1

Tema: Plauku salinimas lazeriu

Ka apie tai mano merginos bei vaikinai?
Komentarai tu kas pasidare sias proceduras?

2

Re: Plauku salinimas lazeriu

jei tureciau daug daug litu, as tai padaryciau wink

3

Re: Plauku salinimas lazeriu

aha, visa barzda issideginciau, kad nereiktu skustis kasdien big_smile ir dar nuo nugaros big_smile
e, rimtai, gal kas yra daresis ir gali papasakot placiau ir apie kainas taip pat ?

4

Re: Plauku salinimas lazeriu

va, radau kainas cia bet skaiciau,kad reikia bent 6-8 procedūrų
Aleksandrai,o gal kai senukas busi, noresi augintis usiukus ar barzduke :::b18

5

Re: Plauku salinimas lazeriu

na plaukai neatauga nuo 3 iki 5-6 metu nuo organizmo priklauso
kiekvienam skirtingai
o viso kuno(kojios bikin pazastys) manau apie 1000 turetu uztekti

6

Re: Plauku salinimas lazeriu

Šiaip tai asmeniniu pavyzdžiu įsitikinau, kad visiškas mitas - šiek tiek plaukų augimą pristabdo, bet taip, kad nereiktų depiliacijos - tai tikrai ne... Žiauriai brangu ir neefektyvu...

7

Re: Plauku salinimas lazeriu

Nusisnekejai kad neefektyvu..:D Siaip geras dalykas, pana svaixta pastoviai apie tai..bet kad brangu  dar..kai atpigs galbut tada padarysim jai tai..:D

8

Re: Plauku salinimas lazeriu

Tomas, 27 parašė:

Nusisnekejai kad neefektyvu..:D Siaip geras dalykas, pana svaixta pastoviai apie tai..bet kad brangu  dar..kai atpigs galbut tada padarysim jai tai..:D

Aš nekalbu iš lubų, o iš asmeninės patirties ir todėl nenusišnekėjau. Jeigu 5 procedūros ir stebuklingo efekto nėra - aš tai vertinu kaip neefektyvu ir pinigų išmetimas į balą. O tu ant savęs išbandei, kad taip protingai postringauji??? smile

9

Re: Plauku salinimas lazeriu

Ne nebandziau..:D O tu pasidomek zodzio efektyvu reiksme..:D Reikejo dar tik 6 proceduros ir butu buve efektyvu..:D

10

Re: Plauku salinimas lazeriu

Tomas, 27 parašė:

Ne nebandziau..:D O tu pasidomek zodzio efektyvu reiksme..:D Reikejo dar tik 6 proceduros ir butu buve efektyvu..:D

tai gal apšviesk mane, ką reiškia "efektyvu"??? :::041
Pagal teorinį aprašymą "efektyvu", kaip tu sakai, turėjo pasijusti jau po 3 procedūrų... Nepasijuto.... Žmogus pasidomėjo, aš paaiškinau, kad reklama neatitinka realaus efekto... O tu išbandyk visas 6 procedūras - kiekvieną su mėnesio pertrauka - ir paskui mums parašysi, kaip patiko.... :::833

11

Re: Plauku salinimas lazeriu

manau diva teisi
pabandyk tomai ir papasakosi kaip ten kas
o tada postringauk kas tai yra efektyvu o kas nea.

12

Re: Plauku salinimas lazeriu

O as manau kad neteisi..Ir dzin man tavo postringavimai..Jei tai yra daroma tai reiskia efektyvu..Jeigu ji buvo kazkokioj saragej neuztikrinancioj to efektyvumo, cia jos problemos..Ir isvis tyngiu aiskintis, man neidomu..Tiesiog cia yra brangus dalykas, ir dauguma kad sakytu "as tam neturiu pinigu.." Sako oi cia neefektyvu s.. ir t.t..Tai tiesiog netiesa, o s..malimas..As aiskiai pasakiau kol tai yra brangu to nedarysiu panai, o kai atpigs ateityje galbut..Taiva..:D

13

Re: Plauku salinimas lazeriu

oi kaip Tomas nervuojasi... smile Tomai, naivuoli, jei tai daroma, tai dar nereiškia, kad efektyvu...

