21

Re: kaip yrodyti kad myliu?

nju aciu linuk:) stengsiuosi:) bet mano draugus sudaro taip pat ir jis...

22

Re: kaip yrodyti kad myliu?

sakyk jam tiesiai sviesiai,as dar per jauna,nieko negausi,duok rankytems darbo....
ir jai jis tave paliks,busi daug vargo sutauliusi...

23

Re: kaip yrodyti kad myliu?

bet as nzn ar jis to nori... jis tikrai ne tox:::041 man reik manyciau suzinoti ko jis iswis is manes tikisi, o jei pasakys kad sexo tj dar ne toky atkirty gaus:::608:::044

24

Re: kaip yrodyti kad myliu?

tai va ir pakalbek atvirai nebijodama, nevaidink naivios smile pasakyk tiesiai sviesiai ko jam reikia, jei nesugebes islement nieko konkretaus tai su tokiu zmogum tik vargsi (net jei ir uzkariautum jo sirdi)

25

Re: kaip yrodyti kad myliu?

as niekada naiwios newaidinu, sakau tiesiai swiesiai smile tjp ir darysiu, aciu wyrukai uz pagalba :::817

26

Re: kaip yrodyti kad myliu?

na, as ir tos nuomones, kad jis nori lovos is taves :? praso irodyti, kad myli :? o ar pats tai stengiasi daryti :?

27

Re: kaip yrodyti kad myliu?

nijole > sutinku wink

28

Re: kaip yrodyti kad myliu?

aciu, kad pritari, Linai :::920
>> nes nzn.. itariu, kad nesikeicia laikai, kai as 15 buvau.. kad meiles irodymas >>> lova :V

29

Re: kaip yrodyti kad myliu?

gal ir jusu teisybe... kai suzinosiu wiska pranesiu nes kaip tik eisiu kalbetis su juo wink

30

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Ingute... paklausk jo sitaip >>> kaip tau irodyti, kad tave myliu ???
>> ir be uzuolanku, kad atsakytu.. nzn... garantuoju kazkuo.. nzn... savo persiku pries akis, kad jis pasiulys lova ;D

31

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Inga, 15 parašė:

mano situacija lb paini, pati kartais susipainioju big_smile tjuriu mylima waikinuka kuris zn kad jy myliu smile snd jis pasake kad wis laukia kol kazka darysiu, yrodysiu kad jy myliu, sake reikia ne kalbeti o weikti, bet man sunku, nes po naujuju metu kai jam pasakiau kad jy myliu jis negalejo atsakyti tuo paciu ir galima sakyti mane atstume sad p.s jis buwo mano geriausias draugas, ir mes pazystami jau 2 metus. Prasau patarkite kaip yrodyti kad jy myliu smile

atsibodai tu jam

32

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Man ir atrodo, kad jis lova siulyt gali... neutral Buk saunuole nepasiduok tu jam... Gailesiesi... Is patirties sakau... Paauglyste tikra kvailyste (;

33

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Dėl lovos siūlymo tai aš ir sutikčiau, toks amžius kai norisi viską išbandyti. wink

34

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Na, bet jei vaikinas pasiulys lova ir taip tau pasiulys "irodyt meile" nuosirdziai linkiu Tau ji pasiusti kuo toliau...

35

Re: kaip yrodyti kad myliu?

jei jus abu vienas kita mylit - tai parodys tik laikas. o irodineti ka nors nei jam nei sau tikrai nereikia ir butu kvaila. paskui pati gailesies.

36

Re: kaip yrodyti kad myliu?

meilės įrodymų reikia tik tam žmogui, kuris tavęs nemyli. Kai žmogus myli, jam tiesiog gera su tavim be jokių įrodymų. smile Aš tau patarčiau nepasiduot spaudimui - kai reikalaus įrodymų, kad tu jį myli - paprašyk, kad pirmiausia pats įrodytų, kad tave myli... smile pažiūrėsi, ar pavyks... smile o šiaip tai geriau likit tik draugais... smile

37

Re: kaip yrodyti kad myliu?

sweiki smile na as wakar su juo pakalbejau... paklausiau kaip tjureciau yrodyti kad myliu, o jis pasake- mastyk sawo galwa, nepasakinesiu as tau wisa laika:::044 net susijuokiau:D sake tjuriu yrodyti darbais, norais, siekiais big_smile bet paskui taip uzwarciau kad uztilo big_smile

38

Re: kaip yrodyti kad myliu?

Inga, 15 parašė:

sweiki smile na as wakar su juo pakalbejau... paklausiau kaip tjureciau yrodyti kad myliu, o jis pasake- mastyk sawo galwa, nepasakinesiu as tau wisa laika:::044 net susijuokiau:D sake tjuriu yrodyti darbais, norais, siekiais big_smile bet paskui taip uzwarciau kad uztilo big_smile

šaunuolė! :::024 teisingai jis sako: mąstyk savo galva... :::034

39

Re: kaip yrodyti kad myliu?

stengiuosi mastyti big_smile znt ka... suandysiu rasti kita, sunku nebus ir bandysiu jy pamirsti:)

40

Re: kaip yrodyti kad myliu?

"mastyk savo galva, nepasakinesiu tau visa laika" (cia tipo mylet kaip??) big_smile oho, meileje dar yra ir taisykles kazkokios. nu ka gyveni ir mokaisi big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile