41

Re: Kava ar arbata?

kava

42

Re: Kava ar arbata?

gera kava geriau nei bloga arbata ir atvirkščiai big_smile bet šiaip aš už arbatą, nes penktadieniais jin mano mėgstamiausias gėrimas būna... ;D

43

Re: Kava ar arbata?

kavos megejams siulyciau atsigerti kavos "gera" ar kaskas panasaus nes ji ne viena karta leituvoje laimejusi kaip skaniausia kava...siaip kava nemegstu bet bet kai  jos paragavu kavineje tai patiko

44

Re: Kava ar arbata?

Zalioji arbata! wink

45

Re: Kava ar arbata?

jus cia sakot kad kava tonizuoja geriau,siaip tai geriau tonizuoja zalia arbata jeigu ka:) megstu ir kava ir arbata:)

46

Re: Kava ar arbata?

as jau anksciau parasiau tinklapi kuriame baisiai daug geru patarimu tiek apie kava tiek apie arbatas...

47

Re: Kava ar arbata?

tai uz ka nubalsavot?

48

Re: Kava ar arbata?

Sendien gersiu daug arbatos, nes pagirioms kava man nelabai tinka... big_smile

49

Re: Kava ar arbata?

Linas, 19 parašė:
Dovilė, 21 parašė:
Linas, 19 parašė:
Dovilė, 21 parašė:
Linas, 19 parašė:


>> as tik uz arbata nzn kodel ir zalia arba metu :::a38
>>

va sita arbata ir mano megstamiausia! super!!! smile o kava - tai sesijos gerimas


>> as tai kai nesveikas tai man per sesija kavo nereikia ir taip iki 7 galiu nemiegoti :-)

puiki nervu sistema big_smile


Pries sesija lb gerai ir arbata nes joje kofeino yra tiek pat kiek kavoje tik zalios aratos kofeinas veikia ilgiau tik ne taip stipriai  kiek mano makaulkei yra zinoma :-)


ne visose arbatose yra kofeino. jeigu geri naturalia (jos galima isigyti vaistinese arba spec parduotuvese) tai ten kofeino nera. tarp kitko as daznai geriu ivairias vaistazoliu arbatas organizmui stiprinti. jos specifinio skonio, bet man patinka smile

50

Re: Kava ar arbata?

yra net vaistazoliu rinkiniai nuo rukymo ir alkoholizmo big_smile

51

Re: Kava ar arbata?

na o ka manot apie kava be kofeino :?

52

Re: Kava ar arbata?

man tai arbata, kavos lanai retai ragauju

53

Re: Kava ar arbata?

Arturai, as dar negerus kavos be kofeino :?
<>>> siaip dabar geriu arbata ryte, ,o per pietus siurbcioju kavyte, nes taip geriau man wink

54

Re: Kava ar arbata?

Turėčiau sakyti "Diiieeevinu kavą!". Žinot, kodėl? Todėl, kad tam tikra visuomenės dalis įsitikinus, kad požiūris į kavą atspindi požiūrį į seksą... :::026 Nors ir nepagaunu, kame čia ryšys... :::041

55

Re: Kava ar arbata?

idomiai cia tu Andriau :? idomiai... nes siaip dauguma merginu ir moteru kava labiau megsta nei vyrai ir vaikinai :::818

56

Re: Kava ar arbata?

kava smile

57

Re: Kava ar arbata?

Nijole, taigi viskas teisingai gaunasi smile Darykite išvadas smile

58

Re: Kava ar arbata?

:::818 padareme isvadas big_smile)
>> bet tada idomu, kodel ne visi vyrai megsta kava :?

59

Re: Kava ar arbata?

Hmm... čia jau sudėtingiau paaiškinti. Gal tai būtina sąlyga, bet nepakankama (ar atvirkščiai?)?

60

Re: Kava ar arbata?

jau as cia nepaaiskinsiu big_smile ;D ;D
>>> reikia cia laukti kitu.. ir tegu desto mintis, aiskinasi pries mus big_smile