81

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

kaip matau jus visi cia svarstot teoriskai, o as turejau ir praktikos...aisku ta etapa lb noriu pamirsti bet papasakosiu vien todel kad kitos merginos susimastytu ir nedarytu tokiu klaidu kaip as.
jis buvo vyresnis 16 metu ir draugavom apie metus. santykius nutraukiau as. tai buvo kosmariskiausi metai mano gyvenime. pati nezinau kodel su juo buvau bet keleta priezasciu esu isivardinusi.
mano tetis labai gere. o jis man buvo pats didziausias idealas. isivaizduiokit, kaip jausdavausi, kai tetis isrezdavo kad esu kurva ir pan. man tai buvo smugis. tuo metu ir susipazinau su busimu vaikinu. prie arbateles jam isipasakodavau, jis man patardavo isklausydavo, pagaliau manim tikejo. taip po truputi ir prisijaukino. kad as buciau itarusi kuo viskas baigsis! o jis jau 1 karta mane pamates nutare kad manes nepaleis (man tai veliau pats pasakojo). tai va cia buvo jo taktika. taigi nesamoningai tevo bendravimo trukuma as kompensuodavau bendraudama su vaikinu. kai tetis nustojo gerti ir santykiai vel susitvarke, as su tuo vaikinu isiskyriau. tik dabar viska taip sudeliojo, tada atrode viskas kitaip.
as ji be proto mylejau. tikrai buvau ne del pinigu. dar pati jam nupirkdavau troleibuso bilieta, nes jis tu pinigu ir neturejo... zinau kad ir jis mane mylejo, bet gal kiek egiostiskai... mes planavom vestuves, aciu dievui jos neivyko..
visada turejau plaukti pries srove, nes pries mano vaikina buvo nusiteike visi: netekau ir tevu palaikymo ir draugu... likau tik su juo ir jo draugais...
taciau po visko pasidariau isvadas. aisku as jam labai dekinga kad daug ko ismoke, dar ir dabar sunkiose situacijose prisimenu jo zodzius, be to mus siejo labai stiprus dvasinis rysys is puses zodzio viska suprasdavom. bet dabar suprantu kad jis manim manipuliavo. as buvau nuo jo lb priklausoma. buvo be proto sunku ismokti gyventi paciai.
dabar i tai ziuriu kiek kitaip. pazystu pora, kur yra didelis metu skirtumas, ir siaip mane daznai kabina vyresni vyrai. todel manau kad turiu patirties kad galeciau kalbeti.
as nebenoriu taisyti kazkieno gyvenimo. as noriu kurti savo gyvenima kartu su savo busimu vyru, kuriam viskas irgi bus nauja. as jam nebusiu n zmona ir n vaiko motina. kam pirkti padevetu rubu parduotuveje, jei gali nusipirkti nauju?... tokie vyrai patys yra kompleksuoti, kurie bijo bendraamziu moteru, nes pries jas jauciasi nevykeliais. o stai pries jauna naivia mergina - kitas reikalas. be to tikisi, kad ta jauna energinga optimiste mergina sutvarkys jo gyvenima. visu pirma savo gyvenima jie turi susitvarkyti patys.
nezinau ar ka nors supratot smile man vis dar sunku apie tai kalbeti... praktiskai ispazinti jums atlikau nes siaip nuo visu savo sita gyvenimo fakta slepiu.
aciu uz kantrybe smile

82

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

daug pasakiai ir tuo pachiu nieko kas blogai buvo taip ir neaisku aks tau netiko kad tevai loxai nepritare ir viskas ??? nusisnekejai juodai

83

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jo as sakau reikia isbandyti beje kiekvienas atvejis skirtingas smile
amzius tai pragyventas laikas ir patirti kai visa tai nesutampa nebus ir darnos wink

