1

Topic: Dviračių sportas

Dviračių sportas visiems ar tik talentams ir profesionalams? ir kaip tapti sportininku užtenka sudalyvauti varžybose kad tave pastebėtų.

2

Re: Dviračių sportas

Nenoriu būti nemandagus, bet matau jog, Artūrai sporte nelabai gaudotės wink 28 metai jau vėlokas amžius pradėti siekti sportinių aukštumų. Pradėti aišku galite, ne dėl aukštų vietų, o dėl įdomaus gyvenimo. Kuris neišvengiamas kažko ilgai siekiant. Klausėte ką daryti, jog pastebėtų. Laimėti varžybas. Arba kelias iš eilės būti 2-3 pozicijoj wink Tada pastebės. Bet norint tai pasiekti, reikės ilgus metus treniruotis, kainuos daug pinigų, ir netgi šiek tiek talento prireiks. Štai Jums ir atsakymas, sėkmės wink

3

Re: Dviračių sportas

Manau ne vėlu, aš tik nuomonės noriu išgirsti ir įvertinti galimybės. nes aš mėgėjas daug važinėju ypač praeitais nuvažiavau toli. žinoma ir gera dviratį reikia turėti. Trenejuosi daug, gal ir kainuos nebūtinai aš visose varžybuose dalyvausiu. Bet pabandyti verta, sieksiu nes kitur nesiseka.

4

Re: Dviračių sportas

Bus Druskininkuose dviračių mugė 2016

5

Re: Dviračių sportas

velomaratonas rugpjūčio 21 diena ir aš ten busiu. kas palaikys?

6

Re: Dviračių sportas

o koks tikslas profesionaliai uzsiimti sportu? kad tave pastebetu? ir kas is to kad tave pastebes? tai labai trumpalaike slove. del pinigu gal ir apsimoka bet tada reikia pradeti nuo pat jaunystes kad sulaukus 18 metu jau tureti sportiniu pasiekimu tada nuo 18 iki 30 metu atstovauti sali tarptautiniame lygyje ir is to krautis sau pelna dar kartu su tuo pardavineti savo varda reklamoje. dar paleisti kokia vardine apatiniu rubu linija ar koki mineralini vandeni savo vardu pardavineti. paskui sulaukus 30 metu paciam jegu zydejime pasitraukti is sporto ir is uzdirbtu pinigu uzsukti versla. na dar dirbti treneriu ir panasiai. mazdaug tokia yra sportininko karjera cia jeigu protingai naudoti savo kuno galimybes.
jeigu del sveikatos tai profesionalus sportas labiau zaloja sveikata negu ja suteikia. jau tada geriau megejiskai sportuoti savo malonumui. pasibegioti rytine manksta daryti i sporto sale vaikscioti. jeigu tai dviraciu sportas tai galima ir su turizmu derinti.
o siaip dabartiniame sporte reklamos ir marketingo yra daugiau negu sporto. dabartinis sportas yra visiskai komercializuotas ir labiau verslas negu sportas. sportininkas parduoda save savo kuna o prekybininkai pelnasi is reklamos visa sportininko kuna apklijoja reklamom pelnasi is to sportininko vardo panaudojimo bookmekeriai pelnasi is sporto lazybu ir visi is to vargso sportininko daro pinigus

7

Re: Dviračių sportas

Arturas wrote:

velomaratonas rugpjūčio 21 diena ir aš ten busiu. kas palaikys?

apsilankyk mtb.lt ten daug tu maratonu nuo geguzes iki pat rugsejo beveik kiekviena savaitgali kazkur kazkas vyksta o dar pas kaimynus latvius irgi maratonai buna. va si savaitgali geguzes 14-16 diena Daugpilyje velomaratonas bet tingiu vaziuoti ir dviratis suluzes

8

Re: Dviračių sportas

dabar kaip galima suprasti, esi dviratininkas mėgėjas? ir nori patapti profas? pradziai sek forumą velomanai.lt, sudalyvauk susimetęs su vietiniais dviracių entuzijastais kokiam velomaratone ar kitame dviratininkų renginyje. tokiu būdu suvoksi realias savo galimybes ir siekius... sėkmės:)

