101

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

ka studijuoti sumasciau turbut pries pat egzaminus big_smile zinau, kad jeigu ne nauja dailes mokytoja musu mokykloje..gali but, kad nebuciau niekur stojus..nes nlb zinojau kur tinku, ka moku..o stot tam, kad kazka mokytis ne man..tai va smile lb lb dekinga savo mokytojai esu smile

102

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Ka studijuoti pasirinkau paprastai. Ispradziu padirbau statybose,o tada jau po desimties klasiu ejau i profesine mokykla. Ten eidamas jau zinojau, kad noreiu buti elektriku. Baigiau ten elektriku, isidarbinau ir paskui nusprendziau, kad reikia kelti kvalifikacija. Taigi istojau i KTU elektros valdymo inzinerijos fakulteta.

103

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

paprastai, rinkausi kur galiu stot pagal islaikytus egzaminus smile na truputi ir ten kur sirdele kviete...

104

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

as tai lb ilgai nezinojau kur stoti, nes per daug dalyku traukia, viskas man idomu;D zinojau tik kad jei imanoma noriu nelaikyt istorijos egzo:D siaip 11 kl buvau sumascius kad noriu interjero dizaina studijuot, bet kazkas itikino kad Lietuvoj nera kur normaliai toki dalyka studijuot ir kad geriau stot i architektura o paskui koki magistra dizaino daryt. zodziu pradejau lankyt piesima=) puse metu pasikankinau, uzkniso. nutariau kad ne man=) paskui masciau apie psichologija, nes man irgi idomu butu, bet kadangi nlb isivaizdavau koki darba su ja butu galima susirast (mokyklos socialine darbuotoja but tikrai netrauke;D ), tai po truputi atsisakiau tos minties, nutariau kadanors gal pasimokysiu savo malonumui. paskui dar lb rimtai svarsciau orlaiviu pilotavima arba skrydziu valdyma, siaip idomu man ziauriai butu, bet nutariau kad reikia pabandyt kokia nors zemiskesne idomia specialybe rast;D o po to su draugu pasnekejus sumasciau stot i koki UK univera, nes visada norejau uzsieny studijuot, kalba palavint, kitos salies gyvenimo paragaut:p tada susiradau visokiu anglisku puslapiu, kurie padeda rinktis ka studijuoti, sujungiau su tuo kiek gavau is lietuvisku tokio pobudzio puslapiu (nors jie ganetinai skurdus) ir galiausiai issirinkau Accounting & Finance. beliko "tik" istot. bet man velniskai pasiseke, istojau ir va jau metus atsimokiau lb patenkinta, pataikiau kur idomu=)

105

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

as tai neprisimenu big_smile issiblaiviau tik istojes big_smile

106

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Auri> tai pasiseka kad dar nunesiai dokumentus girtas...

107

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Daiva, ar istojai i zurnalistika? As nuo pat mazu dienu svajojau apie sia specialybe , bet dbar pradedu abejoti. Baisu , nes daug kas atkalba ,kad prasimusti sunku tik per pzaistamus ir kad visa gyvenima rinksiu laikrastyje neidomius tekstus

108

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Dovile> nesvarbu ka zmones sako,svarbu tai ar tave tai traukia ar tau idomu...

109

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Seniai zinojau kur mano sirdis linksta, tai ta specialybe ir griebiau smile

110

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

dariau visokius testus ir gautus rezultatus bandžiau lygint su norima sritim ir su turimais rezultatais, geriausia derinį ir pasirinkau wink

111

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Su testais tai lengva gerokai prasauti, galu gale statistika toks menas, kaip pasuksi, taip ir gausi smile

112

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

As istojau i mechatronikos inzinerija, stojant surasiau ten kur daug maz trauke, pirmoj vietoj mechatronika tai ten ir istojau

113

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Kas baigėt studijas ir kas jau dirbat?

114

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

TomaI > iki studiju baigties man 1,5

115

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Ernesta, 20 parašė:

na  ir kaip pasirinkot ka norit studijuoti? tevai ar draugai patare? kad buvo populiari? patys pasirinkot? vat idomu kokios priezastys dazniausiai buna....:)

Nuo mazens augau technikos aplinkoje, nuo mazu dienu dirbaus su technika, kuo didesnis augau, tuo labiau domejaus, todel net nebuvo jokiu problemu pasirenkant. Tevai pasake taip: daryk kaip nori, rinkis kas patinka, mes nuorientuoti nenorim. Taip gavos, kad pasukau i transporta...

116

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

istojau i soc.darba ir nezinau ar bus verta dirbti... stojau nes reikejo kazkur stoti...

117

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Nuo penktos klasės negalėjau apsispręst, kuo užaugęs norėčiau būt. Įvairių minčių kilo - galvojau apie studijas karo akademijoje, astronomijos, fizikos studijas, politologijos, istorijos, teisės, ekonomikos studijas.  Tačiau galiausiai, vienuoliktos klasės gale man kilo tokia mažytė mintis, idėja, kad visada žavėjausi medikų darbu, jų gyvenimu(gal dėl to, kad mano mama medikė ir visada ją gerbiau) ;D tad tiesiog viską vėl permąsčiau ir supratau, kad visą gyvenimą gailėsiuosi, jei nestosiu į mediciną ( tuo labiau, kai be galo mėgstu biologiją ir chemiją). Dabar intensyviai ruošiuosi egzaminams ir laukiu nesulaukiu, kol pradėsiu studijuoti wink

118

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Mažiukas būdamas norėjau statyt namus, bebaigdamas mokyklą jau buvau nusprendęs, kad studijuosiu automatiką ir valdymą. smile Turbūt irgi įtakojo tai, kad tėvo specialybė panaši.