21

Re: Indiska muzika

man asmeniskai tai kai filmus ziuriu tai tik kelios patinka is viso filmo.. o ten kur laksto gatvem ir nemoka sokt bet vistiek soka tai juoka kelia.. kazkokios nesamones... ir dar pastebejimas, jei filme vaidina geri aktoriai o ne kazkoki kur kazin ar aktorium galetu but, tai ir dainos geros

22

Re: Indiska muzika

O gal kas turit kokiu smagiu mixu remixu ?
Galetumet parasyt konkreciu pavadinimu, butu galima pasieskot

23

Re: Indiska muzika

nu turiu keleta, bet pavadinimu nzn..

24

Re: Indiska muzika

sveiki ir sveikos gal atsiras norinciu prisijungti one.lt Indijos grupe, kur galima sukurti foruma ir diskutuoti.. tik kad labai ten mazai tu dalyviu.. prisijungtu daugiau zmoniu ir butu linksmiau wink jeigu kas norite tai parasykit man zinute ir pakviesiu jus smile

25

Re: Indiska muzika

Edita, 17 parašė:

sveiki ir sveikos gal atsiras norinciu prisijungti one.lt Indijos grupe, kur galima sukurti foruma ir diskutuoti.. tik kad labai ten mazai tu dalyviu.. prisijungtu daugiau zmoniu ir butu linksmiau wink jeigu kas norite tai parasykit man zinute ir pakviesiu jus smile

as noriu smile man zr patinka tongue galeciau klausyti ir klausyti grupuke ARASH tongue
jei rektu rasti tj blackladykiss@one.lt

26

Re: Indiska muzika

Labas Edita ;]
Ar galėtum man atsiusti indišku dajnų y skype bučeu lb dėkinga
jaj negali taj  atrašyk y če
Mano skype : zandrute99
Ačiū ;]

27

Re: Indiska muzika

Deje labai klystat kad ju mz negrazi nueikit i Youtube ir paziurekite va sita 3IDIOTS nemanau kad nepatiks...
ne visos vienodos ten dainos,nes ne visur ten vienodas tikejimas...
patikekit manim tikrai biskuliuka nusimanau apie indiska muzika ir zmones,nes pati turejau vaikina is indijos...
beje ar zinojot kad ir Joy sean indas?kaip jums tai?