1

Tema: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

Jau visai ne uz kalnų velykos man kiekvienais metais iskyla klausimas kaip margucius margint siemet...pernai potraukis buvo ant pirktiniu sintetiniu dazu siemet to nenoriu,atsibodo....man patinka svogunu lukstais ir augaklais bet pavasaris veluoja zole dar nedygsta..gal galit pasidalinti patirtimi...aciukas

2

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

na seip buna kai vadinami pirktiniai dazai juos dazant tai praeitais metais mama pirko ju tai  viskas normaliai graziai nusidaze fantastiskos spalvos.Bet nulupus luksta kokia spalva dazytas kiausinis toks ir jo visas baltymas tiesiog noro net valgyti nesinorejo.Geriausia tikrai kad svogunu lukstais tai naturalu ir normalu.Buna kazkaip zmones su vasku daro ten bet zinai vieno kiausinio darbas jauciu kiek laiko uzims.:-}man tai kazkaip nerupi tos velykos man savu uztenka kiausiniu kam man ten dar rupintis kitais:::305

3

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

Laimi, savus dazysi?:))))
man tai graziausi su vasku marginti.... tik labai jau daug darbo...

4

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

svogunu lukstai.. kokia cia dar patirtis.. ir greitai, ir graziai big_smile

5

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

jo man tai tas pats buvo tikrai pats baltymas nusidazo gal tie kiausiniai tokie prasti ir ploni lukstai..ir isvis kokius kiausinius geriau pirkti,nes kaskaip is desimt kai isverdu gal keturi sveiki visi jie siek tiek iskilineja..ar as ne taip verdu ar nemoku nusipirkt geru kiausiniu????su vasku bandziau bet ta dalis kai reikia merkt i dazus man kasko nelabai gaunasi..o kaip reiktu isgaut zalia naturalia spalva zinau kad kiti su augalais kaskoiais daro..kaskaip noreciau is anksto susirast viska

6

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

na dabar tai jo lukstai labai ploni tikrai.Nes budavo seniau  vienas kitam kakton idauzi tai jauciasi o dabar tai kaip pukelis tie lukstai.Sonata33 jeigu padesi man tai as sutinku:DNa geriausia tai tu nusipirkti kinder kur sokoladiniai ir viskas ir sedek kaip ponas:)Buvo atvejis keleta metu atgal kai as paemiau medini kiausini o drauge tikra kaip ji nepastebejo iki dabar nesuprantu ir as su mediniu kakton o ji man is to tikrojo tai maniau kad be ausu busiu likes juk zmoguciui manau kad skauda buvo:)

7

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

but geriau kaimiski gal lukstai stipresni,bet tos bobutes turguj neaisku kokius ten pardavineja jei uzlaikytus kokiu 2-3 men,kaip man kad buvo kad viena iskeliau tai visa virtuve uzsmirdo....

8

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

Laimi, o dazysim kaip? vasku ar su svogunu lukstais?:)))))))))
Viktorija, buvom ir man taip... turbut nuo kaledu buvo pradejus rinkt kiausinius velykoms...

9

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

tarp duru... wink tongue

10

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

su uosio zieve.bet greit nenudazysi kiausiniu reiks laukti ir ruostis keleta dienu...siaip tai musu seimoje su svogunu lukstais dazo ir paskui mama isskutineja ivairiausius piesinukus grazu...

11

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

o ka daryti su ta uosio zieve??dziovinti???ar mirkyti??

12

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

mirkyti as paklausiu mamos jos kaip ten ka tiksliai daryti...o gautusi juodi kiausiniai...sakoma reikia tureti zalia juoda ir dar kaskokios spalvos kiausiniu

13

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

na butu neblogai sulaukt geru receptu kiausiniu dazymui-noreciau siemet isbandyt kanors kitokio orginalaus....

14

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

ziauriai graziai nusidazo su tais tinkliukais nuo apelsinu, mandarinu ar pan. reikia ivilkti kiausa i tinkleli,uzrist abu galus ir i dazus imerkt, istikruju nerealiai atrodo!!pirma kart kai pabandziau tai net valgyt gaila buvo wink tik reik kad butinai dazai stiprus butu, nes kitaip nesimatys. o dar vienas budas - paimt stora mezgimo siula, ir visaip kaip apvyniot kiausa,tik stengtis kad siulas nenukristu.irgi labai grazu wink dar galima tarp tu siulu (ar po tinkleliu) koki lapeli grazu ikomponuot smile gerai kad kruopstumo jokio cia visai nereikia, kaip beapvyniosi, taip grazu bus! sekmes dazant!;)

15

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

o merkt i saltus dazus cia turima galvoje,ar virti i svogunu lukstus???

16

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

SVEIKI wink
GAL ZINOT KUR GALIMA BUTU NUSIPIRKTI DAZU SKIRTU VILNONIAMS SIULAMS DAZYTI?  nes tik su tokiais dazais isvirus kiausinisu galima skutineti o tie pamirkomi dazai nestipriai "kanda" luksta sad

17

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

o geras klausimas nes prekybcentriuose tie dazai ne kokie,o turguje kazin??gal kokioj chemijos parduotuveje????arba ten kur medzigas drabuziu pardavineje turetu buti dazu drabuziu dazymui nors pas mum tokios pard ner nebent didesniam miesta spec pard...

18

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

SENIAU BUDAVO TURGUOSE BEVEIK ANT KIEKVIENO KAMPO TU DAZU VILNONIU.. O DABAR NEBESIMATO. NEBENT REIKAI GERAI PAIESKOT, BET JAI KUR TIKSLIAI UZMATYSIT, PRANESKIT wink)

19

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

o is kokio tu miesto???reiks ir man po turgu pavaiksciot bubutes kokios gal tures....

20

Re: noreciau kokiu patarimu velyku klausimu

As tai visa laika kiausinius dazau vasku, tai jau yra tape seimos tradicija, kai is vakaro susedam ir dazom kiausinius, l. smagu vasku dazyt, galima visokiausiu rastu prisigalvot:)