21

Re: Ledai

Labanakt. wink

22 (redagavo Laimute 2019-06-18 00:37)

Valdas parašė:

Ir kodėl lietuvės, man netinka. Kodėl man jų neužtenka, ir aš nenoriu turėti su jomis vaikų? Nei su rusėmis, kitomis slavėmis ar žydėmis, kiek nors šių tautybių turinčiomis moterimis, nors jų yra ir pas mane? Todėl.

Rašau tai, prieš tai pavalgęs Nestle pieno ledų After Eight (na, kartu su skumbre), ir lietuvės bei kitos Lietuvos tautų moterys, man nerūpi. Kodėl? Klausausi norvegės, ir ji tokia nuostabi.

idomu. o ar nestebejai savo poreikiu atvirkstine tvarka? pav.: klausai kokios nors muzikos is grotuvo ir uzsimanai kazko ypatingo uzvalgyti. teko pastebeti sarysi maisto su dainininko tauta?

23

Valdas parašė:

Kokios trys veislės? Nematai, kiek veislių? O dėl prancūzų, tai kadangi, pavyzdžiui, Napoleonas su prancūzais buvo Lietuvoje, pas kažką gali būti, ir taip toliau. Galima galbūt sužinoti iš gamintojų. Jie turėtų žinoti, iš kokių veislių sudėties karvių pieno gamina savo gaminius. Arba iš savo tautybių aktyvumo, kurių yra. Esmė tame, kad jei yra kuri germanų ar romance (pavyzdžiui, prancūzų, italų) tautybė, kurių, taip vadinamos kiekvienos tautos, dar yra daug skirtingų tautų (kaip ir lietuvių: aukštaičiai, žemaičiai ir taip toliau) - labiausiai tikėtina, kad tai nėra viena tautybė, o mišinys su kitomis, kaimyninėmis ar tolimesnėmis per kaimynines ar kitomis. Praėjo labai daug metų, ir žinoti, kokių tautybių pas ką yra, dokumentaliai ar perduodant informaciją iš kartos į kartą žodžiu, neįmanoma, bet galima, valgant tų tautų veislių maistą ir kitą, specifinį tų tautų maistą, matyti poreikį, bei tada patikrinti, bendraujant ir mylintis su tų tautų žmonėmis.

idomu, is kur priviso Lietuvoje melsvu karviu. as kai kaime augau, tai turejom viena. sema, melyna, melsva...bet tai ne Belgu melynoji .

24

Valdas parašė:

Gal ne be reikalo tau patinka alpių karvių pieno sūris, jei tai tiesa. Gal todėl, kad. Gal todėl tu ir gyveni Vokietijoje. Nebent tu tai žinai iš savo artimųjų. Galimą tautinę sudėtį.

gal...:) ir , zinai kas svarbu...ogi tai, kad kuo bebutume, niekada negalima nustoti tyrineti, dometis, lyginti, atrasti, siekti ziniu ir tobulinti savus sugebejimus )

25

Valdas parašė:

Labanakt. wink

labos nakties smile

26

Valdas parašė:

Gal ne be reikalo tau patinka alpių karvių pieno sūris, jei tai tiesa. Gal todėl, kad. Gal todėl tu ir gyveni Vokietijoje. Nebent tu tai žinai iš savo artimųjų. Galimą tautinę sudėtį.

MyHeritage DNA. Galima pasidaryti testa. laukia labai idomus rezulatas. bent jau mane tai tikrai pozityviai nustebino.

27 (redagavo CH DE AT 2019-07-12 02:08)

Ir kokia tavo tautinė sudėtis? Įdėk rezultatų lapą.

28

Bijai parašyti savo tautinę sudėtį? :::639

29

https://ak1.picdn.net/shutterstock/videos/16783021/thumb/1.jpg

30 (redagavo ENG Vakar 17:34)

That's the Russian size. :::639

http://www.averageheight.co/average-pen … by-country

And we're talking - Denmark. :::639