1

Tema: Indiska muzika

pasidalinkit savo nuomone, ar patinka jums indiska muzika? gal kas norit kad atsiusciau dainu? 

2

Re: Indiska muzika

indžių balsas kaip kastruotų katinų.

3

Re: Indiska muzika

slyksti muzika man ju, brr..

4

Re: Indiska muzika

malonu malonu.. bet indu muzika yra ne vien tik ta is filmu, yra ir bhangra ir siaip miksai lb faini... o su tuo kastruotu katinu balsu, man asmeniskai grazu

5

Re: Indiska muzika

nemegstu indiskos muzikos :::049

6

Re: Indiska muzika

Na visokios tos indiškos muzikos būna, bet kad ten būtų kastruotų katinų balsų - girdėti neteko. Laura, 16, o tu kastruoto katino miaukimą išvis gyvenime kada nors girdėjai?

Edita, gal kartais žinai, kur būtų galima paklausyti ir atsisiųsti muzikos, kuri tiktų pilvo šokiui?? Panašu, kad domiesi...:::305

7

Re: Indiska muzika

na as ne domiuosi bet dievinu ta muzika, jeigu domina pati galeciau atsiusti dainu, pati turiu virs 300 tai manau atsirastu tinkamu smile jei domina parasyk pm... o siaip puslapiukai butu www.raaga.com/hindi www.dishant.com www.smashits.com bet ten jau reikia zinot ko ieskai nes dainos suskirstytos pagal filmus smile

8

Re: Indiska muzika

Edita, 17 parašė:

na as ne domiuosi bet dievinu ta muzika, jeigu domina pati galeciau atsiusti dainu, pati turiu virs 300 tai manau atsirastu tinkamu smile jei domina parasyk pm... o siaip puslapiukai butu www.raaga.com/hindi www.dishant.com www.smashits.com bet ten jau reikia zinot ko ieskai nes dainos suskirstytos pagal filmus smile

:::746 Labai ačiū už nuorodas. Dar nežinau, ko tiksliai ieškot, bet medžiagos yra nemažai. Ačiū. Sėkmės tau.:::305

9

Re: Indiska muzika

Labai nepatinka...:::819

10

Re: Indiska muzika

Laura, 16 parašė:

indžių balsas kaip kastruotų katinų.

:::833:::833:::833
ir net tik indiski gablai mire bet ir arabiski ir musulmanu tautu
geriau jau vokietijos alaus sventese dainuot "[holts misheno]-kertu med""arba ant kalno murai"kazka panasasus blezgavot bet ne ta indu petlniu ir skavarotku garsa:::529

11

Re: Indiska muzika

visiskai nevertinu tokio mykimo stenejmimo kaip " abadoi hugichi" ir kitokiu blevyzgu.. na man tai biasiai nepatinka tiesiog bausme ausims.. :}

12

Re: Indiska muzika

kartais visai nieko..  nebloga ta rytietiska muzika:) o tuose puslapiuose kur  davei kokio stiliaus ten dainos?:) ta prasme, ar indiskas popas (nzn kaip kitaip pavadinti.. na, tokia muzika, kuri skamba per tuos indu filmus) ar ten tautines dainos, turincios nacionaliniu motyvu? mm?:) nes man pastarosios arciau sirdies..

13

Re: Indiska muzika

nebloga:)bet ilgai klausyti atsibostų.......

14

Re: Indiska muzika

eikit eikit. nu del skonio aisku nesigincijama.. bet ne visose dainos "indes mykia" yra ir dainu kurias atlieka vyrai.. zinoma kad patiktu, reikia bent kiek lyrics suprast...

15

Re: Indiska muzika

Iveta, 17 parašė:

kartais visai nieko..  nebloga ta rytietiska muzika:) o tuose puslapiuose kur  davei kokio stiliaus ten dainos?:) ta prasme, ar indiskas popas (nzn kaip kitaip pavadinti.. na, tokia muzika, kuri skamba per tuos indu filmus) ar ten tautines dainos, turincios nacionaliniu motyvu? mm?:) nes man pastarosios arciau sirdies..


kur daiau tai ten gali rast visokiu, pagrinde dainos is filmu, bet yra ir religiniu, ir tradiciniu,ir vestuviu, ir pagal regionus suskirstytu,ir bhangra(punjabi) man gal pastarosios patinka.. nu o del tu tautiniu tai galima rast keleta ir filmu dainose ir regioninese ir religinese...

16

Re: Indiska muzika

o kur ju ieskot?:))

17

Re: Indiska muzika

tai sakau tuose saituose yra suskirstyta pagal regionus tai ten ir ieskot. nu pvz www.dishant.com tikrai yra pagal regionus suskirstyta : gujarati, hindi, malayam ir tt, taip pat ten ir yra nuorodos kur parasyta regional ir religious

18

Re: Indiska muzika

aaa.. nu db aisku:) reikes paziuret ten atidziau.
aciu, beje.:)

19

Re: Indiska muzika

kiek esu girdejus, man tai jos wisos wienodos ir kelia siurpuly xDD

20

Re: Indiska muzika

nezinau, man tai kai filmus ziuri tai dar nieko bet taip tai ne........