61

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

noreciau vyro kad ir 20 metu vyresnio.bral nepinigingo butinai,bet protingo ir suaugusio.tik gaila dievulis nedave man tokio.ir vat neuzilgo busiu 22 metu vaikino vaiko mama.reiks augint juos man vienai abu.

62

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Siga, 19 parašė:

Mano draugas vyresnis 10 metu, meiluzis - 15. Rupintis noras jiems tikrai kyla, bet nereikia leisti jiems to, reikia likti savarankiskai ir viskas bus OK. O vyresni vyrai turi daugiau patirties zinokit smile Nepalyginsi su studentisko amziaus protu ir patirtim smile


Siga, o tau negeda sakyt, kad turi ir drauga, ir meiluzi? O jei koks tavo ar ju pazistamas cia netycia uzsuks pasiskaitineti?

63

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

10ies metu skirtumas tai dar nieko, man netgi visai patiktu;) bet 20ies... Neisivaizduoju, kaip galeciau buti kartu su 40meciu vyru. Juk jis man ir teciu galetu buti. Nezinau, man tai atrodo slykstu...

64

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Julija19 mano nuomone kalbeti apie meiluzi ir drauga nera geda bet gal siek tiek pavojinga. cia jau jai spresti ir rinktis ar kalbeti apie tai viesai ar ne. o turet ir drauga ir meiluzi - nenusikaltimas. Siga19 taip ir toliau wink

65

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

na mano ex buvo 9 metais vyresnis. db draugas 11 ir ka super... ne vienas nebuvo turtingas, bet antrojo patirtis ir poziuris i gyvenima yra susiuformave..jis tiksliai zino ko nori..

66

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

o gal pabandyk

67

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jei zmogus laimingas, jei bunant kartu jauti tik drugeliu plazdejima,tai koks po velniu skirtumas, koks amzius pase irasytas?!
ne viskas siame pasaulyje darome del pinigu..

68

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Na, siaip man tai nepriimtina:) Bet visada buna isimciu:) Jei vyras atrodo ne ka labiau vyresnis ar sukrioses, tai tada nematau jokios bedos:) Svarbu, kad poros interesai ir polekiai sutaptu:)

69

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Arunas, 20 parašė:

nesamone totali bent mano poziuriu.tiek vaikinas kazkoks neaiskus tiek merginai gal yra kokiu psichologiniu sutrikimu kaipo tevo trukumas

Aisku su tokiu vyru is pradžiu jautiesi saugiai,bet pragyvenus su juo kelis metus  supranti kad jis  nebepatenkina taves lovoj

70

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Julija, 18 parašė:

Jusu poziuris i jauna mergina ir salia jos subrendusi vyra?

zinai, beveik visoms panoms patinka suauge vyrai,kaip ir man,su jais jautiesi saugiai, bet kaip praktika rodo po keliu metu jie nebepatenkina taves lovoj

71

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Julija, 18 parašė:

o jus nemanot kad gali buti santykiai ne del pinigu? juk yra posakis kad meilei amzius nesvarbus... galima paziuret ir is tos puses kad mergina jauciasi saugesne su juo. zinoma vyrui smagu turet salia jauna ir grazia panele... bet gal tarp ju yra kazkokia dvasine trauka o ne materialinis poreikis?


Taip, sutinku kad gali ir be pinigu,bet kaip gi seksas? O keliais metais jis uz tave vyresnis? Ir kiek laiko jus kartu?

