21 (edited by Valdas 2018-09-29 22:37)

Re: nenoriu gyventi.

Pažiūrėjau. O kaip tada tai, kad Princas Charles'as galimai su ja turėjo meilės romaną.

https://i.ytimg.com/vi/5mRpZ7FzlZw/hqdefault.jpg

22

Re: nenoriu gyventi.

Barbra nuostabi moteris  kaip ir Liza Minnelli...gal graziausios to meto moterys

23

Re: nenoriu gyventi.

Taip, jos labai gražios.

24

Re: nenoriu gyventi.

Einu jau miegoti. Malonu pabendrauti, Romai. smile

25

Re: nenoriu gyventi.

Bob Fosse ,,Cabaret,, 1972 m filma ar teko matyt?Va ten Liza nepakartojama...

26

Re: nenoriu gyventi.

Labanaktis.Malonu su protingu zmogum pabendraut,Valdai..

27

Re: nenoriu gyventi.

Neteko. Pažiūrėsiu. Džiaugiuosi ir iki kito karto. smile

28 (edited by Valdas 2018-09-30 04:42)

Re: nenoriu gyventi.

Kale, nelok. Tavo tūpa galva niekam net nebeįdomi.

29

Re: nenoriu gyventi.

Protingas zmogus keikia zmones? Vladas pats imbicilas

30

Re: nenoriu gyventi.

Nu, ir kas, kad susirašinėja..? Gyvena tai vis dar su tavim..?
Kažkada turėjau tokį... num - bendradarbį. Jis nevairavo. Aš atvažiuodavau jį pasiimti iš namų. Jis iškart pasikeisdavo SIM kortelę, ar išsitraukdavo kitą telefoną - neprisimenu. Bet normalus, šeimą turintis žmogus virsdavo donžuanu. Kur jis gaudavo kontaktų, kaip susipažindavo - nežinau... Bet neišlįsdavo iš telefono, kol važinėdavomės ir vis klausinėdavo: "Už kiek nuvežtum į Panevėžį, už kiek nuvežtum į Vilnių" ir panašiai... kai visi Lietuvos miestai buvo išvardinti kelis kartus, man trūko kantrybė ir po klausimo "už kiek nuvežtum", aš pasakiau, kad "už dešimt litų ir varom dabar." Jis nustebęs pažiūrėjo į mane ir sako: "tu - durnas?"
Būtų ilga kalba apie tai, kaip "sumontuotas" vyriškas mąstymas, tai aš labai trumpai pasakysiu. Kai bet kuris, normalus, sveikas vyras pamato nuogas ilgas kojas, vyras tampa nebe tavo ir net ne savo... Tik net jei jam atrodo, kad jis galėtų nuklysti į šalį, net jei jis to siekia, tai kai ateina momentas, kai reikia peržengti ribą, jis sustoja... Gal ne visi, bet su tuo kolega aš netyčia atradau, kad peržengti ribą - sunku...
O tu nustok kaišioti nosį, kur nereikia. Kurių galų šnipinėji? Niekam tavo "svajonių" vyras nereikalingas... Jis be tavęs per tiek metų jau kvėpuot savarankiškai bus pamiršęs...

31

Re: nenoriu gyventi.

ar tai vyras, jeigu atejus laikui perzengti riba sustoja? tada tai pliusinis meskiukas. moters namu dekoracija

32

Re: nenoriu gyventi.

Breinai, Tau reikėjo psichologu tapti. Labai motyvuojančiai, paprastai ir aiškiai. :::305

33 (edited by Sulamita 2018-10-01 06:55)

Re: nenoriu gyventi.

Antanas Patamsis wrote:

ar tai vyras, jeigu atejus laikui perzengti riba sustoja? tada tai pliusinis meskiukas. moters namu dekoracija

kokią ribą? smile Jam, kaip ir daugeliui šios svetainės dalyvių, tereikia vieno - susirašinėti, tai jų hobi, stichija, gyvenimo būdas, o kažkur važiuoti, susitikti - dėl ko? smile

34

Re: nenoriu gyventi.

Oho, Breinas. Užskaitau.

Neperžengia ribos, nes suabejoja savo šaunumu? T.y. žinutėmis visi gudrūs susirašinėti, o prie reikalo pereiti pritrūksta pasitikėjimo? Neva moteris supras, kad aš ne toks jau kietas? smile Tame esmė?

Nes yra ir peržengiančių tas ribas.

35

Re: nenoriu gyventi.

Vien bobos pritaria, nes breinas parase situacija kokia buvo pas vyra. Boboms patinka kai vyrai menkinami

36 (edited by Sulamita 2018-10-01 09:57)

Re: nenoriu gyventi.

G Reta wrote:

Oho, Breinas. Užskaitau.

Neperžengia ribos, nes suabejoja savo šaunumu? T.y. žinutėmis visi gudrūs susirašinėti, o prie reikalo pereiti pritrūksta pasitikėjimo? Neva moteris supras, kad aš ne toks jau kietas? smile Tame esmė?

Nes yra ir peržengiančių tas ribas.


prie ko čia kietumas ir šaunumas smile
žmonės turi skirtingus tikslus, tai normalu smile pvz., aš mėgstu kolekcionuoti uogienių receptus, gilintis į jų gaminimo technologijas, bet neturiu poreikio praktikai - uogienių nemėgstu, užtenka lietuviškos obuolienės smile

37

Re: nenoriu gyventi.

Eugis wrote:

Vien bobos pritaria, nes breinas parase situacija kokia buvo pas vyra. Boboms patinka kai vyrai menkinami

Tikri vyrai ne laužo santuokos pažadų. Jei netinka - skiriasi, bet nesuka į kairę. Tokie va, kaip pas temos autorę, patys save paniekina ir sumenkina.

38

Re: nenoriu gyventi.

Sulamita wrote:
Antanas Patamsis wrote:

ar tai vyras, jeigu atejus laikui perzengti riba sustoja? tada tai pliusinis meskiukas. moters namu dekoracija

kokią ribą? smile Jam, kaip ir daugeliui šios svetainės dalyvių, tereikia vieno - susirašinėti, tai jų hobi, stichija, gyvenimo būdas, o kažkur važiuoti, susitikti - dėl ko? smile

Jei jau rašinėja tai riba peržengta... Tik laiko klausimas - kada. Kada įsidrasins ir nuleks pas kitą.

39

Re: nenoriu gyventi.

Tikros moterys irgi neturi lauzyti pazadu ir myleti vyrus del pinigo.

40

Re: nenoriu gyventi.

tikras vyras susiranda tikra moteri ir neturi poreikio su kitom rasinetis. arba jeigu padaro klaida su vedybom, pradzioj skiriasi, tada jau rasinejasi. o tada jau riba priejus nebereikia stabdytis, visais kitais atvejais jis ne vyras, o vepla. tiesa, tinka tai ir moterims