Beje, buvau rimtoj klinikoj su normaliu lazeriu - po landynes nevaikštau. Ir jei būčiau neturėjus pinigų - tikrai nebūčiau to dariusi... Pinigų turėjau tada ir dabar turiu. smile

Aš, aišku negaliu garantuot, kad visiems lazerio procedūrų poveikis yra vienodas. Tik noriu perspėti norinčius ateityje darytis tas procedūras, kad nebus to efekto, kuris išreklamuotas. Aš tapau reklamos auka, nes įsivaizdavau, kad po lazerio kurį laiką gali išvis pamiršt apie depiliaciją - tai tikrai netiesa. smile

Ir aš ne šiaip š... malu, kaip Tomas, o kalbu iš savo patirties... Tai va, panelės, pagalvokit keliskart prieš apsispręsdamos. Šiaip procedūra šiek tiek skausminga, nors reklamuojama, kad "šaldymo efektas" ir "visai neskausminga". Ir jei vis tik nuspręsit - tai skubėkit jau dabar, kad spėtumėt iki vasaros. Įdegus procedūros nerekomenduojamos ir mažiau efektyvios... smile Sėkmės!

14

Re: Plauku salinimas lazeriu

Nu as zinau viena nauja buda panasu i lazeri, bet ten tikrai ne lazeris. Gal buvote girdeja apie fotodepiliacija. As isbandziau viena karta, nes pirmas kartas nemokamas. Ir visai patiko tik ziuresiu koks poveikis, jei tiks tada eisiu visus reikiamus seansus. Jei kam idomu galit eiti pasiskaitineti apie tai www.fotodepiliacija.lt as is to puslapio netycia uzejusi ir suzinojau visas kainas, smulkia info ir t.t...

15

Re: Plauku salinimas lazeriu

o Vita, pirmas kartas nemokamas :? bet paskui privalai eiti ar ne  :?

16

Re: Plauku salinimas lazeriu

Nijole nu kad tikrai neprivaloma. Jie kaip minejo, tai geriausia reklama jiems, nes rezultatai patys kalba uz save smile

17 (redagavo Zalia 2015-10-01 14:50)

Re: Plauku salinimas lazeriu

Man atrodo, kad kainos dabar kur kas mažesnės, nei buvo anksčiau... o kad ir brangiau už, tarkim, depiliaciją - vis tiek verta (daugiau info - https://sveikasblog.wordpress.com/2015/ … ktyviausi/). Depiliaciją reikia daryt kas kažkiek laiko visą gyvenimą, o čia - kelios procedūros ir viskas. smile

18 (redagavo Emilija 2016-03-01 01:37)

Re: Plauku salinimas lazeriu

Tai kiek vis dėlto kainuoja plauku salinimas lazeriu? Ir kuriam laikui jo užtenka? Nes jeigu reikia daryti kas pusę metų ir mokėti po 300 eurų, tai kažkaip nelabai norisi...

19

Re: Plauku salinimas lazeriu

Na man tai labai pasiteisino lazerine depiliacija. Jau kokie 3 men. po penktos proceduros ir ant blauzdu praktiskai nebera plauku – baigesi ir visi iauginejimai ir berimai. Tik daktare sake kad labai nuo organizmo priklauso efektyvumas, vieniems uztenka 4-5 kartu, kitiems ir 8 gali reiketi...

20 (redagavo Rugiliukass 2021-03-03 15:17)

Re: Plauku salinimas lazeriu

o ką manote apie elektroepiliaciją? ieskau kas girdejo ar bande elektroepiliacija klaipedoje. Gal turite kokiu rekomendaciju?