281

Re: Liūdniausias filmas

Edva, 20 parašė:

o kas nors esat mate apie dj Frankie Wilde? jei ne tai tikrai paziurekit, apsiverksit neabejotinai:), tiesiog garantuoju 99% big_smile trumpai apie filma: buvo dj, jis buvo kietas, kaip visos zvaigzdes vartojo narkotikus ir suzinojo kad apkurs, kas ir atsitiko, tada jis krito i bedugne ir dienu dienas leido vienas (cia ir yra sunkiausia ziureti), veliau jis susitaike su ta mintim ir happy end, smile

Maciau, na - filmas, pagal real story, bet man ten kazkaip nieko sukreciancio.

282

Re: Liūdniausias filmas

kad tas filmas kabintu tai ne, ji ziuret nera lengva, bet tas filmas man turbut geriausiai parodo gyvenimo laikinuma, ir kritima i doube ((nu ,kaip sakant, kiekvienas zmogus randa savo baime, skausma, ir pn. kuri sutapatina, ))
o zalioji myle nzn, lb seniai maciau, neistrigo man jis kazkaip,
dar patiko vienas epizodas is ( is naujasniu filmu )  hero wanted

283

Re: Liūdniausias filmas

Edva, 20 parašė:

kad tas filmas kabintu tai ne, ji ziuret nera lengva, bet tas filmas man turbut geriausiai parodo gyvenimo laikinuma, ir kritima i doube ((nu ,kaip sakant, kiekvienas zmogus randa savo baime, skausma, ir pn. kuri sutapatina, ))
o zalioji myle nzn, lb seniai maciau, neistrigo man jis kazkaip,
dar patiko vienas epizodas is ( is naujasniu filmu )  hero wanted

Idomu kuris ten tas tau epizodas, tjp patiko? maciau ir shita:) paskutiniu metu daug zhiuiru filmu ir senu ir labai nauju tj kai kurie tiosiog pasimirshta:)

284

Re: Liūdniausias filmas

Na va, dar klarta "Only if" paziurejau.. Pora vietu susigraudinau.. Pliam.. smile

285

Re: Liūdniausias filmas

to laurynas, dabar neagaliu pasakyti, bet kazkuris monologas,

286

Re: Liūdniausias filmas

Aušrinė, 28 parašė:

Na va, dar klarta "Only if" paziurejau.. Pora vietu susigraudinau.. Pliam.. smile

as kaip tik ji baigineju siustis.. big_smile tada kazkada anksciau ipirsai,tai daugiau nei menesi jau siunciu.. liko dar 2 val. o tada ZIURESIU !!!

287

Re: Liūdniausias filmas

if only, walking to the remember (ar kazkaip panasiai), tada rusiskas "mes is ateities"- mi iz budushevo, Premonition (cia kartu siek tiek siaubiakas, siek tiek psixologinis, bet gale zliumbiau)

288

Re: Liūdniausias filmas

O man pats liudniausias buvo If only. so Jennifer Love Hevvit

289

Re: Liūdniausias filmas

jei tau patiko if only, tai patiks ir walking to the remember, ir aisku premonition, tas tai begalo geras

290

Re: Liūdniausias filmas

na,ka tik baigiau ziureti "mergina verta milijono",zinokit ziauriai sukrete,dar dabar asarele braukiu...dar dabar neatgaubu zado..sitas tai geras..grynai is mano serijos su nelaimingom pabaigom..
tikrai labai geras filmas..:::634

291

Re: Liūdniausias filmas

tu filmus ziuri visai kaip as, ir as per sita verkiau smile

292

Re: Liūdniausias filmas

If only

293

Re: Liūdniausias filmas

"Leon" - liudniausias filmas

294

Re: Liūdniausias filmas

Jolanta, 18 parašė:

"Leon" - liudniausias filmas

gal gali papasakoti truputi placiau..tik zinoma pabaigos nepasakok ,ir ta siusiu.. smile

295

Re: Liūdniausias filmas

"Narsioji sirdis" taip butu lietuviskai lyg ir (Brave Heart), Zalia mylia, Dirbtinis intelektas

296

Re: Liūdniausias filmas

Gabija, 21 parašė:
Jolanta, 18 parašė:

"Leon" - liudniausias filmas

gal gali papasakoti truputi placiau..tik zinoma pabaigos nepasakok ,ir ta siusiu.. smile

Žanas Reno – samdomas žudikas, jis atsitiktinai tampa kaimynų šeimos išžudymo liudininku. Gyva liko tik 12-metė mergaitė, kuri tuo metu buvo parduotuve ir, beje, pasisiūlė nupirkti jam pieno. Kai ji grįžo, jam nieko kito neliko tik apgyvendinti ją pas save, o tokiu savo poelgiu jis tikrai sulaužė nerašytas savo profesijos taisykles. Jis jos taip gailėjo, kad galiausiai ji tapo vienu ir pačiu brangiausiu jam žmogumi dėl kurio jis buvo pasiruošęs viskam. Mergaitė matė nusikaltėlius, ji labai kankinosi dėl savo broliuko mirties. Paaugusi ji paprašė Reno, kad šis ją išmokyto tokio pat amato, o netikėtai sužinojusi kas yra jos šeimos žudikas, ji pati nutarė jam atkeršyti.

297

Re: Liūdniausias filmas

aciu Lina wink ,o dabar pasakysiu toki dalyka..kad vakar ziurejau "zaliaja mylia" ,(na maciau pirma karta,nors ir geda tai prisipazinti:::819 ),bet labai didelio ispudzio kaip liudniausias filmas nepaliko,man kazkaip tos fantastikos biski per daug.. bet siaip siuzetas geras,pats filmas geras.. :::035

298

Re: Liūdniausias filmas

liudniausias filmas Vita e bella" "gyvenimas yra grazus" roberto benigni

299

Re: Liūdniausias filmas

o " vita e bruta " tokio nera ? big_smile

300

Re: Liūdniausias filmas

na manau titanikas:(  bet tjp nk idomaus yra ir liudnesniu:D