121

Re: Merginos be krūtinės

visokiu yra,visokiu reikia:)bet jei kazkuri su 0 kompleksuoja-reikia eiti i fitnesa ir aiskinti treneriui savo problema...yra specialus pratimai,tik labai nelengvi,turiu omenyje,kad reikes dirbti su dideliais svoriais..ir be reikalo cia kai kurie peikia didesnes krutines,jeigu sportuoti-galima palaikyti gera forma visada:)

122

Re: Merginos be krūtinės

Artas, 23 parašė:

mergina be krutines - kaip arbata be cukraus. gerti galima, bet su cukrum skaniau.

Cia gerai pasakyta big_smile tai vadinasi, jei moteris neturi krutines, reiskia, kad tikimybe patikti vyrams yra daug mazesne? Nes arbatos be cukraus daugelis nemegsta smile Koks skirtumas koks moters krutines dydis? Nejau tai turi reiksmes, koks ji zmogus? Nebent kai kurie draugauja su papais o ne su moterimi big_smile Tada taip, tai reiksminga big_smile

123

Re: Merginos be krūtinės

Gytis, 17 parašė:

wat buwo toks pasakymas,jeigu wyras turetu papus,uzsigraibytu negywai,taip kad neuzdawinek klausimu,as pwz sunkiaswores nedulkinciau,kas dulkintu kamaza man idomu,pakelkit rankas big_smile ir bepapes net i namus newesciau,jeigu merga be papu,tj werciau pasedet be mergos ir sawe pagrabaliot,butu lygiai tas pats :DDDD

kas cia per pasakymas dulkinciau nedulkinciau? jei panele stambi tai jau viskas, vadinas nurasyta. Dar vienas dalykas , atsimink, papai visumos zmoguje nesudaro. Gerai, kad tu toks nuostabus ir fainas big_smile :::826 Galbut ta sunkiasvore arba kaip tu sakai be papu, su tavimi net neprasidetu. Pas tave tokie issireiskimai, kad net komentuoti nera ka. Pats viska pasakei apie save.

124

Re: Merginos be krūtinės

Ernesta, mano požiūriu Tavo visos kūno formos yra idealios - etalonas smile Manau, kad retas vyrukas tam paprieštarautų... wink

125

Re: Merginos be krūtinės

Vaidas, 29 parašė:

cia faktas man negrazu didele krutine . kadangi as megstu smulkaus sudejimo paneles o krutine didesne labai stambina moteri, man patinka mazytes grazios nenukarusios krutines.   taip kad  dieli papai ne viesim yra sexsualu

ne visi didei papai yra nukare :)

126

Re: Merginos be krūtinės

o as patenkinta ir savo maza krutine smile o ir demesiu tikrai nesiskundziu ;]

127

Re: Merginos be krūtinės

Ne papuos esme subinej ir esme ner subines ner merginos ...  citata is Filmo Zero

128

Re: Merginos be krūtinės

Kristina, 13 parašė:

Ce ne as pergivenu o sese big_smile

na  panos gal ir kompleksuoja bet man per dideles ir nelabai patynka o dar kitu vyru demesi atkreips big_smile  vidutiniska pats tas o jai jau labai maza tai 10stuku ir bus  tie papai :DDDDDDDDDD cia juokauju :d i papus as kaip pirmoj vietoj neziuriu  :::214

129

Re: Merginos be krūtinės

Tokia pat durna tema kaip ir "Ar turi reiksmes vaikino ugis?"...

130

Re: Merginos be krūtinės

Maza krutine, turbut panasi "trauma", kaip vaikinam mazas penis... O bet taciau kadangi pats zmogus be nekieno pagalbos nieko pakeisti negali, tada prigalvoja visokiausiu pasiteisinimu ir pateisinimu, del ko kazkas neturintis dydzio turi grozy.... :V
Mano manymu, tai yra gerai, juk taip zmones ir laikosi "netraumuodami" saves psichologiskai... :V

131

Re: Merginos be krūtinės

kvaila tyciotis is to,ko zmogus negali pakeisti. is dalies gali plastine chirurgija,bet mano nuomone krutines dydis nenulemia sekmes gyvenime.:::858

132

Re: Merginos be krūtinės

na tikrai nereikia tyciotis jai taip atsitinka cia ne ji kalta o jos organizmo vystymasis smile todel kad ir kokia krutine turetu vistiek graziai atrodys ir patrauks vaikinuko aki :::450

133

Re: Merginos be krūtinės

Dieve.. kad man mazesne krutine duotu... sad(

134

Re: Merginos be krūtinės

bendru atveju klubai svarbiau nei krūtinė wink

135

Re: Merginos be krūtinės

Isvaizda , kaip ir kiekvienam lemia tikrai daug. Sakai ugis, svoris? Skaiciai neliamia cia nieko. Turi buti grazus bendras vaizdas. Vienos merginos atrodo kaip 2in1 sverdamos 60kg, kitos atrodo nuostabiai sverdamos 65kg. Merginos krutine turi buti priziureta. Dydis? Mazoka kai A , bet didoka kai jau D.

136 (redagavo Laura, 17 2010-05-29 14:11)

Re: Merginos be krūtinės

Na mano pacios krutine ne tokia ir didele o demesiu nesiskundziu(Butu geriau jai jo butu maziau), ir istikruju nefaina kai paneles vadina traumom del ju krutines. (Negrazu) Vienai tiknka maza, kitai didele. O ir krutines dydis nepriklauso nuo merginos.:::818

137

Re: Merginos be krūtinės

As visada masciau kodel moterys tyuri papus?  Bezdziones panashiausios y mus ir jos ishsivercia be papu ir vaikus ishaugina. Kokia tada paskirty papai atlieka zmonem?

Be abejones tai malanomas zaiti su tais apvalumais. Vadinasi moteris turinti kazka su kuam abiem gera pazaisti, turi daugiau shansu ishsaugoti partneryste su vienu ar keletu patinu, kas savaime suprantama padidina shansus ishgyventi palikuaniams. Papai tai genetinis paveldas.  Naturali atranka pagal Darvino evoliucijos teorija.

138

Re: Merginos be krūtinės

Tomas, 28 parašė:

Siaip tai man zymiai graziau kad ir maza krutine nei pripusta arba didele tikra bet nugriuvus..Aisku nekalbu apie tokias kai jau visai nieko nera..Tu parodyk seses krutine be veido kad neatpazintu, tada bus matyt..:D

Bet kokią dievas davė krūtinę, tai žmogus su tokia turi ir džiaugtis.

139

Re: Merginos be krūtinės

Tomas, 31 parašė:

Man visai grazu maziukai papukai, svarbiau gal speneliu ir papuku forma

Moteris turi būti kaip S raidė pirmiausia, tada ji bus graži. Bet ne kiekvienai dievas davė S figūrą.

140

Re: Merginos be krūtinės

visokiu yra, visokiu ir reikia, as tai ziuriu i visokias mergytes, ar ji tures, ar netures pasidziaugt vistiek bus su kuom big_smile:D