181

Re: Analinis seksas

ash nesuprantu kam taip sudetingai ishvis apie paprastus dalykus kalbet.... nu normaliai tas shoodo stumdymas yra... tershti pana ir tt.. kaszkokietais sissy pasisakymai... jug neshiki ant tos sawo panos.. wo jug buwo normaliu nefrigidishku panu kur pasisake, kad normaliai yra...

182

Re: Analinis seksas

Seip is patirties galiu pasakyti nei viena moteris pirma pazinties nakti neskuba myletis analiniu budu, po ilgesniu santykiu kai jau vienas kita isstudijuoji, suzinai kad tai jai patinka ir ji jau to noretu, arba atviro pokalbio metu suzinai kad tai visai neidomu ir ji to nenori. Cia labai individualu, svarbiausia yra vienas kito pazinime ir pasitikejime.

183

Re: Analinis seksas

na jei abiem tai priimtina ir teikia malonumą,kodėl gi ne

184

Re: Analinis seksas

tokio dalyko tikrai nenori, o jeigu vyrai nori, tegul vienas kitam ir kaisioja.

185

Re: Analinis seksas

Aukse, 29 parašė:

tokio dalyko tikrai nenori, o jeigu vyrai nori, tegul vienas kitam ir kaisioja.

Manyciau nereikia taip kategoriskai teigti, tu nenori bet yra pasaylyje dar "n" moteru, nejaugi tu uz jas visas gali kalbeti?

186

Re: Analinis seksas

merginos pameginkit ir suzinosit tik nepamirskit lubrikantu pasitepti tada tikrai neskaudes ir jausit malonuma o tarpkitko ten daug erogeniniu zonu taipkad galimas netgi didesnis malonumas tegu naturaliai

187

Re: Analinis seksas

jei nebesumastot kur kist p.. be siknos, tai pasiimkit karvasudi i rankas ir kaisiokit:DDDDDDDDD

188

Re: Analinis seksas

Andrius, 20 parašė:

jei nebesumastot kur kist p.. be siknos, tai pasiimkit karvasudi i rankas ir kaisiokit:DDDDDDDDD


pasake tai, ka visad norejau pasakyti big_smile

189

Re: Analinis seksas

Sigitas, 23 parašė:
Jurgita, 24 parašė:

analinis neeeeeeeeeeeeee, mano nuomone ta skylute ne tam skirta

Taip, teisingai, ta skylute ne tam skirta, bet... juk ir ystatymai kuriami, kad juos lauzyt ar apeidineti... big_smile

tai gal ir tu nori  apeit savo principus ir paskolint kam nors savo skylute?

190

Re: Analinis seksas

Inesa, 20 parašė:
Sigitas, 23 parašė:
Jurgita, 24 parašė:

analinis neeeeeeeeeeeeee, mano nuomone ta skylute ne tam skirta

Taip, teisingai, ta skylute ne tam skirta, bet... juk ir ystatymai kuriami, kad juos lauzyt ar apeidineti... big_smile

tai gal ir tu nori  apeit savo principus ir paskolint kam nors savo skylute?

Ydomus klausimas... :V Ko as noriu o ko ne, tai yra tikrai netavo reikalas... ;D Beto apie tokius dalykus kaip paskolinima, tai ryskiai nukliedejai, juk daugelis puikiai zinom, kad tokie dalykai nesiskolina.... ;D

191

Re: Analinis seksas

visi megsta ji,tik jie nemoka

192

Re: Analinis seksas

Arvydas, 38 parašė:

visi megsta ji,tik jie nemoka

Neblogai pasakyta... VISI megsta, bet nemoka.... ;D

193

Re: Analinis seksas

na as visiskai sutinku su daugelio nuomoniu esu ir pats bandes ir kitiem patarciau nes neparagaves nezinai skonio.ir zmones viskas kas nezaloja partneriu manau yra sveika ir suteikianciu malonuma tad mylekites ir bukit mylimi.................

194

Re: Analinis seksas

cia apie sawo rasai

195

Re: Analinis seksas

manau,kad analinis labai priklauso nuo partneriu,butent partenerio,moteriai tai labai subtilus dalykas.Esu turejusi partneri kuris tai taip padarydavo,kad as is malonumo numirt galedavau,o kitas visiskai manes tokiu budu nepatenkindavo,na cia trumpai tariant labai idividualu ir zinoma sitoje vietoje turetu buti abieju susitarimas,negali buti prievartos.

196

Re: Analinis seksas

niekada nemanau kad tai darysiu man tai nepriimtina .............

197

Re: Analinis seksas

Vygantas, 24 parašė:

cia apie sawo rasai


as turejau omeni kad tai propoguojuu su savo mergina.................

198

Re: Analinis seksas

tipo jis ismegina su kita, o tada jau su tavim?

199

Re: Analinis seksas

Julija, 26 parašė:

Man, sakyčiau tai irgi nepriimtina. O su vaikinu pamėginčiau tik su sąlyga, kad pirma jis išmėgina, o tada jau aš smile


jo, tegu susiranda meiluze ir su ja isbando ))

200

Re: Analinis seksas

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Mde......................kazkada jaunimelis slykstejosi kai kazkas sugalvodavo liezuvi ikist i burna kitam. (mat senais gerais laikais visi tenkindavosi arba platoniskais santykiais arba nerealiai nerealiais butukais i zandukus ir retkarciais, ne duok dieve, i lupas)

Man regis po kiek laiko visi tai pradejo vadinti Prancuzisku buciniu, be kurio nei vienas negali dabar apsieiti big_smile

Taigi, geriau sumastykime kaip pavadinti analini ir tada gyventi draugiskai su sia sporto saka ! big_smile As siulau: "Sokoladinis pratimas" ;D