72

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

ir kodel mes tampame iskrypusiais gal kaip egipte pradesim su tevais miegoti ?? mergos gydomes kol laikas smile

73

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

del pinigu,del pinigu...jus ka galvojat,kad visos merginos jau tokios neturtingos,jos pinigu visai neturi?sutinku,kad kai kurios galbut ir draugauja su vyresniais del materialiu dalyku...bet jei jau del pinigu,tai geriau rinktis turtinga seni uzsienieti,didesne tikimybe,kad pataikysi,dar ir i pusiau normalu....o siaip as ne uz metu skirtuma,o uz laime poroje...man tarkim labai grazu stebeti einancia mergina,su sypsena ligi ausu ir toki pati vyra(na ir kas,kad vyresnis),bet jei jiems tai suteikia laimes,tai kodel gi ne?ir visiskai jiems nusispjaut i tai ka pamanys,pavydzioji musu visuomene...kiekvienas tvarkosi savo gyvenima,kaip ismano ir kaip jam atrodo geriausia....

74

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

teisingai, Egle. Ir kiti turetu buti siek tiek tolerantiskesni, o ne iskart smerkti, bei primesti savo isvadas, nesigilinant, jog buna ir tikra meile, ir laime, ir geras seksas ar tiesiog artimas dvasinis rysys net jei tarp paneles ir vyro 20m skirtumas. O visi tik isikande -del pinigu, del pinigu..

75

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jokiu iskrypimu max 1 metai smile skirtumas wink

76

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Natalija, 21 parašė:
Julija, 18 parašė:

o jus nemanot kad gali buti santykiai ne del pinigu? juk yra posakis kad meilei amzius nesvarbus... galima paziuret ir is tos puses kad mergina jauciasi saugesne su juo. zinoma vyrui smagu turet salia jauna ir grazia panele... bet gal tarp ju yra kazkokia dvasine trauka o ne materialinis poreikis?


Taip, sutinku kad gali ir be pinigu,bet kaip gi seksas? O keliais metais jis uz tave vyresnis? Ir kiek laiko jus kartu?

as ne apie save kalbu.... tarp manes ir vaikino metu skirtumas nesiekia net 5 metu. gal butu idomu isbandyt draugyste su suaugusiu vyru. na o del sexo.... manau kad skirtumas jauciamas...40m vyras paciame zydejime, nereikia jo sumenkint, jis daug gali wink nors kaip sakoma "jauni kiausai geriau laiko" wink
ir dar, dazniausiai tai buna tik trumpi romanai. retas atvejis kad tokia nestandartine pora kartu planuotu ateiti

77

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jooo vaikai dedat is peties :0 gaila man jusu mergaites smile

78

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Julija, 18 parašė:
Natalija, 21 parašė:
Julija, 18 parašė:

o jus nemanot kad gali buti santykiai ne del pinigu? juk yra posakis kad meilei amzius nesvarbus... galima paziuret ir is tos puses kad mergina jauciasi saugesne su juo. zinoma vyrui smagu turet salia jauna ir grazia panele... bet gal tarp ju yra kazkokia dvasine trauka o ne materialinis poreikis?


Taip, sutinku kad gali ir be pinigu,bet kaip gi seksas? O keliais metais jis uz tave vyresnis? Ir kiek laiko jus kartu?

as ne apie save kalbu.... tarp manes ir vaikino metu skirtumas nesiekia net 5 metu. gal butu idomu isbandyt draugyste su suaugusiu vyru. na o del sexo.... manau kad skirtumas jauciamas...40m vyras paciame zydejime, nereikia jo sumenkint, jis daug gali wink nors kaip sakoma "jauni kiausai geriau laiko" wink
ir dar, dazniausiai tai buna tik trumpi romanai. retas atvejis kad tokia nestandartine pora kartu planuotu ateiti

nu gerai, tarkim isimyleje, planuoja gyvent kartu ir bla bla bla, taciau vyras siuo metu 40m ir paciame jegu zydejime, taciau po 20 metu tau bus 40 ir tau bus pats zydejimas, taciau vyriokas jau sesiasdesimties... kaip tada? skyrybos. vat todel ir nebuna ilgalaikiu tokiu poru ;D

79

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

man butu per daug 10-20metu vyresnis....

80

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

kodel per daug :0 kai busi 30 40 metu noresi gal tiek pat jaunesnio smile