41

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

savaite pries paduodama  prasyma varciau knyga kur stoti smile pasirinkau pagal aprasymus specialybiu smile graziausiai skambejo ziniasklaidos technologijos smile taj cia ir studinu

42

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

noreciau stot i psichologija...

43

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

12 klasej pries rasant egzaminus sugalvojau, kad noreciau mokytis chemija... issilaikiau egzus... istojau i ktu chemija.. jau antram kurse... kad ir kaip sunku, bet mest mokslu tikrai nesiruosiu....

44

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Jovita 20, gal gali truputi papasakot apie savo specialybe? buciau dekinga

45

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

geriausia buvo man... is pradziu surasiau VU, nes nesitikejau istot, skaiciavau pagal praeitu metu stojimu balus. ir paskui parasiau ten kur norejau.. nu ir spekit.. istojau i kazkoki suda big_smile atsiprasant.. norejau pasakyt, kad netycia istojau ten kur nelabai norejau, nes prirasiau pradziai prestiziniu specialybiu, o po to tik ten kur norejau, ir "pasiseke" istot i geresne. niu bet nieko, visai patinka man. tik galvoju kaip butu jei butu kitaip..

46

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

gal ka domina rekreacijos ir turizmo specialybe klaipedos univere...jei ka galiu papasakoti... smile

47

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

ai...bambejau bambejau,kad stosiu vokieciu...prisibambejau,kai jau nebenorejau ten ir pataikiau...:D

48

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Kas miela paciam, o jei tai nezinai tai vabank wink

49

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

as tai pagal tai ar man idomu bus mokytis visus tuos 4 metus...

50

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

na bet jei tas vabank isrenka tokia specialybe, kad plaukai suzinojus pasisiause...hehe...ka tada daryt?

51

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

na as pati pairinkau be kitu patarimu,lb dziaugiuos kad apsisprendziau galu gale nes iki 12 klases vidurio dar nezinojau ka studinsiu...bettt apgalvojau kokie dalykai geriausiai man sekas ,juos apjungiau ir volia!:)

52

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

lengva jum ce plepet hmm abiturientams (o gal tik man vienam :-}) reik kankintis... as tai niekad nezinojau, niekad nesvajojau, niekad nenorejau. taip kad, pasirinkau jau egzaminus, o kur stot net neisivaizduoju... gal kas nori patart? smile aisq PM :=( pasakyciau ka rinkaus.. o jum perspektyvos jau aiskios daug maz :>

53

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

na tu galvoji kad tik tu vienas kankiniesi...mes irgi kankinomes...bet va matai gyvi likom..ir tu liksi...

54

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

As irgi zinojau, zinojau...Bet kai istojau supratau, kad patekau ne ten.Atrodo ir domejausi specialybe, ir viska.Bet isejo taip, kad dabar studijuoju visiskai kitokia spec.Ir tuo dziaugiuosi.

55

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

smile nznosi, gal ir neliksiu tongue ir vistiek, i mano pagalbos sauksma nieks neatsiliepe :-[ kas ce db yra, studentija, a? :{}

56

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

paklausk pats saves....ko nori is gyvenimo...

57

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Mindaugas, 18 parašė:

smile nznosi, gal ir neliksiu tongue ir vistiek, i mano pagalbos sauksma nieks neatsiliepe :-[ kas ce db yra, studentija, a? :{}



sakyk tiksliai kokios pagalbos tu lauki?

58

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

geriausia yra ivertinti savo jegas ir stoti ten kur leidzia galimybes ir noras didziausias...:)tai visada pasiteisina...nes jei istosi tik tam kad ten studijuoja tavo draugas ar dar del kokios kitos priezastes bet ne is noro tai patikek mesi mokslus tikrai...:)

59

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

kokia profesija geriausia?

60

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Aas rinkausi pagal tuos dalykus kuriuos sugebu ir geriausi rezultatai,manau butu sunku mokytis toki dalyko kurio nesupranti ar nemielas sirdziai....