9

Re: Dviračių sportas

noriu būt profesionalu, žinomu. kol kas mėgėjas,

10

Re: Dviračių sportas

Konstantinas wrote:

o koks tikslas profesionaliai uzsiimti sportu? kad tave pastebetu? ir kas is to kad tave pastebes? tai labai trumpalaike slove. del pinigu gal ir apsimoka bet tada reikia pradeti nuo pat jaunystes kad sulaukus 18 metu jau tureti sportiniu pasiekimu tada nuo 18 iki 30 metu atstovauti sali tarptautiniame lygyje ir is to krautis sau pelna dar kartu su tuo pardavineti savo varda reklamoje. dar paleisti kokia vardine apatiniu rubu linija ar koki mineralini vandeni savo vardu pardavineti. paskui sulaukus 30 metu paciam jegu zydejime pasitraukti is sporto ir is uzdirbtu pinigu uzsukti versla. na dar dirbti treneriu ir panasiai. mazdaug tokia yra sportininko karjera cia jeigu protingai naudoti savo kuno galimybes.
jeigu del sveikatos tai profesionalus sportas labiau zaloja sveikata negu ja suteikia. jau tada geriau megejiskai sportuoti savo malonumui. pasibegioti rytine manksta daryti i sporto sale vaikscioti. jeigu tai dviraciu sportas tai galima ir su turizmu derinti.
o siaip dabartiniame sporte reklamos ir marketingo yra daugiau negu sporto. dabartinis sportas yra visiskai komercializuotas ir labiau verslas negu sportas. sportininkas parduoda save savo kuna o prekybininkai pelnasi is reklamos visa sportininko kuna apklijoja reklamom pelnasi is to sportininko vardo panaudojimo bookmekeriai pelnasi is sporto lazybu ir visi is to vargso sportininko daro pinigus

11

Re: Dviračių sportas

Yra tikslas, kito gyvenime tikslo nėra. Jei ir vėlu, jaunystėje savęs neįvertinau, kol tolimų žygių nesu padaręs. Į  Kėdainius nuvažiavau, dar toliau galėčiau nuvažiuoti. Noriu, kad pastebėtų ir tapčiau tuo ko noriu jei tik pavyks. Aš noriu būti tokiu dviratininku, kokių Lietuvoje nėra - legendiniu prilygti pasaulinio lygio. siekiai sunkiai įmanomi, aš tuo gyvenu bandysiu įgyvendinti. Jei kas manim tiki padės

12

Re: Dviračių sportas

Buvo tolimas žygis nuo Antalieptės iki Kėdainių ir tai rugpjūčio 6 diena 2015. Per Dusetas, Rokiškį, Kupiškį, Panevėžį.

13

Re: Dviračių sportas

pas mane pats tolimiausias zygis dviraciu is Vilniaus i Zarasus kazkur 180km per 7h 45min su 3 sustojimais po 15min. dar nepamirskite kad dviraciu sportas kainuoja. nors ne tokios dideles islaidos bet kazkiek investuoti reikia.
vakar keliavau dviraciu po vilniu. senamiesti pasivazinejau visas sankryzas per raudona pralekiau paskui aplink oro uosta pasivazinejau paskui miskais aplink tabora tada pramoniniais rajonais link stoties paskui i traukini ir namo

14

Re: Dviračių sportas

o max pasiektas greitis 53km/h i nuokalne. dar greiciau jau baisu vaziuoti  kunas daug sunkesnis uz dviracio mase svorio centras aukstai ir jau metyti pradeda

15

Re: Dviračių sportas

oho

16

Re: Dviračių sportas

jo kainuoja 4 t padorus sportininku dvirasis o profesonalus ir 10 tukstanciu

17

Re: Dviračių sportas

neipirksiu

18

Re: Dviračių sportas

Teo wrote:

jo kainuoja 4 t padorus sportininku dvirasis o profesonalus ir 10 tukstanciu

pirkau 2008 metais Kellys Viper nauja is salono. mokejau 950 litu. jau po metu toks pat dviratis kainavo 1100 litu. todel galima teigti kad nauji dviraciai kasmet brangsta. nors mano dviratis labiau priklauso pigesniu dviraciu segmentui ir su juo nelaimesi prestiziniu varzybu bet siaip jis puikiai rieda. per 8 eksploatavimo metus teko daryti du kapitalinius remontus i kiekviena is ju investuoti apie 100 euru. per vasaros sezona vidutininskai pravaziuoju apie 400-500 km

19

Re: Dviračių sportas

Arturas wrote:

neipirksiu

pirk vogta. parduoda po 20-30 euru

20

Re: Dviračių sportas

aš pirkčiau iš vasares galima išsimokėtinai  už neblogas kainas. apie 400 eurų liuks.