1

Tema: ko truksta iki pilnos laimes?

kaip kiekvinas issivaizduoja laime? ko jai reikia?

2

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

100 preocentinei laimei reikia plytos per galva  ir busi durnas bet laimingas :::909

3

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

bet galva sutraumuosi visam gyvenimui

4

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

Živilė, 18 parašė:

bet galva sutraumuosi visam gyvenimui

Uztat laimigas ,tai visgi paskui nebelabai rupes ta galva :=D
Tik kvailiai laimingi visiskai !!!!

kuo daugiau zmogus suzino, tuo jam baisiau nes nesitiki tokios ziaurios tiesos
labiau supranta apie gyvenima, labiau isigasta

5

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

na dalis tiesos

6

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

as manau kad iki pilnos laimes reikia tureti gera sveikata. wat:::d15

7

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

na i man taip atrodo

8

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

aš esu laiminga nes sugebu džiaugtis gyvenimu ir šypsotis, net tada kai labai sunku smile
esu laiminga nes turiu šeima na gaila, kad ne pačios savo o dar tik su tevais.... bet vistiek esu laiminga... esu laiminga kad visi esame sveiki... kad ryte turim ką pavalgyt, kad nereikia skolintis kaimynu pinigų... esu laiminga nes turiu darbą... kad ir koks jis nuobodus... esu laiminga nes studijuoju  ir kad ir kaip sunku bebūtų visus egzaminus išlaikau... esu laiminga nes kai ateina savaitgalis turiu ką veikti.... nes turiu nusotabius draugus... visada žmoguj visko trūksta, visko reikia smile ir kiekvienas supranta savo laime skirtingai smile aš džiaugiuosi viskuom ir laikau save laiminga smile kad ir kaip bebūtų niekada nenukabinu nosies ir einu į priekį smile
manau nieko nereikia iki pilnos laimės nes jau ją turiu smile kad ir neviską turiu tačiau esu laiminga smile

9

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

nes jei sveikatos nebus, tai laimes ir nereikia. pabukim neigaliu zmoniu vietoj, arba vaiku vietoj kurie serga sunkiom ligom. jie laimes neturi pilnos. gal turi bet ne tokia:(

10

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

aisku svarbiause gera seima ir kad visi sveiki

11

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

O dabar visi draugiskai imkim ir apsiverkim :::851;D :::a57

12

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

Sonatukxxx, 20 parašė:

nes jei sveikatos nebus, tai laimes ir nereikia. pabukim neigaliu zmoniu vietoj, arba vaiku vietoj kurie serga sunkiom ligom. jie laimes neturi pilnos. gal turi bet ne tokia:(

O kas tau su ta sveikata :? taip pripazystu kad jei sveikatos nera tai sud@s ;/

13

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

Živilė, 18 parašė:

kaip kiekvinas issivaizduoja laime? ko jai reikia?

Ne ko JAI reikia, o JOS reikia...! ;D

14

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

jau esu sitam forume skaites, kad kaip samoningai sukurtas jausmas laime egzistuoja zmogaus viduje, o nelaime irgi gimsta zmogaus viduje, tiesiog y aplinka reikia reguot teigiamai, o jei ziuresi y daug ka negatyviai, taigi vistiek geriau niekam nuo to nebus...

15

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

gal ir taip

16

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

Man brolis sake
"suvalgyk ledu ir jie stimuliuoja ta laimes jausma ir nuotaika atsiranda is nieko:)dar pabuk sauleje! tik nezinau ar tau tos dirptinos laimes reikes :? "

17

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

dirbtine laime greit isnyksta

18

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

Živilė, 18 parašė:

dirbtine laime greit isnyksta


Jei laime isnyksta ir atsiranda, tai jau depresija :=D

19

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

tikrai???:D

20

Re: ko truksta iki pilnos laimes?

Živilė, 18 parašė:

tikrai???:D

Ane :=D
-
-
a tau niekas nesake kad komentarasturi buti isamesnis ir zodiziu ane yra draudziamas vienos forumo taisykles kuri sakao :
"3. Nerašinekite nereikalingų ir visiškai netikslingų žinučių, pvz.: ":)", "taip", "aha", "nu", "ne"."
uztai tave galima bausti viena geltona kortele big_smile jei surasciau dugiau komentaru tave galima ir blokuoti big_smile TAIGI PANELE ZIVILE SUSIJEMAM tongue KOL PONAI MODERATORIAI NESUPYKO :=D
-
-
Tikrai tikrai garantuoju kad tai depresija ;D