21

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

smile as tai kokioj 9kl nusprendziau kuo noriu but, stengiausi kad taip iwyktu ir pawyko ten istot smile
reik tik labai noret smile)

22

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

as tai jau kokioj 9kl nusprendziau, kad niekuo nenroiu but, tai stojau belekur:))

23

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

stojau kur parekomendavo tevai, be to gerai sekes mokykloj tas dalykas ir patiko... atrode kad specialybe tikrai perspektyvi. bet... dabar sedziu ir keikiu save kokia durna buvau kad ten stojau, nzn ka veiksiu pabaigus. aisq... rasiu gera darba jei lipsiu per kitu galvas ir padarysiu kaip man geriau. na ka... liko 1.5 metu atkentet ir tuomet stosiu ten kur jau tikrai noriu... ir kas MAN patinka...

24

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Snieguole - ir kur gi tu stosi? smile

as tai nesusiprates elementas, trecius metus studinu, ir vel pirmas kursas.. hmm

25

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Deividai... tongue mokytis reik, jei nesusiprates jauties :pp o stosiu greiciausiai i personalo vadyba

26

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

As pasirinkau tas studijas i kurias jauciau kad man butu realiausiai istoti....siaip bakalauras gero speco neisugdys....tik ismokys mokytis....o magistraturoje vat ten jau reikia gerai galvoti apie specialybe

27

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Snieguole, tai kad matai, kai is pradziu stojau, nepapuoliau ten kur norejau, papuoliau kur nepatiko.. tai emiau ir perstojau.. smile

28

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

As tai, kai mokiausi mokykloj daug kartu kaitaliojau specialybes (nuo medicinos prie ekonomikos:)), kol galiausiai apsisprendziau, kur noriu stot ir dabar esu patenkinta...:)

29

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

bet tai kiek laiko galima perstojinet? smile taip ir  gyvenimas prabegs visas... smile na nebent patinka kiekvienais metais buti pirmakursiu ;D as jau tempsiu iki galo... nes paprasciausiai butu gaila sitiek sugaisto laiko ir sukistu pinigu...

30

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Ginte, tau pasiseke kad nuomone kito mokykloje smile as mokykloje irgi daug kartu kaitaliojau nuomone, bet vistiek kai atrodo istojau ten kur ir norejau, dabar gailiuos...

31

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Pasirinkau paprastai smile Tai kas man patinka - lietuviu kalba wink

32

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

pradzioj rinkausi seip, is idejos, istojau, po pusmecio meciau. paskiau stojau belekur, po pusmecio vel meciau.
tuomet padejo viena pazystama mokyklos psichologe, testu pagalba daugmaz nustatai kokios darbo noretum, kokiu sugebejimu turi, pagal tai pasirenki keleta is daugelio profesiju ir ieskaisi panasiu studiju programu.
man tai tikrai padejo - pasirinkau specialybe, istojau, kol kas sekmingai mokinuos ir jokiu budu nemesiu kol nebaigsiu smile

tai jei jau tikrai nezinosit kur stot siulau ismegint ir jums tuos testus . galvojantiems kur stoti siulyciau pavartyti http://www.profesijupasaulis.lt/ puslapiuka

33

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Bet, Snieguole, juk tai nera tokia didele problema, bakalaura pabaik ta, kuris gal nera toks jau malonus, o magistra baik ta, kurio nori:)

34

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

na bet vis vien yra sunku mokytis ta dalyka kuris tau ne prie sirdies...drauge mokosi nemegstama dalyka jau 2 metus ir jai sekasi nelabai kaip...manau jei tau tas dalykas patinka tai turetu sektis neblogai...ir tas knygas skaitytum is smalsumo...o ne is butinybes...

35

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

teisingai Ernesta sako. as mokaus tik jau todel kad paprasciausiai butu gaila tiek prarasto laiko ir pinigu, kuriuos sukisau... uztat ir mokslai tikrai neblizga, nes reik prisiverst mokytis. Aisq kai pabaigsiu sita tikiuos jau istot ten kur tikrai noriu ir kur tikrai traukia...

36

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

jei pazymiai neblizga, tai ir i magistrantura kazin ar papulsi. nebent pasiruosk daug moket.. magistro vietos yra labai ribotos paprastai..

37

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

ka norejau studijuoti labai tai ten neistojau.. bet dabar dziaugiuos nes jauciu buciau isprotejus:) o ka dabar studijuoju pasirinkau pati exprontu..:D

38

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

žinojau jau turbūt nuo vaikystės:)

39

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

gal kas studijuoda istorijos ar politologijos fakultetuose? Planuoju bandyti, todel noeciau suzinoti salygas ir galimybes. Ish anksto dekoju smile

40

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

dar pries renkantis egzys ilga laika zadejau ir norejau stot i medicina, taciau 12oj klasej kai buwo muge, ir is rektoriaus suzinojau kad reix studijuot min 11 metu kad galeciau dirbt gydytoja.. wisas noras isgaravo,, likus poray men iki specialybiu rasymo sugalvojau stot i lka- lietuvos karo ak, kuo toliau, tuo labiau ten norejau, esu sportiska(tada lankiau fitnesa-kulturizma, db dar ir sportine aerobika pradejau) , tam tinkamo charakterio.
atranka praejau bet medicinines ne.. labay nusivyliau.. wisas kitas specialybes rasiau pagal tay ka geriausiai moku, kokius egzus laikiau, istojau i taikomaja matematika ktu, nei liudziu nei dziaugiuos, specialybe manau nebloga, galima dirbt baigus finansuose kur: banke draudime ir pan, arba programuotoju, tei wa tongue ziurekit ka rasot stojimo lapuose kad po to nepasigailetumete, ir rasykit tik tay ko jusu sirdele labiausiai troksta, neswarbu kad manot jog neistosit, werta pameginti,, o gal ? smile