1

Tema: Ar meile daznai zeidzia..?

Ar verta palaikyti rysius su buvusiu vaikinu,kai vis dar jauti meile ir prieraisuma?

2

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

tai tas vaikinas tave paliko ar jis tave?:::201   

3

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

jei jis nusisuko nuo taves siulyciau ir tau eiti visai i kita puse. laikas gydo zaizdas kad ir kokios gilios jos butu. Pamatysi praeis kiek laiko ir vel ramia sirdim galesi paziuret i ji ir nieko nejausti. man labai daug laiko turejo praeit kol su pratau kad meile neamzina

4

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

sunku nusisukti,kai bendri pazystami,bendri pomegiai,bei tenka ir susidurt daznai. Tokiais atvejais atrodo,kad norisi begti i pasaulio krasta ir daugiau nebematyti jo..

5

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Linas, 17 parašė:

tai tas vaikinas tave paliko ar jis tave?:::201

jis mane,del to ir yra skaudziausia... kai draugyste ne menesi ir ne du, o 6 metus...

6

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Koks skirtumas ar norėsi su juo palaikyt ryšius ir santykius, jei viskas baigta? Vis tiek jei jau rimtai paliko, o ne keliom dienom, kaip dažnai būna tarp tokių porų, nesusigrąžinsi kad ir kaip norėsi. Gali verkt, maldaut, prašyt, bet taip tik save skaudinsi. Sorry, jei piktai nuskambėjo, bet juk tai visiškai logiška!
P.s. O tu nuo 12 metų draugauji su vienu vaikinu? Nekyla noras pabandyt kitų?

7

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Karolina, 19 parašė:

Koks skirtumas ar norėsi su juo palaikyt ryšius ir santykius, jei viskas baigta? Vis tiek jei jau rimtai paliko, o ne keliom dienom, kaip dažnai būna tarp tokių porų, nesusigrąžinsi kad ir kaip norėsi. Gali verkt, maldaut, prašyt, bet taip tik save skaudinsi. Sorry, jei piktai nuskambėjo, bet juk tai visiškai logiška!
P.s. O tu nuo 12 metų draugauji su vienu vaikinu? Nekyla noras pabandyt kitų?

Kaip pripranti prie vieno zmogaus,sunku ka kita prisileist.. Bet reik ziuret ne pro rozinius akinius ir gyvent is naujo,tik kaip bebutu sunku.. bet yra kaip yra..

8

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Manau,kad tikrai neverta palaikyti jokiu rysiu.nes taip tampa daug sunkiau paciam sau...

9

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

As ir taip,maniau,bet galiausiai sunku taip pasielgti... Atrodo,reikia viska pradeti is pradziu wink

10

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Sunku nesunku.. bet reikia.. ir pats sunkiausias dalykas prisiversti tai nuspresti galutinai :::920 jei tau sunku.. atitruk nuo bendru draugu.. bandyk susirast nauju.. padeda wink

11

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Meile zeidzia visada. Jei nori kada nors buti dar su juo bent draugais turi is pradziu nutraukti visiskai santykius, nes nuo kad ir koks bebutu bendravimas is pradziu jis teiks tik zaizdas, tol kol nebegalesi.. tada ivyks sprogimas ir nutruks santykiai visai .. is pagarbos geriau ir noro ta pagarba islaikyti.. geriau kuriam laikui is vis pamirst apie tokio zmogaus egzistavima

12

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

meile zeidzia visada, jei tai meile. deja...

13

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Sakot, jog meilė žeidžia... kas gi tuomet yra meilė? gal mus žeidžia mūsų egoizmas?... savanaudiškumas?...

Juk meilė... tai besąlygiškas jausmas... nereikalaujantis atpildo...

Aš myliu savo tėvus ir man širdis plyš, kai ateis laikas jiems pasitraukti iš šio gyvenimo... kodėl? ne dėl meilės jausmo... dėl savanaudiškumo... MAN jų trūks, MAN bus be jų tuščia...

Aš myliu savo vaikus... bet ar aš džiaugsiuos, kai jie sukurs savo šeimas ir paliks namų lizdą? ne... MAN norėtųsi, jog jie ilgiau pabūtų maži... MAN norėtųsi, jog jie pabūtų su manimi kuo ilgiau...

