41

Re: grupinis ar dviese?

Birutė, 24 parašė:

As manyciau, kad penkiese yra geriausiai big_smile Na idealus var. 10 big_smile

kodel 10 o ne 11??? :V

42

Re: grupinis ar dviese?

Aisku kad su vienu ! nesu pratusi savo mylima vaikina su kazkuo dalintis,nesidalinau  ir nesidalinsiu!

43

Re: grupinis ar dviese?

aisku jai mano tai mano ,dar cia matai dalintis neeeeeeeeeeeeeeeeee

44

Re: grupinis ar dviese?

Giedrius, 27 parašė:

Niu nezinau, arabai myli daug savo zmonu smile
lietuviai irgi, tik daro tai slaptia smile

na myli tai myli ,bet nevisas iskarto

45

Re: grupinis ar dviese?

Ménage à trois - gerai zinoma fraze tiek americieciams tiek patiems prancuzams

http://www.youtube.com/watch?v=_8-O_geW8E4

46

Re: grupinis ar dviese?

manau tiek kurie noretu tai cia neparase nes bijojo kad akmenimis uzmetysit big_smile big_smile

nors gerai pagalvojus, o kodel gi ne tongue

47

Re: grupinis ar dviese?

Vikute, 21 parašė:

Aisku kad su vienu ! nesu pratusi savo mylima vaikina su kazkuo dalintis,nesidalinau  ir nesidalinsiu!

tai gal vai,kinas tave su kuo nors dalintusi big_smile

48

Re: grupinis ar dviese?

Roma, 24 parašė:

manau tiek kurie noretu tai cia neparase nes bijojo kad akmenimis uzmetysit big_smile big_smile

nors gerai pagalvojus, o kodel gi ne tongue

Bandziau ir net ne viena karta. Beje, lb patiko:P

49

Re: grupinis ar dviese?

sveiki, grupinis yra gerai, esu isbandes ir tryse...ir keturiese.... gal ir nieko... bet tai ne kiekvienai dienai... galima pabandyti... as nieko nesakau....bet tik ne su mylimu zmogumi...bet su padruskem galima..... na jej kas noretu... tai mielai prisijunkciau.... ar prijunkciau jus.... smile

50

Re: grupinis ar dviese?

ką jūs čia svaigstat apie dvi merginas ir vaikiną? kaip jis jas patenkins? vienintelis įmanomas grupinis tik kai vaikinų lygiai arba daugiau nei merginų, kad visi liktų patenkinti smile

51

Re: grupinis ar dviese?

ot ir nesutinku buvo atvejis dvi merginos ir vaikinas ir sex buvo pasakiskas ir neviena neliko nuskriausta tik reik moket ir sugebet  ,nereik aves arzyti ir statyti kaskokia siena

52

Re: grupinis ar dviese?

Tik dviese seksą pripažįstų big_smile

53

Re: grupinis ar dviese?

galima ir taip ir tiap. cia jau nuo tu kas ta daro priklauso.
galima noreti tik vieno zmogaus ir nk daugiau nematyti, negeisti, bet galima vienodai myleti keleta zmoniu ir noreti ju abeju vienodai.
ir toli grazu ne kiekvienas seja sexa su meile. jei tai tik kuniskas artumas, sueitis, tai ko ji ivairesne, to idomesne ir malonesne. jei ieskai jausmu tai kas kita.

svarbiausia kad visikas tame dalivauja laikytusi daug maz to paties poziurio, kad sutaptu norai

54

Re: grupinis ar dviese?

Oksana, 29 parašė:

netoleruoju grupinio, seksas tik su mylimu zmogumi...

Man irgi priimtinas seksas su mylimu žmogum. Bet kiekvienas turi savo poreikius ir juos tenkina.

55

Re: grupinis ar dviese?

Andrius, 25 parašė:
Oksana, 29 parašė:

netoleruoju grupinio, seksas tik su mylimu zmogumi...

Man irgi priimtinas seksas su mylimu žmogum. Bet kiekvienas turi savo poreikius ir juos tenkina.

vieniems tas kitiems tas. juk tas sex nebuna toks kas dien ,o ivairovei tai super kai abu mylimi zmones nori to cia tik pliusas ir dar labiau suartina ir nebuna jokiu tabu , man tai patinka.

56

Re: grupinis ar dviese?

