1

Topic: Jusu kiemas?

ar esate patenkinta savo kiemu? tai yra jo isplabnavimu, taku takeliu ir poilsio aikšteliu sistema, ten auganciai augalais  ir pan.?


ir ar pasinaudotumete aplinkos projektuotojo, apželdintojo paslaugomis?

2

Re: Jusu kiemas?

Jei visa taio nekainuotu dideliu pingu tai tikrai butu gerai pasinaudot wink

3

Re: Jusu kiemas?

man tai mano kiemas bewejk idealus....:D

4

Re: Jusu kiemas?

apie kuri kiema sneki ? miesto ar kaime pvz salia namo ?

5

Re: Jusu kiemas?

apskritai kalbu

6

Re: Jusu kiemas?

na jei tai butu ne daugiabuciu kiemas mielai savo kiemui isikvieciau gera speca,bet daugiabuciu neverta sunys mano krumelius nusisioja vaikai gelyna nuvaiksto,ta per brangu kviestis apzeldintoja uztenka tenir manuju ranku

7

Re: Jusu kiemas?

Visiskai pakanka to, ka architektai sumaste:V

8

Re: Jusu kiemas?

hm... kiemas... patinka, bet jei butu galima pakeist tai isarciau ten wisas bobuciu pasodintas gelytes ir paseciau grazia zolyte.. na tada, manau, butu idealus keimas:)

9

Re: Jusu kiemas?

Projektuotojai  ir  apželdintojai  daug  plėšia,  tai  dizaineriais  tenka  būti  patiems,  kiek  sumoki  projektuotojui,  jau  už  tą  sumą  nemažai  augalų  gali  nusipirkti,  mes  su  vyru  darome  viską  patys,  jei  augalas  neauga,  sodiname  kitoje  vietoje,  juk  gyveni  ir  mokaisi,  taigi  be  šių  žmonių  pagalbos  tikrai  galima  apsieiti  ir  susitvarkyti  aplinką  ne  ką  prasčiau.

10

Re: Jusu kiemas?

pas mane bent jau namie yra dideli plotai,mama pati jau nebesugalvoja kaip viska sutvarkyti,tai sake teks kviestis zmones kurie nusimano sita darba.Kai nama irenginejo taip pat kvietesi dizainerius,bet nemokejo kosminiu pinigu,nes tarkim senukuose perki kokiu baldu komplekta ir tau dizainere padeda viska priderinti nemokamai,atvaziuoja i namus pritaiko viska,o mokejom tik uz gamini.Ta pati dare su uzuolaidom,baldais,sienom ir panasiai.

11

Re: Jusu kiemas?

lsaunuole,rasa.trupuciuka savo fantazijos ir savas kiemas bent jau sau bus mielas.

12

Re: Jusu kiemas?

na as turiu dideli kiema trai lb juo rupinames visa seima norim kad butu garzu

13

Re: Jusu kiemas?

as tai pati rupinuosi savo kiemu. kol kas sekasi gerai.. beveik priartejau prie svajones, nors  turiu pripazinti kad labai sunku yra paciai su viskuo tvarkytis, bet malonu...

14

Re: Jusu kiemas?

ka tas kiemas, zole visur, pora krumu salia iejimo ir keliolika vaismedziu, kad tetis turetu ka veikt, skiepyt, purskaliot ir tt :-]

15

Re: Jusu kiemas?

aj normalus sakyciau  bet zinau tokiu nenormaliu kad ka as zinau vakare jei ivaziavai tai koki pusvalandi uzsiknisi kol isvaziuosi mat rusu  projektuotojai  nesitikejo kad lietuvele pabegs  o ju gaminamu masinu kiekiai  atitiko aiksteles  tiklsiau aiksteles  buvo suprojektuotos  atsizvelgiant i masinu pagaminta skaiciu  ir dar kaina  pagal kuria mazesnioji dalis  tures ratus tai va  sudukas biski gaunasi kai siais laiakis vos ne kiekvienas masina turi ir neturi kur jos det :DDD

16

Re: Jusu kiemas?

sesuo diplomuota zeldiniu dizainere, mama irgi megsta augaliukus ir pasikapstyt.. visiskai gerai.. ir pieva, ir augaliuku visokiu graziu kieme pakankamai.. big_smile

17

Re: Jusu kiemas?

kiemas...man tai geriausia veta issidirbineti smile

18

Re: Jusu kiemas?

Mano kiemas labai tvarkingas,man nereikia visokiu nesamoniu kieme,todel kiemo erdve maloni...

19

Re: Jusu kiemas?

taip,mielai pasinaudociau apzeldintojo paslaugomis,jeigu netoliese butu.tai reikia projektuoti paciai,kur ka sodinti ir panasiai:)

20

Re: Jusu kiemas?

Dominyka, 19 wrote:

Mano kiemas labai tvarkingas,man nereikia visokiu nesamoniu kieme,todel kiemo erdve maloni...

matau poziuris i apzeldinima yra netoks... juk galima sukurti savita erdve ir be nesamoniu. man pavyzdziui yra graudu ziureti kai kurie zmones kisa pinigus patys nenusimanydami apie augalus ir poto verkia sumokejau 400 lt uz augala ir nuvyto kodel? pas kaimyna tai auga? kodel?