41

Re: Siaubo filmai

man buwa karta kaij wiena namie buwaw..wakare kazhkaijp uzhsimaniaw paziet siawbiaka "skambuti2"wisishakij wiena namuose..niom su katinu:D..ti wa ziu ziu i per widuri filmo pas mane telefas suskambejo o wisur tamsu ir telefas kitame kambaryje.,ash kol daejaw tey shakes buwa:Dwadinas paziejaw:D

42

Re: Siaubo filmai

man patnka tokie siaubiakai kuriuose yra itampa, paslaptis, mistika o ne paprastos skerdynes

43

Re: Siaubo filmai

The Darkness. [[; toks smagus. [[; apie dantukų fėją...

44

Re: Siaubo filmai

siaubo filmus reik ziureti tik wakarais ir kad zinoma butu tamsu:) nes kitaip nera jokio efekto!filmai patinka su itampa,tema ir kad butu prasme!o jewi nera tai neidomu ziureti... tokie filmai yra geriausi!

45

Re: Siaubo filmai

"bleiro ragana", zinoma, ta pirmoji dalis......
daugiau nepamenu baisiu filmu

46

Re: Siaubo filmai

Mindaugas, 16 parašė:

man patnka tokie siaubiakai kuriuose yra itampa, paslaptis, mistika o ne paprastos skerdynes

va va...mistika ir sudomina...skerdynes kelia pasislykstejima...o siaubo filmuose ir turi buti nuolatine itampa,kazkas neisaiskinta...

47

Re: Siaubo filmai

oj siaubo filmaj tj cool......kristina 16- skambutis nerialus....abi serijos:)))dar 13 wajduokliu cool:D:D:D:D:D:D:D:D

48

Re: Siaubo filmai

The Omen wink rekomenduoju parsisiusti.. nerealus filmas..

49

Re: Siaubo filmai

Man patinka siaubo filmai, bet ne tokie kur ten kazkoks vampyras issiurbe kam nors krauja... Arba kazkas kazkam nukando ranka tongue man patinka ziauresni:p:)

50

Re: Siaubo filmai

tada paziurek,, kuprotas kalnas,, ten baisu ir ziauru hmm

51

Re: Siaubo filmai

Ma siaubo filmai patinka...
bet dar nesu mates tokio kuris mane isgasdintu ar kad ytampa butu sad
gal turit ka pasiulyt ? ;]

52

Re: Siaubo filmai

šeip siaubo filmų tikrai gan geru yra;]]

53

Re: Siaubo filmai

"ir kalnai turi akis" .. ne vienas nelks abejingas....
netgi ir tie kurie "nieko nebijo" des i kelnes....
cypsit kaip mazos pelytes....
sakau jum...

54

Re: Siaubo filmai

Man irgi labai patinka siaubo filmai... anksciau bijojau ziureti \Gili zydra jura\ o dabar paskutiniu metu kokius tik randu siaubekus tokius ir ziuriu ir manau jau susidariau nuomone... Pritariu kad filmai kuriuose tvyro ytampa yra puikus, man patiko Skambucio abi dalys... tik as taip ir nesupratau kodel Samara juos zude...:{ Man patika Lemtingas posukis... Taciau jis nera baisus... gal kai ziurejau pirma karta ir buvo baisu, taciau labiau isigilinus jis netgi pasidaro juokingas...:) man labai patiko pora filmu kurios maciau per tv, taciau pavadinimu nepamenu... Ka dar galiu pasakyti... Gal kas yra mate Exorcista? filmas kaip filmas... gal kiek kvailokas... taciau vietomis siurpokas... The griud yra labai geras siaubiakas! Nor i kelnes pridaryk... Ypac kai ziuri nakti... viena... Oh koks baisus!:\:D~

55

Re: Siaubo filmai

siaubekus megstu nuo mazens...:-D daug ju perziurejau...bet vistiek man jie nlb baisus...:[ ziuriu cia visi labai gyria "pagieza" ir "skambuti" ... mano nuomone jie nlb idomus (nu cia man jeigu ka :-} ) bet ir pati negaliu pasiuliti idomaus...;|

56

Re: Siaubo filmai

Tanya, 16 parašė:

siaubekus megstu nuo mazens...:-D daug ju perziurejau...bet vistiek man jie nlb baisus...:[ ziuriu cia visi labai gyria "pagieza" ir "skambuti" ... mano nuomone jie nlb idomus (nu cia man jeigu ka :-} ) bet ir pati negaliu pasiuliti idomaus...;|

man irgi pagieza nelabaj patiko bet skambutis taj jo:)

57

Re: Siaubo filmai

Man labiausiai taj "The hills have eyes"-"Ir kalnai turi akis" tas taj nerealus filmelis 100% iwertinciau.....daug kraujo siurpuliu I love it:-):-}

58

Re: Siaubo filmai

Man atrodo kad tas filmas yra labai panasus i "wrong turu" lemtingas posukis. nemanau ad "ir kalnai turi akis" kuo nors geresnis, man lemtingas posukis labiau patiko. Aisq jis nera baisus, bet labai linksmas pasirode:D~ Aisq as neturiu nieko pries "ir kalnai turi akis" kiekvienas turi savo nuomone ir teise ja pareiksti tad...:!:D

59

Re: Siaubo filmai

tokie siaubo filmai kaip "pjuklo" trilogija kalnai su akim ne tie posukiai teksaso skerdynes ir visa kita kur daug kraujo yra ne baisus o juokingi iki tam tikros ribos. paskui pasidaro nesveiki ir pereina i vimdancius (cia fredzio kriugerio visi i sita paskuine kategorija telpa) . geras siaubo filmas kad isgasdintu... hmmm PASAKELES IS RUSIO!!!!! pats geriausias siaubiakas kazkada senai maciau kai kokiu 8 metu buvau tai dejau i kelnes o dabar sedziu ziuriu ir megaujuosi smile

60

Re: Siaubo filmai

Seip sunku rasti gera siaubo filma.. dabar daug amerikieciu leidybos... dazai liejas per krastus ir aktoriai vaidina tragiskai