21

Re: Valentino diena .. xD

As nemegstu valentino dienos nes si svente man yra pati liudniausia svente metuose:::002 niekada neturejau su kuo svest sios sventes ir be to man si svente primena kad esu vienisa ir nemylima

22

Re: Valentino diena .. xD

Rasa.Tai juk dar viskas pries akis  ir nera kodel nusiminti

23

Re: Valentino diena .. xD

lengva sakyti kad viskas pries akis:::014 man daug kas yra sakes kad dar atsiras tas vienintelis ,kuris mane myles taciau as su kiekviena diena vis maziau tikiu:::017 be to noretusi per sias kaledas buti su tuo vieninteliu jei zinoma ji tureciau:::002:::043

24

Re: Valentino diena .. xD

va cia tai depresija big_smile~

25

Re: Valentino diena .. xD

Rasa, 17 parašė:

lengva sakyti kad viskas pries akis:::014 man daug kas yra sakes kad dar atsiras tas vienintelis ,kuris mane myles taciau as su kiekviena diena vis maziau tikiu:::017 be to noretusi per sias kaledas buti su tuo vieninteliu jei zinoma ji tureciau:::002:::043


yah depresuha xD kai dideliam mieste gyvensi didesne tikymybe bus kai zmoniu tankis padides xD

26

Re: Valentino diena .. xD

myliu šią šventę.
su savo mažiuku,švenčiam ją jau keturi metai.
ir ji mum labai patinka.;@~*

27

Re: Valentino diena .. xD

Man tai labai patinka diena padarau labai grazia savajam,bet zinoma stengiuosi kad tokiu dienu butu kuo daugiau..;):::744

28

Re: Valentino diena .. xD

Kotryna, 14 parašė:

Viskas apie ją xD
kas mėgstat,kas nemėgstat?ką šiais metais per ją veiksit?
kas nori palieka savo numeriuką,jei dar nerado su kuo švęst..xD
ką dovanojat antrom pusėm ir panašiai..
žodžiu- all about Valentines day.. smile


š.... man tas valentinas eiline diena
:::011

29

Re: Valentino diena .. xD

nu taip depresuotoja esu... prisipazistu:::014 bet tas vaikino neturejimas mane is tikruju liudina nes visi jau yra patyre pirmaja meile, draugyste o as dar ne ir dar daugiau kompleksu atsiranda pas mane:::017:::529

30

Re: Valentino diena .. xD

Man ne svente ji big_smile