savyja. Aciu uz demesi.

64

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man grazi

65

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

kaip sakoma:graziam ir š...tinka.tai vat jei jau esi visokeriopai grazus,tai ta plauku spalva neturi itin dideles reiksmes ir ne itin ka gadina...bet siaip ka pastebejau,tai,kad merginos tokiais plaukais grazesnes,nei "ryzi" vaikinai...

66

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

ryza spalva visada galima patobulint... nereikia jos keisti, nes pradejus atauginet saknim atrodys baisiai, uzteks uzdeti atspalvi... na o vaikinams nzn smile

67

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

man asmeniskai labai negrazi , jeigu mano plauku spalva butu tokia tai iskart persidazyciau

68

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

jei zmogus simpatiskas, jis simpatiskas yra nepaisant jo plauku spalvos smile vieniem zmonem ji tinka, kitiems, nelabai.. bet ka padarysi? svarbiausia moket save patekt ir neleist kitiems lipt ant galvos smile
man labai idomi pasirode Sauliaus 29 pozicija. jei jis nesigedyja savo plauku spalvos, tai kuriu galu skustagalvis? big_smile

69

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Normali

70

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Normali

71

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

-buna raudonplaukiu, kuriems si spalwa labai tinka, graziai atrodo.
-ne wisiems tiktu persidazyti,tarkim,juoda spalwa..
-buna tokiu kurie megaujasi ir dar labiau paryskina sawo "ryzuma" wink
-visu pirma turi patikti pats sau, tada ir kiti kitaip ziures smile

72

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

as norejau kazkada nusidazyti plaukus sodria oranzine spalvyte smile bet siek tiek isaugau is tos minties.. va, jei tureciau trumpus plaukus, tai tikrai buciau dazius ir negalvojus, o su ilgais jau kitaip..

73

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

seip ryza naturali spalva man nelabai grazi. nors buna moteriu,su tamsesniu gymiu,ir ryskiais variniais plaukais. atrodo ispudingai!!!!! mano pacios plaukai kai isblunka nuo violetiniu(na gal daugiau raudonu)dazu,tai lieka varine spalva.. grazi:)

74

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

negrazu man smile

75

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

na merginai man dar nieko, bet kai vaikinas tokiais ryzais tai ne kas... :?

76

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

O man visai nieko, auksaplaukiai, o dar jei strazdanoti, man patinka.

77

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

Šiaip tai yra nemažai gražių modelių auksaspalvių (:  Bet man vistiek negražu.

78

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

O man Gražu.Net seksualu.Jei spalva nėra labai ryški,jei blakstienos kaip kažkas sakė nėra baltos,ir strazdanų labai nedaug-Nuostabu.
Būdama paauglė net norėjau dažytis plaukus ryžą spalva.Tačiau atkalbėjo tėveliai sakydami,jog gandintūsi tik plaukai,o norai vistiek pasikeistų ankščiau ar vėliau.
Taigi.
Visada su šypsena sutinku "raudonplaukį" žmogų.

79

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

wisi jus  ryzi ;DDDD

80

Re: ryza plauku spalva jums grazi?

o man tai Ryzaplaukiai visada (bent kuoriuos pazistu) yra tokie judrus nenusedintys vietoje ir visada turintis ka pasakyti..o plaukai nu ir?juk graziai yra plius isskirtinai ne visi tokie yra zmones...