1

Tema: Kaip isnaikinti tarakonus ?

ne nu namuosekatastrofa kagalit patart ?

2

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

kuo tau jie nepatinka sad nezinau pakviesk mane kadangi as ju karalius isakysiu kad iseitu :DD

3

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

tarakonai saltuose,nevisalaik syldomuose  namuose negyvena.atsaldyk visa nama savaitei ir isnyks :)bet daugebuti visa manau sansu ner tai padaryt .manau kol viso daugebucio nesterilizuos tol tarakonai neisnyks.pirk nuodus,dazniau isnesinek siuksles ,laikykis svaros tai tarakonai lankysis reciau pas tave:)

4

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

dauzyti,nuodyti,skandinti,kepti,atsaldyti.....   big_smile
jai rimtai,kazkada daugiabutyje irgi buvo ju is kazkur prisiveise,tai pradejom nuo vieno kambario,viska iskraustem,viska isvalem,visas skyles su silikonu uzklyjavom,ir taip viena po kito,taip jie ir dingo,pasirodo jie per visokias ventiliacijas prilenda,istatem elekrinius ventiliatorius,tai nebematen ju daugiau.... nepavydziu kaimynams kurie metais su jais kariavo big_smile

5

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

yra ten tokios visokios dezutes pirkti, kaime buvo pas bobute buvo uzsiveise tai isnaikinome... nors sako jei viena matai  ju yra simta kartu daugiau

6

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

nu sitie padarai juos lb sunku naikinti big_smile, bet pas mane ju nera aciu mano sesei ir mano higienos iprociams :::b18
> skaiciau kad jie gali net "celofana" virskinti.. :V ir be galvos gyvena apie 9 dienas.. big_smile nu zodziu..

7

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

man atrodo nuo salcio turetu isnykti bet turetum kokiom porai sawaitei atsaldyti namus...

8

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

ejgu pvzd yra pas tawe tarakonju galyma parduotuvej nupirkty tokia krejda paimty pirstynes ir ten kur buna tarakonaj dazniausiaj rejkia sju ta krejda piesty makalioty ir tajp pamatysijie sju lajku isniks

asj taj ju ziawryaj bijaw asj taj jos per 1 sawajte isnajkinaw:::a41
ziawryaj nekenciu tarakonju

9

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

nueik i vaistine ir paprasyk tarakonu nuodu:) manau ras iseiti farmacininkai big_smile

10

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

na cia ne tik nuo seimininku namu priklauso, o ir nuo kaimynu.. todel turit kartu su kaimynais tartis del naikinimo. nes jei tu vienas naikinsi, o kiti sedes ir lauks kazko svento.. tai kad ir tu naikinsi, bet tarakonams pritruks bendravimo ir ateis pas tave wink
>> pamenu as kai atvariau gyvent i bendrabuti studentu, tai ten ju buvo labai daug.. bet mes juos issinaikinom labai greitai. su kaimynais pasitarem..
>>> visu pirmiausia apsibraukem ta visu minima kreida (droge jos yra pirkt, ir maxej kazkada maciau, tokiam melynoj pakuotej) visus kampus, t.y. visus plysius plysiukus, zdz., visur, lkur kertasi sienos. tada ispurskem kokius 2 flakonus tu nuodu tarakonams ir isejom pasivaiksciot visai dienai ( :-) na, dabar ne siltas oras, bet siaip pas ka nors pabuti deretu gal big_smile ) grize gerai isvedinom, suslavem tarakonus.. nuo tol laiko.. ju nebuvo.. na, nebent vienas kitas bande pralekt :V >> :::826 . bet per 2-3 savaites ju nebuvo nei vieno

11

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Linas, 20 parašė:

nu sitie padarai juos lb sunku naikinti big_smile, bet pas mane ju nera aciu mano sesei ir mano higienos iprociams :::b18
> skaiciau kad jie gali net "celofana" virskinti.. :V ir be galvos gyvena apie 9 dienas.. big_smile nu zodziu..

