1

Tema: Analinis seksas

Kodel dauguma merginu taip jo nemegsta, o po keliu kartu pacios pradeda jo  prasyti.

2

Re: Analinis seksas

kol nepabando tai ir nemegsta, kita vertus jej partneris grubus , jos niekada ir nepamegs...

3

Re: Analinis seksas

pokstininkai...daugumai merginu tai nepatinka...pabandykit sau isikisti  ir suprasit kodel...

4

Re: Analinis seksas

reikejo merginu nuomones big_smile o dabar vien bahurai raso big_smile..

5

Re: Analinis seksas

o tu paprasyk kad tau ka ikistu i sikna... paziuretum koks skausmas.... ir abejoju ar visos taip jau nori, man kazkodel net nekila lieuvis paprasyti dar

6

Re: Analinis seksas

sikna ne tam skirta man jis nepatinka

7

Re: Analinis seksas

analinis seksas fui net mastyti nesinori o ka jau kalbeti kad taip butu pabandykite sau i uzpakali susigrusti ka nors panasaus ir pamatysite koks tai jausmelis nieks nesako viena karta pabandyti galima is smalsumo aisq jai tik kas noriaisq ir yra tokiu paneliu kurioms tj patinka as neneigiu bet vaikinu tokiu yra daugiau as suprantu ir tai kad vaikinams analinis seksas yra malonus bet apie merginos malonuma as drysciau rimtai suabejoti

8

Re: Analinis seksas

manau aki du mylimi zmones tai gal ir normalu, bet su kazkuo tai tikrai nenoreciau. prades cia visi kaisioti.

9

Re: Analinis seksas

geriausias sexas yra y sike:) standziai eina:) jei pas pana dilus uzpakaliukas tai isvis gerai:)

10

Re: Analinis seksas

Kostas, 22 parašė:

geriausias sexas yra y sike:) standziai eina:) jei pas pana dilus uzpakaliukas tai isvis gerai:)

jei maziukas piNpaliukas ir nepakankamai standu ten kur priklauso... na galbut tada

11

Re: Analinis seksas

nu mano nera mazas bet man ten vistiek geriausiai:) tada ir greiciausiai baigiu:)

12

Re: Analinis seksas

Kostas, 22 parašė:

nu mano nera mazas bet man ten vistiek geriausiai:) tada ir greiciausiai baigiu:)

neapsiribok tik savimi, sexas toks dalykas, kuris turi patikt abiem pusem...

13

Re: Analinis seksas

Dovydas, 22 parašė:
Kostas, 22 parašė:

nu mano nera mazas bet man ten vistiek geriausiai:) tada ir greiciausiai baigiu:)

neapsiribok tik savimi, sexas toks dalykas, kuris turi patikt abiem pusem...


apie save blogai negirdejau;)

14

Re: Analinis seksas

jei geras lubrikantas, tai viskas yra gerai;] aisq geriau nebandyt analinio jei pora dienu daug valgei big_smile reikia paciai gi jaust kada gali kada ne..ir dar, viskas nuo vaikino priklauso ir nuo to kaip tu gali atsipalaiduot ir juo pasitiki.. yra durniuku visokiu, kurie spjauna ir kisht bando...taip negalima, nepagailekit pinigu geram lubrikantuj;] ir jei tas pats aktas ner toks malonus panelei, manau visvien kiekviena apie tai svajoja wink ir neparinkit kad ne smile))

15

Re: Analinis seksas

pabandyk sau vibratoriu i sikna susikist na tada tai jum analinis bus:))))))))))

16

Re: Analinis seksas

Sandra, 17 parašė:

pabandyk sau vibratoriu i sikna susikist na tada tai jum analinis bus:))))))))))


sandra esi nesubrendus
kaip ir kokie darzelinukai sako kad buciuot mergaite yra fu.taip ir apie analini.praeis laiko knietes pamegint ir viska

17

Re: Analinis seksas

kam prievartauti zmogu jai jam tai nepriimtina?

18

Re: Analinis seksas

o tau arunai patilktu kad vyras padarytru analini???

19

Re: Analinis seksas

labai jau jus cia puolat i krastutinumus, padaryk save i sikna su vibratorium, susikysk kaktusa ir pan...manau teisingiausiai is merginu pasisake Natalija, niekas gi nevercia to daryti, o ir subresti tam reikia , beja labai daug kas priklauso nuo abipusio pasitikejimo ir jausmu vienas kitam ir tik nereikia pradeti aiskinti kad cia kazkox pazeminimas ar pan... gyvenimas tuom ir nuostabus , kad suteikia galimybe pameginti viska...

20

Re: Analinis seksas

Tiesa yra tokia, kad 90% panu yra tikrai bandziusios analini seksa. Kita medalio puse yra ta, ar joms tai patiko ar ne. Bet tai yra sekso rusis, kuri labai patinka vaikinams. Panoms, kiek teko kalbet, tai irgi visai nieko jis buna, tik kaip pabrezia visos, reikia labai atsargiai ir svelniai. O tokios snekos kaip sandra 17 tai tik parodo jos nesubrendimo lygi wink