21

Re: Siaubo filmai

Stay Alive [2006]

22

Re: Siaubo filmai

Dainora, 15 parašė:

wat nerealus filmas yra pjuklo abi dalys:D ten tai tikrai labai faina:Dantra dalis man dar ispudingesne uz pirmaja, bet geriausia abi dalis iskart ziuret:D

geras pjuklas... o kas mate vasko namai? pagieza?

23

Re: Siaubo filmai

man patinka siaubo filmai:D~ nes dazniausiai as juos ziuriu uzsimerkus :V ;D

24

Re: Siaubo filmai

as maciau trylika vaiduokliu bet jis visai nebaisus

25

Re: Siaubo filmai

o gal kas matet ,,as zn ka tju veikiai vakar"kazkas panasaus tiksliai neatsimenu

26

Re: Siaubo filmai

gal as zinau ka tu veikeipraeita vasara o ne vakar big_smile

27

Re: Siaubo filmai

o tie ka veikei praeita vasara tai geeeeras... smile)) tiek originalai tiek tie kur issidirbineja ir sposus krecia , ten isvis fainai... ;D

28

Re: Siaubo filmai

na as taip pat megstu paziuret siaubo filmus,bet vat esu bisi bailiuke,tai kartais per baisias vietas uzsimerkiu ;D

29

Re: Siaubo filmai

as tai tik siaubo filmus ir ziuriu beveik. labai geras yra dawn.of.the.dead, tamara - ne tiek  baisus, bet ydomus, dar hide and seek visai patiko ir the descent geras, tik tiek kad visas siaubas prasideda po puses filmo:)

30

Re: Siaubo filmai

hmm..ash ir uz seubo filmus ..sheyp per tw..tay nerodo geru seubeku ..gaila hmm ..o ish filmu tay pjuklo abi dakys wisai nieko ..poto dar lemtingas posukis ..irgi smile))

31

Re: Siaubo filmai

lb fajnaj ziuret kai viena namie arba kambary buni...:D

32

Re: Siaubo filmai

Siaubo filmai... Mm... smile Patinka man... smile Mažesnė būdama aš juos komedijom paversdavau big_smile Dabar kartais net krūpteliu, kas man niekad nebuvo būdinga...

33

Re: Siaubo filmai

negalejau ziureti filmo nakvynes namai!parasyta siaubo,o fisa filma grynai prazvengiau:)nezinau kaip kitiem pasirodziau,bet man kaip komedija:)niekur itampos,nei garso efektu,na nieko nebuvo!

34

Re: Siaubo filmai

Kekvena filma kekvienas zmogus supranta savaip smile tau gal tai daugiau komedija kitam tai didziausias siaubas smile  kino kritike tu nebusi big_smile siaubas tau komedijos big_smile zmones netaip informuotum smile

35

Re: Siaubo filmai

AS LABAI MEGSTU SIAUBIAKUS IR TURIUKRUVA JU NAMIE!!!!:)

36

Re: Siaubo filmai

DABAR ISEJO NAUJAS FILMAS "SILENT HILL" TURETU BUT LABAI BAISUS, VERTA PAZIURET!:=(:::723

37

Re: Siaubo filmai

as esu maciu pagieza idomus filmas bet man nebuvo labai baisus taip pat maciau ir vasko namus ten ir nelabai baisu o gal kas nors mate rakt?

38

Re: Siaubo filmai

Karolis, 17 parašė:

Kekvena filma kekvienas zmogus supranta savaip smile tau gal tai daugiau komedija kitam tai didziausias siaubas smile  kino kritike tu nebusi big_smile siaubas tau komedijos big_smile zmones netaip informuotum smile


Na, man vaikystėj kažkada buvo taip, kad rodė siaubo filmą, ten kažkoks zombis vijosi moterį su peiliu, o ji pati buvo su peiliu ir bėgo. Tada kažkaip ji jį nužudė įsmeigdama peilį, o aš sakiau: "Dabar du peilius turės..." Mamą neblogai prajuokinau smile

39

Re: Siaubo filmai

Aiste, 16 parašė:
Karolis, 17 parašė:

Kekvena filma kekvienas zmogus supranta savaip smile tau gal tai daugiau komedija kitam tai didziausias siaubas smile  kino kritike tu nebusi big_smile siaubas tau komedijos big_smile zmones netaip informuotum smile


Na, man vaikystėj kažkada buvo taip, kad rodė siaubo filmą, ten kažkoks zombis vijosi moterį su peiliu, o ji pati buvo su peiliu ir bėgo. Tada kažkaip ji jį nužudė įsmeigdama peilį, o aš sakiau: "Dabar du peilius turės..." Mamą neblogai prajuokinau smile

hmmm...:D na tokio dalyko tikrai nebuciau pastebejus vaikystej..as isvis labai vengdavau siaubo filmu ir smurto..

40

Re: Siaubo filmai

Aiste, 16 parašė:
Karolis, 17 parašė:

Kekvena filma kekvienas zmogus supranta savaip smile tau gal tai daugiau komedija kitam tai didziausias siaubas smile  kino kritike tu nebusi big_smile siaubas tau komedijos big_smile zmones netaip informuotum smile


Na, man vaikystėj kažkada buvo taip, kad rodė siaubo filmą, ten kažkoks zombis vijosi moterį su peiliu, o ji pati buvo su peiliu ir bėgo. Tada kažkaip ji jį nužudė įsmeigdama peilį, o aš sakiau: "Dabar du peilius turės..." Mamą neblogai prajuokinau smile

xe big_smile papasakojus ir man sypsena sukelei big_smile