84

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

zinoma as irgi manau, kad pasitaiko isimciu! smile astijau, tai tu nebuvai mano vietoj ir nesuprasi niekad manes. sorry kad nemoku normaliai paaiskinti. tai bandau dar karta.
1. tokios poros skiriasi interesu ratas. tai anksciau ar veliau atsiranda del to nesutarimu. is pradziu labai idomu, o veliau pasidaro per sunku prisitaikyti vienam prie kito.
2. jauna mergina svajoja apie seima, vaikus ir pan. o vyresniam vyrui jau ta seima nebe taip aktualu, nes jis dazniausiai ja jau buna turejes. vaikai jam ima tikti i anukus ir jis nebeturi jiems kantrybes. todel buitis laikosi tik ant moters peciu. ir dar ji turi popinti savo vyreli, nes sis greiciau pavargsta ir pan.ir dar. savotiskas jausmas kai pamatai savo mylimojo dukra, kuri uz tave jaunesne 2 metais smile
3. kaip ir minejau daznai jie buna kompleksuoti todel ir nedrista kabinti bendraamziu moteru nes pries jie jauciasi ne tokie gudrus kaip  pries jaunas paneles. ir daznai ju gyvenimai buna nenusiseke. todel jei nori kurti su tuo zmogumi ateiti, turi pirma padeti jam suremontuoti jo praeiti.
4. visuomenes poziuris. kad ir kaip stengiesi i ja neraguoti, bet ji veikia.
5. reikia isbandyti, kad tai pajustum, nes kitaip tai atrodo tik kliedesiai pries saldu zodi meile.... todel priezasciu, kodel neverta susideti su daug vyresniais galeciau prirasyti ir daugiau. bet manau, kad pagrindines jau parasiau.
6. primenu, kad manau, jog isimciu buna smile

85

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Manau kad didesnis nei 10 metų skirtumas yra nesamone, neveltu yra kartos, ir kiekvienos kartos atstovas turi rasti antraja puse is savo kartos, o ne piniginga seneliu ar tevu kartos atstova ar atstova.

86

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

jeeezzzz tu tikrai neturi ka veikti smile big_smile

87

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

blyn kam jums tie seni seneliai jamkit mergos mane ir skaitykit smile big_smile

88

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Dovilė, 21 parašė:


1. tokios poros skiriasi interesu ratas. tai anksciau ar veliau atsiranda del to nesutarimu. is pradziu labai idomu, o veliau pasidaro per sunku prisitaikyti vienam prie kito.


hm... o jeigu interesai vienodi?...

89

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

taip ir man is pradziu atrode, bet paskui viskas pasikeicia...mes abu buvom pankai, priklausem tai paciai nevyriausybinei organizacijai, megom keliauti ir dar milijonas dalyku mus vienijo. bet poziuris i tuos dalykus galu gale issiskiria smile

90

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

dovile man rodos pasileidusi buvai smile big_smile:D

91

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Audrius, 23 parašė:

dovile man rodos pasileidusi buvai smile big_smile:D

nu pati tokio vaiko kaip as buvau nenoreciau big_smile tevams reikia nupirkti medali uz kantrybe smile

92

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Dovilė, 21 parašė:

taip ir man is pradziu atrode, bet paskui viskas pasikeicia...mes abu buvom pankai, priklausem tai paciai nevyriausybinei organizacijai, megom keliauti ir dar milijonas dalyku mus vienijo. bet poziuris i tuos dalykus galu gale issiskiria smile


o jeigu pvz du zhmones muzikantai ir jie supranta vienas kita ir siekia vieno tixlo..

93

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

nu supratau kad neskaistule buvai wink:D:D

94

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

nu bet ir ne laisvo elgesio! gerai mokiausi ir nors nesutariau su mokyklos vadovybe visgi per atestatu iteikima pasirasiau garbes knygoje big_smile nenusiritau gi! proto dar turejau smile

95

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

nieko baisau jei vaikinas stipriai vyresnis uz panele jei tik jie supranta vienas kita ir patinka voenas kitam,kartais panelems reikia vyresniu nes su panasaus amziaus vaikinais tiesiog nesusikalba,gal taijp sakau kad tarp manes ir mano vaikino gan didelis amziaus skirtumas:}

96

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Zinot, kartais meilei amziui nesvarbus.. Ir manau is subrendusio vyro ne tik galima izvelgti pinigus , bet ir pasisemti proto wink

97

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

proto mergina pasisems wink big_smile:D:D ne suliniai vyrai smile

98

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

o protas ne vanduo wink

99

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Anzhelika, 16 parašė:
Dovilė, 21 parašė:

taip ir man is pradziu atrode, bet paskui viskas pasikeicia...mes abu buvom pankai, priklausem tai paciai nevyriausybinei organizacijai, megom keliauti ir dar milijonas dalyku mus vienijo. bet poziuris i tuos dalykus galu gale issiskiria smile


o jeigu pvz du zhmones muzikantai ir jie supranta vienas kita ir siekia vieno tixlo..

pradzia visiems buna tokia smile na linkiu tau butii laiminga su gerokai uz save vyresniu. as to nesugebejau.

100

Re: Kai vaikinas 10-20 metu vyresnis

Giedre, 18 parašė:

Zinot, kartais meilei amziui nesvarbus.. Ir manau is subrendusio vyro ne tik galima izvelgti pinigus , bet ir pasisemti proto wink

o ko toks vaikinas pasisemia is taves?...