1

Tema: grupinis ar dviese?

kaip jums labiau patiktu myletis:ar tik su vienu zmogum ar daugiau zmoniu?

2

Re: grupinis ar dviese?

man tai patiktu tik su vienu mylimu zmogum,nes nepatinka su niekuo nieka dalintis

3

Re: grupinis ar dviese?

Aš nemanau kad galima iš tikrųjų MYLĖTIS su daugiau nei vienu žmogumi tuo pačiu metu.. Visa kita tik dulkinimasis.

4

Re: grupinis ar dviese?

pritariu tau Rolandai smile

5

Re: grupinis ar dviese?

Rolandas, 23 parašė:

Aš nemanau kad galima iš tikrųjų MYLĖTIS su daugiau nei vienu žmogumi tuo pačiu metu.. Visa kita tik dulkinimasis.

Tai, kad cia kalba ir eina apie dulkinimasi, tik graziau pasakyta.... ;D

6

Re: grupinis ar dviese?

Butent. Temos katalogas - SEKSAS. Tai kokie dar klausimai ?! big_smile big_smile big_smile

7

Re: grupinis ar dviese?

"Seksas" yra tarpinis žodis, kuris vėliau išsišakoja į mylėjimasi arba dulkinimasi, tas konkretesnes kategorijas. smile Na nebent seksas su savim dar būtų, tada masturbacija, nors kita vertus gal tai irgi prie mylėjimosi tinka, nes save tai jau tikrai myli..

8

Re: grupinis ar dviese?

Niu nezinau, arabai myli daug savo zmonu smile
lietuviai irgi, tik daro tai slaptia smile

9

Re: grupinis ar dviese?

Man atrodo, kad arabai nepraktikuoja grupinio su savo zmonomis...Jie pagarbiai ziuri i savo haremo moteris. Nebent su prostitutemis isbando kol dar nevede buna.

10

Re: grupinis ar dviese?

kas nori tai kreipkities privaciai,susitarsime big_smile

11

Re: grupinis ar dviese?

grupinis yra idomiau irsiokia tokia atrakcija!

12

Re: grupinis ar dviese?

kuo daugiau, tuo geriau smile

13

Re: grupinis ar dviese?

>>>"grupinis yra idomiau irsiokia tokia atrakcija!"

Atrakcija.. big_smile Spėju kad nežinau ką tu turi omenyje net, jei jau tau seksas tarp dviejų žmonių nesuteikia jokių "atrakcijų"..
O kaip tokie dalykai kaip tikrai gilus intymumo jausmas? Jau nebeturi jokios vertės?

14

Re: grupinis ar dviese?

atenu pas kaimyna ir klausiu: -tu grupineme sexe dalyvausi?
Jis: - tssss.. tyliau dar kas isgirs, na zinoma o kas dar ten bus?
as isitraukiu popieriu ir skaitau: -as, tu ir tavo zmona
Kaimynas supykes: jokiu budu per mano lavona!!!!
as jam: - gerai gerai nusiramink nenori nereikia, mes tave tiesiog isbrauksim is dalyviu saraso ... smile

15

Re: grupinis ar dviese?

Na klausimas tai tikrai priestaraujantis pats sau... kaip galima myletis su daug zmoniu,,,? mylimasi su vienu zmogum, kuri myli...  na cia kiekvieno reikalas kaip jam idomiau ir kur didesne "atrakcija"...

16

Re: grupinis ar dviese?

sandra, 19 parašė:

kaip jums labiau patiktu myletis:ar tik su vienu zmogum ar daugiau zmoniu?

Pakankamai astrus bei idomus gyvenimo prieskonis. Karts nuo karto visai shaunu - paivairinimo prasme.

17

Re: grupinis ar dviese?

Geriausi atsakymai paskutinių dviejų žmonių! smile Kam iš vis tada rašyti? smile
O jei į temą: Seksas tryse, tai nėra tas dalykas, kurį norėtųsi daryti kiekvieną dieną ar pora kartų į savitę. Užtektų ir gyvenime vieną kartą pabandyti.

18

Re: grupinis ar dviese?

Teisingai pasakyta, kad seksas tryse yra payvairinimui, man asmeniskai teko tai patirti, ir galiu pasakyti kad sex dviese daug geriau, tryse sunku su aistra tai buvo tik sexo payvairinimas

19

Re: grupinis ar dviese?

Isbandyti verta wink asmeniskai - giliu ispudziu paliko, kuriuos visda bus smagu prisiminti, bet tai tik seksas. Myletis reikia su vienu zmogumi, o tai yra kur kas smagiau

20

Re: grupinis ar dviese?

as linui pritariu kad palieka ispudzio. gyvenime tikrai tai nebuwo paskutisnis grupinis gal ne kieviena diena.. juk reikia paivairinti sexualini gyvenima poto jis labai nubodus taps wink