1

Tema: kaip yrodyti kad myliu?

mano situacija lb paini, pati kartais susipainioju big_smile tjuriu mylima waikinuka kuris zn kad jy myliu smile snd jis pasake kad wis laukia kol kazka darysiu, yrodysiu kad jy myliu, sake reikia ne kalbeti o weikti, bet man sunku, nes po naujuju metu kai jam pasakiau kad jy myliu jis negalejo atsakyti tuo paciu ir galima sakyti mane atstume sad p.s jis buwo mano geriausias draugas, ir mes pazystami jau 2 metus. Prasau patarkite kaip yrodyti kad jy myliu smile

2

Re: kaip yrodyti kad myliu?

meiles irodyt negalima. ja galima tik pajausti sirdim. o jei jis praso irodyti - tai yra kvailas ir nezino ka reiskia myleti.

3

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Joana, 37 parašė:

meiles irodyt negalima. ja galima tik pajausti sirdim. o jei jis praso irodyti - tai yra kvailas ir nezino ka reiskia myleti.

Teisingai... ir dar tokiais kvailais prasymais ir norais kazko siekia... big_smile

4

Re: kaip yrodyti kad myliu?

bet as nzn ka man daryti, as tikrai jy myliu, gal kitiem ir gali atrodyti kad tai tik waikiska meile bet tjp nera, as jau 2 metus jy lb stipriai myliu, net nzn, as pati gal kazkaip noriu parodyti jam ka jauciu...:::014

5

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Inga, 15 parašė:

bet as nzn ka man daryti, as tikrai jy myliu, gal kitiem ir gali atrodyti kad tai tik waikiska meile bet tjp nera, as jau 2 metus jy lb stipriai myliu, net nzn, as pati gal kazkaip noriu parodyti jam ka jauciu...:::014

O kokia to nauda? Juk jis Taves tai nemyli... big_smile

6

Re: kaip yrodyti kad myliu?

as jo db iswis nesuprantu:::041 jis to nepasako bet kartais elgisi su manimi lyg su jo pana, replikas meto jog jau senei manes laukia ir wisokias kitokias bet kai paprasau paaiskinti jis pasako jog cia seip sau pagalwojo, ir nenori aiskinti... siaip jis uzdarokas zmogus bet man beweik wiska pasakoja, ir sakau kartais lb ydomias mintis sako net susipainioju ar mes draugai ar kas daugiau smile

7

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Man rodos bek tu nuo jo ir pamirsk Ji... Nepyk, bet man taip atrodo...

8

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Niekis, laikui begant suprasi... :V

9

Re: kaip yrodyti kad myliu?

bandziau pamirsti bet nk neiseina, jis daznai buna mano namuose nes jis ir mano brolio draugas, tjurim daug bendru draugu, prisiekiu uz wiska pasaulyje noreciau jy pamirsti arba susirasti kita kury myleciau labiau nei jy... wisus sawo waikinus lyginu pagal jy, galwoju "Rimas wisai kitaip daro, masto, sneka, elgiasi"... tj didele kancia:(


wisada cia jum parasius gaunu geru atsakymu ir patarimu, lb aciu jum smile:::440

10

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Inga, 15 parašė:

bandziau pamirsti bet nk neiseina, jis daznai buna mano namuose nes jis ir mano brolio draugas, tjurim daug bendru draugu, prisiekiu uz wiska pasaulyje noreciau jy pamirsti arba susirasti kita kury myleciau labiau nei jy... wisus sawo waikinus lyginu pagal jy, galwoju "Rimas wisai kitaip daro, masto, sneka, elgiasi"... tj didele kancia:(


wisada cia jum parasius gaunu geru atsakymu ir patarimu, lb aciu jum smile:::440

Tokio pat, kaip jis, nerasi... ieskok geresnio ir issivaduosi is sios kancios... :V

11

Re: kaip yrodyti kad myliu?

o kad sigitai is tawo lupu tiesiai y diewo ausyte smile tjp neiseina... man jis waikino idealas

12

Re: kaip yrodyti kad myliu?

mergyte,jis sako jog jis jau ilgai laukia, jis jau senai nori pazaisti ta zaidima (slepk desra tarp koju)!
na jai jus tuos zaidimus jau zaidziat,(neskaitykim to kad tai nelegalu,ir pazeidinejat istatymus)sakyciau jis yra DURNELIS...
irodyk,kad mane myli - cia skamba panasei,kaip sok i sulini!!!!!!!!!

13

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Viktoras, 24 parašė:

mergyte,jis sako jog jis jau ilgai laukia, jis jau senai nori pazaisti ta zaidima (slepk desra tarp koju)!
na jai jus tuos zaidimus jau zaidziat,(neskaitykim to kad tai nelegalu,ir pazeidinejat istatymus)sakyciau jis yra DURNELIS...
irodyk,kad mane myli - cia skamba panasei,kaip sok i sulini!!!!!!!!!

bent prajuokinai :::044 bet nelb supratau to zaidimo slepk desra tarp koju :::041

14

Re: kaip yrodyti kad myliu?

jei myli - tada aukojiesi...
is sono sunku pasakyt, bet manau geriau palikt ramybeje ji. irodymu nereikia, tiesiog myli ir viskas, jei jam to neuztenka tai kokia prasme kazka irodinet?
gerai Viktoras pasake "irodyk kad myli - sok i sulini"
beja kokiu jis ten veiksmu tikisi, kartais ne sekso?

15

Re: kaip yrodyti kad myliu?

nju nzn, bet kiek pazystu jy tj neturetu to tiketis, ypac jei zn mano nusistatymus:::050 bet negarantuoju, as jy ir bandau pamirsti bet esa istiesu lb sunku:::734

16

Re: kaip yrodyti kad myliu?

na linai pagarba tau,man liezuvis neapsiverte paauglei to isresti....

17

Re: kaip yrodyti kad myliu?

inga o kas sake kad lengva bus? ir as ir dar manau dauguma zmoniu panasiai yra isgyvene, meile be atsako

18

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Viktoras, 24 parašė:

na linai pagarba tau,man liezuvis neapsiverte paauglei to isresti....

siais laikais paaugliai jau wiska zino big_smile

19

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Linas, 23 parašė:

inga o kas sake kad lengva bus? ir as ir dar manau dauguma zmoniu panasiai yra isgyvene, meile be atsako

bet stengsiuosi, nors ir zr sunku... o gal zinot kaip geriausiai pamirsti?

20

Re: kaip yrodyti kad myliu?

jo zinau smile uzsiimk veikla (piesimias, muzika, sportas, draugai, mokslai ir tt ir tt smile )
patikek padeda. kalbu is patirties!! smile