1

Topic: Kaip Panaikinti Strazdanas?

Rasykite Nuomones.

2

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

strazdanas kiek zinau panaikinti nelabai imanoma, jos liekui begant pacios siek tiek pranyks smile
stazdanos tai tik pigmentines demes smile

3

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

O seip kazkas sake kad reikia uzsidet agurku ant veido ;D bet seip visai rimtai cia...niu mano drauge viena taip dare smile..bet nepamenu padejo ar ne..bet gal padejo nes ir dar kart ir dar kart taip pat dare big_smile tik sake kad labai slykstu ant veidi buna kai jie isila ;DDD

4

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

na va, man mama sakė, kad strazdanų po truputį mažėja veidą tepant kefyru. tai yra bobučių senovėje išmintis.
pati strazdanų neturiu, bet jul kam jos tinka, tai taip yra gražu wink

5

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

Stai keletas budu atsikratyti strazdanom...niu sakyciau jas labiau nubalint.Taj wa.Braskes- ne tik skanios uogos, bet ir puiki kosmetine priemone jusu odai.Ju sultys turi balinamuju savybiu,tad tinka,jei oda yra strazdanota.Is ju galima pasigaminti veido kauke.Sutrintas braskes sumaisyk su kiausinio baltymu ir tepk ant veido.Po 10min. nuplauk. Pameginkit pades wink)

6

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

O siaip strazdanos madingos si sezona smile)

7

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

na siaip mielosios paneles/merginos.strazdaneles labai grazu. ir asmeniskai man jos jei mergina su strazdanelem tai tiesiog dieviskos smile na cia mano tokia nuomone.tad nemanau jog verta jas ir naikinti

8

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

Luka wrote:

O siaip strazdanos madingos si sezona smile)

Jop šį sezoną pabūkit madingos, o po to galit susidegint.. Maždaug taip? hmm

9

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

NENAIKINTI!!! Strazdanės, būkim išskirtinės!

10

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

Teisingai.bet gal jos ten jau super blogai atrodo

11

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

gerai balina agurkinis veido kremas, citrininis, seniau budavo dar toks rusiskas, Achromin vadindavosi, kazkada jaunysteje su sitais issibalinau veida nuo strazdanu, nes... pas mane ju buvo daug ir ryskios, negalejau pati ju pakesti, kaip ir isskirtinio demesio butent del ju big_smile ...
Dar reiketu vengti pavasarines saulutes, nes ji labai issaukia tas isdykusias demeles ir siaip nereiketu veido degintis ant saules, nebent po kvarcu... smile
Bet siaip, girdejau, kad metams begant strazdanos vistiek isnyksta balinti jas ar ne wink
Kam tai kelia dziaugsma, dziaukites, kol dar turit wink

12

Re: Kaip Panaikinti Strazdanas?

Neis jų išnaikinti. Nebent laikinai. Nėra kam ir vargti. Tai - išskirtinis bruožas. Kam naikinti ? :::001.