161

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Justas, 26 parašė:

aik su savo sexu tongue

pirmi abstinencijos priepoliai smile ?

162

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

jei ka Giedriau merginos daug labiau susivaldo nei vaikinai!!!!! tai va!

163

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

o cia galima tokia statistine informacija isvysti su pagristais saltiniais?

164

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

gali isbandyti. jau ir turejai pastebeti kad merginos na gal kaikurios e visada pasiduoda vyru pagundai o vaikinai merginoms tai visada ir dar labiau jei ji grazi!

165

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

O taip, visada..Aisku kad visada..:) Ir nemanau kad gali normalus vaikinas atsilaikyti tam, jei salygos idealios, o paneli jam labai patinka..

166

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

tokia vyro prigimtis.

167

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

be sexo tikros meiles ir nebuna.visada i ta pati kokteili ieina ir sexas. smile buna ir tokiu kuriem sexas tik del to, kad pats pasitenkintu, o buna ir tokiu kuriem svarbu savo partnere patenkint. vat jum ir atsakymas kodel lipa.

168

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

gyvenime jo reikia:D

169

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Lena, 18 parašė:

as tarkim labai daznai noriu gerai pavaryt,kuom mes panos blogesnes?seksas cia labai geras dalykas smile o laukinis seksas dar geresnis,tiesiog fantastiskas smile


tokie vadinami ninfomanais;)))

170

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

nu kaska panasaus turjau omenyje:))))

171

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

o kodel tai blogai? AS tai nepriestarauju. Del manes jus visos tokios galetumet buti ;D

172

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Justina, 20 parašė:

gali isbandyti. jau ir turejai pastebeti kad merginos na gal kaikurios e visada pasiduoda vyru pagundai o vaikinai merginoms tai visada ir dar labiau jei ji grazi!

kai tau bus 25 metai, paziuresime, ar tik situacija neapsikeis vietomis wink

173

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

O kai tau bus virs 40 ta paty klausima tau uzdavines vyrai. Bent jau as tai tikrai noreciau paklausti visu balzako amziaus ir viresniu moteru  kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Karta susizvilkciojau su 38 mete zenota tvarkinga dora 2 vaikuciu mamyte. Kadangi ji labai padori visuamenes piliete pasiule mane nuvezti y gamta picknikui tam kad ten pratesti mano samprotavimus apie gery ir blogy ir.... Vos nuvazeve iki vietos ji uztrauke rankiny uzciaupe delnu man burna ir sako: do what you supose to do ore Ill drive home

Tai va tiek tos romantikos...

174

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

panos jus ka kales kad ant jusu laipo??tai naturalu kad waikinams sexo dažniau reikia,tokie gamtos desniai,o jei pwz mergina nenori,bet waikinas to net girdeti nenori tai paemi toki ir wietoj pakari=]]

175

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Lina, 21 parašė:

panos jus ka kales kad ant jusu laipo??tai naturalu kad waikinams sexo dažniau reikia,tokie gamtos desniai,o jei pwz mergina nenori,bet waikinas to net girdeti nenori tai paemi toki ir wietoj pakari=]]

??

176

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Lina, 21 parašė:

panos jus ka kales kad ant jusu laipo??tai naturalu kad waikinams sexo dažniau reikia,tokie gamtos desniai,o jei pwz mergina nenori,bet waikinas to net girdeti nenori tai paemi toki ir wietoj pakari=]]

Jo??? O kokie tie gamtos desniai, kurie nulemia, kad vaikinai daugiau sekso nori? Ar kartais ne moteru genuose uzkoduota pratesti savo gimine ir ne jos lipa ant vaikinu, kad tik gauti spermos???

177

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Auris, 21 parašė:
Lina, 21 parašė:

panos jus ka kales kad ant jusu laipo??tai naturalu kad waikinams sexo dažniau reikia,tokie gamtos desniai,o jei pwz mergina nenori,bet waikinas to net girdeti nenori tai paemi toki ir wietoj pakari=]]

Jo??? O kokie tie gamtos desniai, kurie nulemia, kad vaikinai daugiau sekso nori? Ar kartais ne moteru genuose uzkoduota pratesti savo gimine ir ne jos lipa ant vaikinu, kad tik gauti spermos???

baisu, baisu, baisu, baisu big_smile
zodziu, darysime tyrima big_smile kriterijus! kas ant virsaus, tas ir norejo labiau sexo ;D pradedam skaiciuot big_smile

178

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Zilvinas, 37 parašė:

O kai tau bus virs 40 ta paty klausima tau uzdavines vyrai. Bent jau as tai tikrai noreciau paklausti visu balzako amziaus ir viresniu moteru  kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Karta susizvilkciojau su 38 mete zenota tvarkinga dora 2 vaikuciu mamyte. Kadangi ji labai padori visuamenes piliete pasiule mane nuvezti y gamta picknikui tam kad ten pratesti mano samprotavimus apie gery ir blogy ir.... Vos nuvazeve iki vietos ji uztrauke rankiny uzciaupe delnu man burna ir sako: do what you supose to do ore Ill drive home

Tai va tiek tos romantikos...

cia tas tiesa, kad tos merginos, kur atrodo pacios ramiausiios kartais nustebina smile , beje, kap ten baigesi si istorija smile ?

179

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Giedrius, 28 parašė:
Zilvinas, 37 parašė:

O kai tau bus virs 40 ta paty klausima tau uzdavines vyrai. Bent jau as tai tikrai noreciau paklausti visu balzako amziaus ir viresniu moteru  kodel jums visada vis sexas ir sexas?

Karta susizvilkciojau su 38 mete zenota tvarkinga dora 2 vaikuciu mamyte. Kadangi ji labai padori visuamenes piliete pasiule mane nuvezti y gamta picknikui tam kad ten pratesti mano samprotavimus apie gery ir blogy ir.... Vos nuvazeve iki vietos ji uztrauke rankiny uzciaupe delnu man burna ir sako: do what you supose to do ore Ill drive home

Tai va tiek tos romantikos...

cia tas tiesa, kad tos merginos, kur atrodo pacios ramiausiios kartais nustebina smile , beje, kap ten baigesi si istorija smile ?


tau dar klausimai kyla big_smile

180

Re: kodel jums visada vis sexas ir sexas?

kyla, bet ir  idomu, kaip zilvis papasakos smile