1

Topic: E. paspirtukai

Ar verta juos pirkt? Nuomuot? Kasnors naudoję papasakokit ar yra pointas, straipsniais nepasitikiu.

2

Re: E. paspirtukai

sesers vyras nusipirko el paspirtuką, sakė važinės juo į darbą, bet tai sakė dar tokiu neužtikrintu balsu... Gali vienu įkrovimu nuvažiuoti 20km, nors gamintojas deklaravo 30km, tačiau 20 km jau irgi yra neblogai. Taip ką pastebėjau - greitis =<25km/h, važiavau dviračiu šalia jo,  tokiu greičiu, geromis sąlygomis važiuojant dviračiu, jokio vargo minti ir tuos 20km be to paspirtukui pageidautinas lygus kelias, nes jo sąlyginai maži ratukai. Pliusas el paspirtuko išryškėja, kai važiuoji maža įkalne ar prieš vėją ir nereikia prakaituoti, nes nors greitis ir nedaugiau 25 km/h, bet su dviračiu ilgiau minant tokiomis sąlygomis ir pavargti įmanoma.
Reziume - jeigu neįperki normalaus dviratuko, tai už 300eu gali pirkti ir el. paspirtuką.

3

Re: E. paspirtukai

Tie paspirtukininkai visai nesupranta taisyklių kelio tik laiko klausimas kai pradės juos numušinėt. Bet aš asmeniškai tik už dviraćius

4 (edited by Laimute 2019-04-24 22:35)

Re: E. paspirtukai

jei el. tai jau joks ten ne paspirtukas. dviraciu bent jau galima ir nuotoli iveikti ir pasportuoti tuo paciu.

5

Re: E. paspirtukai

As manau ziurint ka tu nori? Jai seip tik grazia diena islyst prasiblaskyt ar kazka tai jo pirk turbut, jai del to kad galvoji i darba ar kasdien naudoti tai nemanau, bet visiem skirtyngai tynka, man ir dviratis butu zymei geriau, bet dviracio neisidesi i kisene kaip paspirtuko big_smile nzn jai turi pinigu ismest tai pirk jo big_smile jai ne tai geriau pagalvok ar paspirtukas atsipirks kaip viesas transportas ar kazkas tokio.. Cia tik mano nuomuone, as pyrdala nusipirkau big_smile

6

Re: E. paspirtukai

Pointas yra, tačiau tik tuo atveju, kai jis yra naudojamas vietoje automobilio ar viešojo transporto. Mane asmeniškai šiek tiek glumina, kai jauni ir iš pažiūros sveiki žmonės renkasi tokį paspirtuką, o ne, tarkim, dviratį. Žinoma, turi jis pliusų, bet, kaip jau minėjo forumiečiai viršuje, turi jis ir savo limitus (daugelyje, ypač tvarkomų vietų, pravažiuoti juo gali būti sunku, ribotas greitis). Tikrai yra blogesnių būdų išleisti pinigus, tačiau reiktų gerai pagalvot, ar už norimą sumą įsigysit kokybišką daiktą smile

7

Re: E. paspirtukai

paspirtukas, tai tas, kuris nejuda, kol neispiri i subine

8

Re: E. paspirtukai

Nesinuomok. Nuomos kainos visiškai neadekvačios, kažkas minėjo, kad už tą pačią kainą kokią gali išsinuomoti paspirtuką, gali ir Toyota auris. Juk truputį nelogiška, turėtų būti kaip konkuruojanti su viešuoju transportu kaina. Geriau įsigyk iš čia https://www.elektromarkt.lt/lt/laisvalaikio-transportas-ir-dronai/laisvalaikio-transportas/elektriniai-paspirtukai/filter/gamintojas-1/7619 kol dar yra velykinių akcijų. Jei reiktų rekomenduoti, tai siūlyčiau Xiaomi. Jeigu manai kad vertas pirkinys tai gal ir paskola nepakenks https://credit24.lt/lt/vartojimo-paskolos/ ? Aš pats su Xiaomi M265 važinėju, ir kolkas su juo viskas labai gerai, nors turiu dar tik nuo rudens.