Aha, mes tai turejom situ grazuoliuku. Tai jie buvo taip isbazdeje, kad pragrauzdavo celofano maisiukus ir isgrauzdavo pvz batone skyles. Arba kokiam vaisiui. Is pradziu nesupratom, kas cia daros. Paskui tik daejo, kad cia tu bjaurybiu darbas.
Man buvo visiskas stresas su jais gyvent, nes as velniskai bijau vabalu. neutral Vat ka reiskia turet netvarkingu kaimynu... neutral Isnaikinome kazkokiais nuodais ir iki dabar nera. Mamos, klausiau sake vadinasi рубит. Is rusijos arvezti, tai nezinau kur ju butu galima gauti... neutral Bet labai geri nuodai... Ne vien mums padejo. O tarakonu buvo jau tiek, kad nesvarbu diena ar naktis ju visur pilna... smile

12

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

o as vasara buvau sueesta tikraja to zodzio prasme blakiu niekingi gyvunai....o isnaikinom tai ismetem visas lovas ir kiekviena diena valiau namus  plius dar kvepalai...ir dar kaskas buvo parvilke paparcio sakeliu nes jiems tas kvapas nepatinka(nepatartina deti sau po lova nes nakti jums pasidarys silta nuo silto vandenelio ;D).... patikekit klaikus vaizdas kai pakeiti lovas ir jau galvoji jau visakas baigta ir netycia tvarkydamas pajutini uzuolaidas o juose veisiasi  n tokiu gyvuneliu tai saltis pakrato gerai....(jei ka cia ne savo namuose o Anglijoje )

13

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

O siaube. Na mane turbut su greitaja reiketu isvezti. Nuo tokio vaizdo... ;x

14

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

oi ne koks kosmaras :::732 fui! slykstus padarai su visokom kojom hmm ir antenom big_smile-:::143 rapineja po visur net i lova nakti gali uzsukti ;D skaiciau kad dar gali ikasti ir ligom uzkresti :\ zodziu nieko gero ! nezinau ar pades kas nebent nama nugriausit ir pestatysit nauja:D

15

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

reik imtis su jais grieztai, pasiemi israuni visas daililentes spinteles verti lauk ir ispurski, ir taip pora kartu, poto jau ir nebebus, bet jie kaimynai nevalos, nieko nesijema, tai nieko nepades...

16

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Aha, reik, akd visi augintu. Na su tais tarakonais kurijozu daug. mano mamai buvo i kava ikrites ir ji atsiegre kavo su tarakonu. Brrr... Aisku neprarijo, bet fu... As atsimenu dar buvau maziuke ir sedejau salia jos. Nu nekas buvo big_smile Toks vaizdelis. O puskei nuo girliandos i burna ikrito... Buvo ant sienos pakabina, o ta matyt uokesi ar kaip ir... ;x na tokiu baisybiu dar baisesniu nei atejimas i lova, gali nutikti :>

17

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

ok kam juos naikint prisiminkit filma apie tarakonus:)
tarakonai geriausi  zmokaus draugai:D

18

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Kurgi ne... big_smile

19

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Na jie hemafroditai todel pakanka kad is vieno atsirastu milijonas:D
is kur tai zinau? jie mano gimines :::036
A)jie ateina :1, kai inesam inamus sena buitine tehnika is uzkrestu namu!(magnetolos,kompai,telikai,indaploves ir tt
2,maisto produktai...pvz is seneles aptarakonejuseo sklepo maisa bulbiu ar cebuliu big_smile
3,idomus padeveti uzsienietiski baldai su "tarakonu motyvais;D"
siulau pries inesant kanors i namus patikrinkit ta dalyka kokiu 1km atstumu nuo jusu grycios :::818
b, TARAKONAI LAABAI EDRUS BICELIAI big_smile JIEMS 3MIKRONU SKERMENS DUONOS TRUPINIS IS JUSU BURNOS TAI KAIP PRIEKABA BULVIU VIENAI DIENAI JUMS !!! sia energija trakonas naudoja nauju atzalu gaminimui :)TAigi po to tarakonu vailkelai darys pasyvaiksciojimus po jusu duonine spinteles ir aptrupinejusi jusu virtuves grintis sienas ir tt.(taigi sie tarakonai gime pas jus,jusu name todel jie turi dideles teises i jusu hata :::036
Siulau!!Tvarkiti kambarius ir nepalikti nei dulkeles!,...nes didelis kiekis maisto garantas didels ir gausios seimos :::036
C, JUS ESAT NEPAVYDETINOI SITUACIJOJ,JEI:
1TURIT KAIMYNUS(DAR BLOGIAU JEI KAIMYNAI NETVARKINGI)
2JEI ESAT ISITAPETAVE SIENAS TAPETAIS TRADiCINIU BUDU!!!(MILTAIS:::215 ISIVAIZDUOKIT KIEK TEN EDALO :::937
3 IR PASKUTINIS. Jei praradot vilti juos isnaikinti tai->:::a41

20

Re: Kaip isnaikinti tarakonus ?

Tomai, prisiekiu, juokiaus. ir matyt siandien pirma karta ;D Bet labai smagiai parasei big_smile