Aš myliu vyrą... ir jeigu aš žinočiau, jog jis turi būti kitame pasaulio krašte... ir kad aš niekada jo nepamatysiu, tačiau būtent tada jis bus laimingas... Aš jį paleisčiau... Taip, MAN būtų skaudu... sunku.. bet ar dėl meilės? Ne, dėl savanaudiškumo... dėl gero sau.. ne jam

14

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Audrius, 26 parašė:

Meile zeidzia visada. Jei nori kada nors buti dar su juo bent draugais turi is pradziu nutraukti visiskai santykius, nes nuo kad ir koks bebutu bendravimas is pradziu jis teiks tik zaizdas, tol kol nebegalesi.. tada ivyks sprogimas ir nutruks santykiai visai .. is pagarbos geriau ir noro ta pagarba islaikyti.. geriau kuriam laikui is vis pamirst apie tokio zmogaus egzistavima


pritariu sitai nuomonei smile nes buvo zmogus,kuri labai mylejau,issiskyre keliai,dar pradzioj lyg ir bandem bendrauti,bet tik skaudindavau save..tada buvo laiko tarpas,kai to zmogaus nemaciau apie 1,5metu..o dabar su juo susitikus galiu ramiai salia jo sedet ir negalvot kaip cia kas bus..nes jis man tiesiog geras draugas smile

15

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

meile visada zieidzia, tuolab, kad vienas myli visada labiau nei kitas. Psichologiskai galima skirstyti zmones i sadistus ir mazochistus (daugiau maziau) santykiuose, ir gerai, kai sis pasiskirstymas sutampa.
O siaip visada santykiuose yra bangavimas ir santykiai yra geri tie, kai retkarciais pasikeiciama rolemis:
vienas arba kitas myli stipriau.

Kaip sake Erlickas: "kas myli smarkiau, tas ir yra silpnoji lytis".

16

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Julija, 25 parašė:

Sakot, jog meilė žeidžia... kas gi tuomet yra meilė? gal mus žeidžia mūsų egoizmas?... savanaudiškumas?...

Juk meilė... tai besąlygiškas jausmas... nereikalaujantis atpildo...

Aš myliu savo tėvus ir man širdis plyš, kai ateis laikas jiems pasitraukti iš šio gyvenimo... kodėl? ne dėl meilės jausmo... dėl savanaudiškumo... MAN jų trūks, MAN bus be jų tuščia...

Aš myliu savo vaikus... bet ar aš džiaugsiuos, kai jie sukurs savo šeimas ir paliks namų lizdą? ne... MAN norėtųsi, jog jie ilgiau pabūtų maži... MAN norėtųsi, jog jie pabūtų su manimi kuo ilgiau...

Aš myliu vyrą... ir jeigu aš žinočiau, jog jis turi būti kitame pasaulio krašte... ir kad aš niekada jo nepamatysiu, tačiau būtent tada jis bus laimingas... Aš jį paleisčiau... Taip, MAN būtų skaudu... sunku.. bet ar dėl meilės? Ne, dėl savanaudiškumo... dėl gero sau.. ne jam


juk pati sakei, kad bus skaudu tam tikrais atvejais. Pati sutikai su tuo, kad zeidzia. Zeidzia kazkie priesingai nuo laimingas (cia bandau tau paaiskinti).

17

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Kad ir kaip bebutu visi nori mylet ir buti mylimais.. Juk daug psihologu yra issakyta nuomone meiles atzvilgiu. Kad meile tai tik zodis.. jo negali apibudinti kas i ji ieina. kaip vienas zmogus yra pasakes,kas galetu atsakyti,kas yra meile-tas niekada nera mylejes.
Nera tokio jausmo kaip meile. Juk porai tik pradejus draugauti,jaucia didele simpatija,ne meile.. Po metu ateina didelis susizvejimas tuom zmogum,smalsumas. Antrais metais ateina prisirisimas.. treciais metais nori,kad tas zmogs visada butu kartu....
Bet pamirstame viena svarbiausiu faktu,kad zmogus ne daiktas. Tuo labiau pradedamas naujus santykius su zmogum,negali paversti uom savim. Nes kad ir kaip bebutu esam tam ir sukurti skirtingai,pagal savo charakteri,veiklos uzimtuma,pomegius. Tad negali zmogaus priversti buti visada salia. Tuo labiau jei poroje nera supratimo,tai negali kiekviena karta reikalauti ataskaitos : kur buvai,ka darei.. manau jei zmogus pasitiki pasakys ir neklauseis...
Dauguma dar sako,kad du artimi zmones supranta viens kita ir be zodziu.. Tereikia vieno iprasto prisilietimo,veido israiskos ir viskas tampa labai aisku...
Bet net patys moklsininkai,kad ir kiek savo tyrimu bedare negali pasakyti kas yra gerai santykiuose kas yra blogai ir ka keisti. Tai vis tiek spres tik dvi personos...

Kai visada sakiau. Esam visi angeliukai turintys tik po viena sparna.Tad reik surast savo angela,apsikabint,kad galetum pakilt.Taip as suprantu meile...

18

Re: Ar meile daznai zeidzia..?

Gerai neziuriu ka priraset net neidomu :::a55 visiems pirmas isiskirimas skaudus antras netoks o trecias tai kaip suni isvesti i lauka ;D Sakom kad meile zeidzia bet ir sakom kad laikas gydo wink