181

Re: Mergina nori vibratoriaus

aš prieš vibro
jeigu taip,
mano fibra
bus kitaip
reikia meno
čia įdėti
ir nereiks
daugiau pezėti...

182

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:
Adriana parašė:

tai nupirk!!!!

na va:) anas nera pigus. Ir tada prasideda tema apie barakudas ir vaikinu isnaudojima. O situacijos net nebutu, jei vaikinas deramai stengtusi lovoje...

Daiva big_smile o jei merginą domina išmėginti kažką naujo? Čia net juokingai skamba, kad stengtis... Tipo nėra  tokių, kurie stengiasi? big_smile

183

Re: Mergina nori vibratoriaus

liepa parašė:

liudna , isdalini save nekoks jausmas ..............bet tau rinktis smile

As nedalinu as imu visas. Tai didelis skirtumas.

184

Re: Mergina nori vibratoriaus

nematau nieko blogo tame vibratoriui,tokie laikai dabar,oooj cia jau nieko nebenustebinsi visokeis vibratoriais ar kitais zaisliukais,cia tas pats kas nebenustebinsi ir su BMW x 6,na nebent kokia kaimietuke smile

185

Re: Mergina nori vibratoriaus

Arturai, sukele sypsena jusu pasitikejimas savimi ir nepagarba zmonai.
ne mano reikalas, bet jei zmona zino apie jusu medziokles sezona nesibaigianti, tada kitaip, bet jei ja apgaudineji... tai jusu reikalas
o del to emimo...
Kodel vyrai isivaizduoja, kad jie tik ima... o moterys duoda...
moterys irgi lygiai tiek pat ima ir duoda tuo paciu metu tam imanciam ir duodanciam. ISISAMONINKITE TAI

186

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:
Adriana parašė:

tai nupirk!!!!

na va:) anas nera pigus. Ir tada prasideda tema apie barakudas ir vaikinu isnaudojima. O situacijos net nebutu, jei vaikinas deramai stengtusi lovoje...

Situacijos nebutu jei ir jus merginos, moterys stengtumes lovoje. Tu nuolat kaltini vaikinus visur, jei kas lovoje negerai, tai tik vyru kalte, kas tave taip iskaudino pogalais, kad taip siki ant vyriskos gimines????
Pagal tave visada tik vaikinu kalte, o pacioms sunku pakelt subine, kad irgi parodyti bent kazkiek iniciatyvos.

187 (redagavo Ponaitis 2014-02-11 10:41)

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

Arturai, sukele sypsena jusu pasitikejimas savimi ir nepagarba zmonai.
ne mano reikalas, bet jei zmona zino apie jusu medziokles sezona nesibaigianti, tada kitaip, bet jei ja apgaudineji... tai jusu reikalas
o del to emimo...
Kodel vyrai isivaizduoja, kad jie tik ima... o moterys duoda...
moterys irgi lygiai tiek pat ima ir duoda tuo paciu metu tam imanciam ir duodanciam. ISISAMONINKITE TAI

Taip Daiva, visada tik vyrai blogi. Jums gerai tiktu koks leokajus, tarnas, kuriam liepsi, o jis viska darys. Cia kaip kazkada juodaodziai vergai buvo.
Vyrai begioja, nes zmonos tampa zyzinciom ir pacios nieko neduoda, nerodo iniciatyvos lovoje, tai aisku vyrui bus nuobodu su tokia, tai ir prades begioti pas kitas.

188

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

Arturai, sukele sypsena jusu pasitikejimas savimi ir nepagarba zmonai.
ne mano reikalas, bet jei zmona zino apie jusu medziokles sezona nesibaigianti, tada kitaip, bet jei ja apgaudineji... tai jusu reikalas
o del to emimo...
Kodel vyrai isivaizduoja, kad jie tik ima... o moterys duoda...
moterys irgi lygiai tiek pat ima ir duoda tuo paciu metu tam imanciam ir duodanciam. ISISAMONINKITE TAI

99 procentai moretu galvoja kad juos duoda. Uz tai joms reikia kazka duoti. Nors ka as cia sakau gi isejai is cia.

189 (redagavo kietas 2014-02-18 10:24)

Re: Mergina nori vibratoriaus

Nezinau as nupirkau ir nematau cia jokiu problemu, nei palieka del vibratoriaus nei pakeicia tas vibratorius vyra....siaip butu idomu isgirsti realu pavyzdi kam taip nutiko, kad ji paliko del vibratoriaus  :::021:::021:::021

190

Re: Mergina nori vibratoriaus

Aha,man irgi butu idomu suzinoti :::037

191

Re: Mergina nori vibratoriaus

nemanau:D

192

Re: Mergina nori vibratoriaus

nori tai nori...pabando tegu,geriau supras visa kita....

193

Re: Mergina nori vibratoriaus

Ir kas tas "visa kita" ?

194

Re: Mergina nori vibratoriaus

Paieeškok, intike tirkai pilna gerų dildo .. tik reikia mokėt rinktis smile

195

Re: Mergina nori vibratoriaus

Ko cia taip aprimo diskusija? :::021

196 (redagavo Klounas Traškis 2014-04-05 21:41)

Re: Mergina nori vibratoriaus

Tegul turi tą vibratorių, negi gaila smile Aš tai norėčiau pažiūrėti kaip mergina juo naudojasi ir kaifuoja smile Galėčiau ir pats jį pajudinti smile Juk malonu matyti kaip merginai gera smile

197

Re: Mergina nori vibratoriaus

Gaila, kad ne visi tai supranta...Siais laikais yra ivairiu vibratoriu, kuriuos ir kartu poroje naudoti galima, vibratorius gali buti skirtas tiesiog paivairinti sex'a...

198

Re: Mergina nori vibratoriaus

Man tai juokinga, kad daug kas rekia, kad mergina isbandzius vibratoriu mes savo vyra, bet niekas realaus pavyzdzio neturi :::021

199

Re: Mergina nori vibratoriaus

Va butent :::037

200

Re: Mergina nori vibratoriaus

Va, gera straipsni radau kaip tik i tema :::024
http://prekes.suaugusiems.lt/sex-blogas … i-mitai-26