Kuo daugiau tuo geriau, masinis seksas .Atrodytu . Nu bet tai ne meilė ir malonumo iš to mažai .Kažkokios orgijos, visuomenės liga ir tiek . Iškrypėliai .

57 (redagavo Laima, 47 2011-02-04 14:21)

Re: grupinis ar dviese?

laimuzell, 29 parašė:
Andrius, 25 parašė:
Oksana, 29 parašė:

netoleruoju grupinio, seksas tik su mylimu zmogumi...

Man irgi priimtinas seksas su mylimu žmogum. Bet kiekvienas turi savo poreikius ir juos tenkina.

vieniems tas kitiems tas. juk tas sex nebuna toks kas dien ,o ivairovei tai super kai abu mylimi zmones nori to cia tik pliusas ir dar labiau suartina ir nebuna jokiu tabu , man tai patinka.

Visiska nesamone.Dazniausiai tai patinka vyrams,nes  ju prigimtis tokia.O moteris, nori itikti vyrui, sutinka,po to apsimetineja,kad malonu.
Na,nebent apsvaigus ir nebelabai suvokiant kas ir ka daro,gal ir malonu,bet tai jau svaiginimosi pasekme,o ne sekso.

58

Re: grupinis ar dviese?

koks skirtumas ar dviese, ar keturiese?  kiekvienas nori kazko kas tik jam reikalinga. sakote vyru ismislas? tarp vyru nimfomanu nebuna, pagal jus madam, Laima,  jie visi  gyvuliai, o gyvuliui tik duok big_smile perdedat jus cia kaip visad big_smile  kam reikes tas dviese suguls, kam neuzteks i pagalba draugu, ar draugiu pasikvies, nebe tie laikai kai sekmadieniais visi misias klausydavo, dabar vieni misiose, kiti penkiese lovoje kriusas ir tai visiskai normalu, pasitenkins ir issiskirstys, nera cia ko pergyventi tiek, juk ne jus tarp tu keturiu bi... big_smile

59

Re: grupinis ar dviese?

Feliksas, 26 parašė:

koks skirtumas ar dviese, ar keturiese?  kiekvienas nori kazko kas tik jam reikalinga. sakote vyru ismislas? tarp vyru nimfomanu nebuna, pagal jus madam, Laima,  jie visi  gyvuliai, o gyvuliui tik duok big_smile perdedat jus cia kaip visad big_smile  kam reikes tas dviese suguls, kam neuzteks i pagalba draugu, ar draugiu pasikvies, nebe tie laikai kai sekmadieniais visi misias klausydavo, dabar vieni misiose, kiti penkiese lovoje kriusas ir tai visiskai normalu, pasitenkins ir issiskirstys, nera cia ko pergyventi tiek, juk ne jus tarp tu keturiu bi... big_smile

Na,nesutinku su tavim.Vyru hiperseksualumas vadinamas satyrizmu.Ir tikrai tokiu yra kaip ir moteru nimfomaniu.Kalbant apie gyvulius,tai tikrai nevisada ir ne visi puola ant bet ko.Gyvenau kaime ir zinau.  big_smile

60

Re: grupinis ar dviese?

Laima, 47 parašė:
laimuzell, 29 parašė:
Andrius, 25 parašė:

Man irgi priimtinas seksas su mylimu žmogum. Bet kiekvienas turi savo poreikius ir juos tenkina.

vieniems tas kitiems tas. juk tas sex nebuna toks kas dien ,o ivairovei tai super kai abu mylimi zmones nori to cia tik pliusas ir dar labiau suartina ir nebuna jokiu tabu , man tai patinka.

Visiska nesamone.Dazniausiai tai patinka vyrams,nes  ju prigimtis tokia.O moteris, nori itikti vyrui, sutinka,po to apsimetineja,kad malonu.
Na,nebent apsvaigus ir nebelabai suvokiant kas ir ka daro,gal ir malonu,bet tai jau svaiginimosi pasekme,o ne sekso.

Nu jau čia pats blogiausias atvejis koks tik gali būti . Neduok... kam tokių "santykių ir tokiu malonumų " . Suprantu kad nevisi gali turėti tobulą partneri . Ką padarysi likimo nuskriausti . Bet dauguma manau kad patenkinti nes jų galimų partnerių ratas yra gan platus .Todėl manau tai ne problema .