1

Tema: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

is kur zinot ar tikrai pamilai ar tesiog susizavejai?

2

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

:::746:::712

3

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

neatskirsi laikiu begant ir tas ir anas isnyksta lieka tik prisirisimas smile

4

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

na, antro posto nereikejo :?
>>> o siaip manau, kadd tavo amziuj tik susizavejimas dar...
o siaip mano pamastymais siandien, tai manau, kad susizavejimas tada, kai nori, kad Tu butum laiminga su tuo zmogumi.. o meile >> kai nori, kad Tas zmogus butu laimingas..

5

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

nu del amziaus taj joa.. taj ka man su niekuo nedraugaut?? yikes big_smile

6

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

zuikeli, as Tau nesakiau, kad tu su niekuo nedraugautum wink tu paklausei, kaip atskirti.. as tiesiog pasakiau savo nuomone, ka as apie tai manau wink
>> o tu draugauk su kuo tik nori wink tik issirink gera berniuka, ne koki netikeli wink ir buk laiminga.. [nors as dar lelem drabuziukus siuvau tavo metu, bet cia ne esme]... jei turi berniuka, kuris tau grazus, mielas ir artimas sirdutei :::727 tai bendrauk su juo [tik nepradek ko nereikia :V ]

7

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

big_smile ok!! big_smile

8

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

??

9

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

na visu pirma visada buna toks siltas susizavejimo vejas..pradzioje sunku atskirti meile tai ar ne. tik veliau pradeda ta suprasti..siaip pritariu Nijolei "susizavejimas tada, kai nori, kad Tu butum laiminga su tuo zmogumi.. o meile >> kai nori, kad Tas zmogus butu laimingas.. "

10

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

mm man kaip tik psichologijai reikejo rasyt referata tema "meile ir draugyste" zinoma reikejo rasyt kur ta vieta susiazvejimas meile....
tiek knygu prisiskaiciau... kad jomajo ... net pradejau tiket kad meiles nera big_smile
nes viena ta mintis kad va galvoji ar cia meile as susizavejimas...jau yra nebemeile :DD
smile

11

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

Agne, 19 parašė:

mm man kaip tik psichologijai reikejo rasyt referata tema "meile ir draugyste" zinoma reikejo rasyt kur ta vieta susiazvejimas meile....
tiek knygu prisiskaiciau... kad jomajo ... net pradejau tiket kad meiles nera big_smile
nes viena ta mintis kad va galvoji ar cia meile as susizavejimas...jau yra nebemeile :DD
smile

gerai tu cia sakai... smile

12

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

Mano manymu,tikra meile yra tuomet,kai apie save jau nebegalvoji,tik apie mylima zmogu,nori,kad jis butu laimingas,vieni sako,kad galetu del to zmogaus ir gyvybe paaukoti.Na,o susizavejimas,tai tiesiog paprastas jausmas,kai tau zmogus patinka,su juo smagu leisti laika ir daugiau galvojama apie save,kad tau butu gera ir smagu.Na,cia tik mano samprotavimai:)

13

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

o as galvoju kad meile visdelto egzistuoja, tik ne kiekvienam lemta ja patirti. Taigi tiems kas taip ir nerado tos tikros meiles belieka surasti ta kas daugiau ar maziau patinka. Ir isikalti sau i galva kag tai meile. O veliau liks tik prisirisimas, kas ir yra labai svarbu, nes be jo iki proanukiu neissiskirus neisgivensi big_smile O grozis vistiek su metais pabegs big_smile

14

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

Meilė-tai saulėtekis,vidurdienis,ilgas ir kaitrus,ir vakaras.Stebuklingas,tylus,o ją pagimdė ilgesys.
Meilė-tai akimirka,švystelėjanti visų saulių ir žvaigždžių visatos spindėjimu.
Meilė-tai grynojo aukso tiltas per gyvenimo upę,kuri skiria "gėrio ir blogio" krantus.
Meilė-tai stiprūs balti sparnai.
Meilė-tai senas pušų miškas kaitrią dieną,tai poilsis jame,kur miegui ošia pušys.
Meilė-tai vieškelis į saulę,grįstas aštriais deimantais,kuriuo turi eiti basas.

:::727




O visa kita yra susižavėjimas wink

15

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

susizavejimas- trumpalaikis, meile ilgiau tesiaisi,kartais net issiskyrus;)

16

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

Zana, 22 parašė:

susizavejimas- trumpalaikis, meile ilgiau tesiaisi,kartais net issiskyrus;)

pritariu

17

Re: kaip atskirti meile nuo susizavejimo??

Pirma ateina susizavejimas jei tu pradedi dominuoti smile jeigu tave kabina gali ir nieko neatsitikti arba iskarto ateiti meile :=D