61

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

o as norejau nuo vaikystes studijuoti pedagogika:)
o baigiau daile:)bet dabat studijuoju pedagogika
esu labai patenkinta

62

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Renata, 19 пишет:

geriausia yra ivertinti savo jegas ir stoti ten kur leidzia galimybes ir noras didziausias...:)tai visada pasiteisina...nes jei istosi tik tam kad ten studijuoja tavo draugas ar dar del kokios kitos priezastes bet ne is noro tai patikek mesi mokslus tikrai...:)

Gryna tiesa smile:):) Gal kas zinot puslapiuku su testais padedanciais apsispresti?:) Nors tiek jie ten ir tepadeda, bet siaip del idomumo smile

63

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

http://www.profesijupasaulis.lt/

64

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Ernesta, 20 пишет:

na  ir kaip pasirinkot ka norit studijuoti? tevai ar draugai patare? kad buvo populiari? patys pasirinkot? vat idomu kokios priezastys dazniausiai buna....:)

Visalaika norejau studijuoti zurnalistika ar kazka susijusi su TV. Bet iskart buvo aisku kad i zurnalistika Lietuvje neistosiu ( nes reikejo istorijos, o man istorija - 0 sveiku). Per draugus suzinojau apie univera Estijoj kur nereikia istorijos egzo. Tai ir stojau visa laiminga smile Pries savaite apsigyniau bakalaura.

65

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

stojau ten kur nera matematikos ir + turiu realia galimybe istoti...taigi istojaui istorija ir visai nieko

66

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Na is pradziu sawjoji bet po to atsigauni kai pamatai atestata smile na bet is visu blogybiu reikia rinktis paciau maziausia ir nusiteikt optimistiskai wink big_smile

67

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Ernesta, 20 пишет:

na  ir kaip pasirinkot ka norit studijuoti? tevai ar draugai patare? kad buvo populiari? patys pasirinkot? vat idomu kokios priezastys dazniausiai buna....:)


Link kur širdis nukrypo ten ir studentavau smile Pralsydo greitai tie ketveri metukai smile Nostalgija smile

68

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Laura, 20 пишет:

stojau ten kur nera matematikos ir + turiu realia galimybe istoti...taigi istojaui istorija ir visai nieko


Ir ko tave ta matematika taip jau baido??? Be jos šiai laikais sunku kur smile

69

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Gitana, 26 пишет:

o as norejau nuo vaikystes studijuoti pedagogika:)
o baigiau daile:)bet dabat studijuoju pedagogika
esu labai patenkinta


Ir baigus ką? Eisi į mokyklą dirbt?

70

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

dariau testus ir pats supratau kad to noriu smile

71

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Martynas, 24 пишет:
Laura, 20 пишет:

stojau ten kur nera matematikos ir + turiu realia galimybe istoti...taigi istojaui istorija ir visai nieko


Ir ko tave ta matematika taip jau baido??? Be jos šiai laikais sunku kur smile

jo dabar dar suku be jos kur istot, bet aciu dievui jau greit nebebus tokia svarbi...i pirma vieta stos humanitariniai mokslai

72

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

as tai kzk 11-12 klasej norejau i zurnalstika, bet i vertinusi sawo jegas supratau kad mazai sansu ten i stoti, tada norejau i menotyra, bet mano istorijos egzamino balas nepakankamas buvo kad i dienines studijas istociau smile taigi kzk netycia uztikau aprasyma apie specialybe "leidyba ir poligrafija" artima ir menui ir zurnalistikai big_smile ten ir mokinuosi dbr big_smile

73

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

as istojau ten kur norejau,nes man patinka labai vaikai,ir istojau i socialine pedagogika

74

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

rinkausi  perspektyvia specialybe..tokia kuri kuri man patiktu..nes jei tau nepatiks tu ir  nesimokysi gerai..apsisprendziau kur stoti likus menesiui iki sulios baigimo egzu.:) ir nesuklydau esu ten kur ir man reikia..neisivaizduoju saves kitoje vietoje ir besimokancia kazka kitka:) tas zinojimas ateina kaip  tik tinkamu laiku.:)

75

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

kadangi jau turiu siek tiek patirties, tai galiu pasakyti, kad bunant 18m rinktis specialybe yra ryshkiai per anksti. Kalbu is savo ir draugu patirties. Pasimoko 2m, pagyvena atskirai nuo tevu, paragauja gyvenimo ir tik tada mazdaug jau sugalvoja ko IS TIKRUJU nori. bet tai nera blogai kazkiek pasimokius vienur, perstoti kitur. Svarbu nesusieti savo gyvenimo su nemegstama veikla ir visa gyvenima vergauti.
aisku buna ir isimciu, kai zmones iskart pasijunta lb apsisprende, mokosi ir yra patenkinti smile tada jiem labai pasiseke wink

76

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

as nzn ar jau cia rasiau ar ne.. tai jei pasikartosiu, atsiprasau, o jei apsimeluosiu, dar labiau atsirpasau...
siaip... as visada norejau mokytis tai, ka mokausi dabar wink is tikruju svajojau dar apie architektura, taciau o bet ... dailes nelankiau, tai buciau susimovus su piesimo stojamuoju egzaminu wink
>>> dar vienas dalykas buvo mano gyvenime... 11 klasej net nenorejau to mokytis, ka mokausi, nes turejau pasirenkamaji dalyka - ekonomika ir visai ten neidomu buvo - su tuo junior atchievment ar kazkaip... totalus debilizmas ir nesamone ten.. man ka mokausi daug idomiau ir t.t. o ten nieko doro ir protingo man nepasake, tai net buvau apsigalvojus.. taciau, kazkaip 12 klasej apsisprendziau pabandyti, paziurejus anotacijas.. zdz, as ta kur stoti tai mokejau vois ne mintinai, nbes as labai saziningai ir lb atsakingai domejausi tuo... smile

77

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Man jau galva sopa nuo visų tų galvojimų, ką studijuot, o laikas baigiasi.. sad Neturi žmogus kažkokių ypatingų sugebėjimų, tai turėk tada bėdą...

78

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Martyna, tai dar tu mokykloj :::921, as maniau,kad jau tu studini.. nes as jau 3 kursa baigiu

79

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

Taiiip... aš dar mokykloj ;]

80

Re: kaip pasirinkot ka studijuoti?

ne tu renkiesi studijas, o studijos renkasi tave big_smile