1

Tema: Siaubo filmai

Kas megstat siaubo filmus? Tarkim Valentino diena, Visiska tamsa,  Absoliutus blogis 1,2 dalis

2

Re: Siaubo filmai

As megstu:)
o megstu jega man patinka siaubo filmai be ju negaleciau gyventi nes man jie pakelia nuotaika;)
bet jei rimtai tai nera dar tokio sukurto filmo per kury buciau spiegus is baimes:(
ai kai buvau12metu ir ziurejau"kiti" tai tada nbet kruptelejau vienoj vietoj bet siaip tai nezinau kazkaip nebaigina jie manes gal per daug as ju macius:)
buvo vienas"vasko namai" po kurio isejau be zado nes  ten taip pagerintai buvo;)

3

Re: Siaubo filmai

Jo..maciau viena toki nzn be pavadinimo jis buvo..ten efektai ziauriai realus kaip zusta zmones avarijose ir kituose atsitikimuose buityje..va ten tai patiko..
O siaip siaubo filmai apie vampyrus, zombius ar vaiduoklius tai man juokingi..:)

4

Re: Siaubo filmai

Bet vistiek siaubo filmai yra idomu... smile

5

Re: Siaubo filmai

man ir patinka seubo filmai....o ypac kj vakare viena kambary ziuriu o po to koi shuni vest reik....:=(

6

Re: Siaubo filmai

man irgj patinka big_smile pagieza galutinis tikslas ir lb daug kitu big_smile

7

Re: Siaubo filmai

geriausi filmai psihologinai nes kurdauk kraujo man juokinga buna...va koks skambuti pagieza geri yra ten bent ytampa jauti ziuredamas...:D

8

Re: Siaubo filmai

patinka...skambutis visai nieko...

9

Re: Siaubo filmai

man tai pats baisiausias  siaubo filmas pagieza

10

Re: Siaubo filmai

Na man tai skambutis nezinau nelabai patiko..na pirma dalis tai nieko tokia, bet su antra tai man ten tokia bezabraze gavosi kad ir dbr nesuprantu kaip ten kas turejo buti nes macius dvi skirtingas skambucio antras dalis ir net aktoriai skiringi..kazkokia nesamone,net pati nerisu kaip taip gali buti bet pasirodo gali big_smile  http://forumas.ieskok.lt/imgload/202

11

Re: Siaubo filmai

geriausi siaubo filmai tai ltv kanalas siaubas 24h per para,na dar torino zaidynes patransliavo ir tiek ...

12

Re: Siaubo filmai

sejp geras filmas yra saw 1 ir saw 2 toks idomus siaubo galima sakyt bet toks neeilinis

13

Re: Siaubo filmai

pan taip pat patinka siaubiakai :]bet nzn koki ziuret gal kas nors gali pasiulyt kokia yra tikrai idomus siaubiakai?:)

14

Re: Siaubo filmai

oujea. siaubekai patinka ir man. nors ne, tiksliau patiko, kol jie buvo baisus, nes paskutiniu metu holivudas nieko naujo nesugalvoja. Man patiko vasko namai, skambutis buvo idomus kaip filmas, o ne kaip siaubekas... siaip labai nedaug geru siaubeku...labai nedaug...

15

Re: Siaubo filmai

siajp man patiko "jie stebi"...nors ten toks nebajsus gana,bet ydomus:)

16

Re: Siaubo filmai

gal kas matet 13  vaiduokliu?

17

Re: Siaubo filmai

wat nerealus filmas yra pjuklo abi dalys:D ten tai tikrai labai faina:Dantra dalis man dar ispudingesne uz pirmaja, bet geriausia abi dalis iskart ziuret:D

18

Re: Siaubo filmai

Prisimenu per 13 metu kuriuos gyvenu esu matciu tik viena gera siaubo filma,per kuri tikrai issigandau. nu tada man buvo 7metai, bet dar dabar atsimenu kelias scenas

19

Re: Siaubo filmai

ir koks gi tas filmas buvo?

20

Re: Siaubo filmai

geriausias siaubiakas tai pasakeles is rusiu... wink va qr gerai big_smile