41

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

as irgi myliu mergina kuri nemyli manes) ka man daryti?   ir isvis labai daug moteru kurios manes nemyli

42

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

ieskoti kito

43

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Yra žmonių, kuriems patinka savikanka, mazochizmas, tušti dūsavimai. Jeigu tęsiasi tokie beprasmiški dalykai, tai reikia kreiptis į psichologą. Geriausia tam žmogui pasakyti, kad jis tau patinka. Kad čia ne meilė, tai faktas, nes meilė abipusis jausmas. Šiaip mylim visus, o kažkas mus ypač žavi, dėl tam tikrų savybių ir jam reikia tai pasakyti, pasikalbėti ir bus aišku, ar tai turi ateitį...:::008

44

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Marina wrote:

Yra žmonių, kuriems patinka savikanka, mazochizmas, tušti dūsavimai. Jeigu tęsiasi tokie beprasmiški dalykai, tai reikia kreiptis į psichologą. Geriausia tam žmogui pasakyti, kad jis tau patinka. Kad čia ne meilė, tai faktas, nes meilė abipusis jausmas. Šiaip mylim visus, o kažkas mus ypač žavi, dėl tam tikrų savybių ir jam reikia tai pasakyti, pasikalbėti ir bus aišku, ar tai turi ateitį...:::008

nesamone kad meile yra abipusis jausmas) meile gali buti ir vienpuse. tu myli zmogu o jis tave nemyli. ka tada daryti?

45 (edited by Marina 2017-11-26 15:15)

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Konstantinas wrote:
Marina wrote:

Yra žmonių, kuriems patinka savikanka, mazochizmas, tušti dūsavimai. Jeigu tęsiasi tokie beprasmiški dalykai, tai reikia kreiptis į psichologą. Geriausia tam žmogui pasakyti, kad jis tau patinka. Kad čia ne meilė, tai faktas, nes meilė abipusis jausmas. Šiaip mylim visus, o kažkas mus ypač žavi, dėl tam tikrų savybių ir jam reikia tai pasakyti, pasikalbėti ir bus aišku, ar tai turi ateitį...:::008

nesamone kad meile yra abipusis jausmas) meile gali buti ir vienpuse. tu myli zmogu o jis tave nemyli. ka tada daryti?

Kai kurių psichologų terminu tai vadinama iracionalia
aistra. Tuomet reikia atvynioti jausmų kamuolį į pradžią ir atrasti, kur ir kodėl atsirado šis irracionalumas, taip nukenksminsim šį nuodą, nes , jeigu tas kitas tave atstumia, tai jis tau nieko nejaučia, tai ko čia ant sienų lipt ir gaišt laiką...:::008

46 (edited by Devils 2017-11-26 16:44)

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Meilė nėra apie jausmus. Meilė yra apie įgimtą tinkamumą. Reikiamų savybių tikimas sudaro pagrindą meilei. Nepakankamas tinkamų savybių kiekis - ir atsiradę teigiami jausmai bei bendravimas bus sunaikinti. Reikia rūpintis tuo, o ne tik kad tiktų turėti vaikų pagal kurią nors tautybę. To gali užtekti susilaukti vaikų, bet neužtenka meilei būti.

Mišrių tautybių visuomenėje - tai kebli situacija. Dvi, trys, keturios ir daugiau tautybių pas kiekvieną, ir žiūrint į heteroseksualų vyro ir moters bendravimą, jo pagrindas yra tikimas turėti vaikų pagal bent vieną tautybę, jos rūšį. Į tai pirmiausia reaguojama teigiamai. Todėl yra labai sudėtinga ar neįmanoma, bent toje aplinkoje, rasti žmogų, tinkantį turėti vaikų pagal kiekvieną tautybę. Nes tik tokiu atveju abiejų reakcija į visas kiekvieno tautybes - bus teigiama ir bendravimas dėl to - taip pat. O jeigu tinka turėti vaikų pagal vieną tautybę, o netinka pagal kitas dvi ar tris - joms reikės kitų, jos netiks, ir bus neigiamos reakcijos į tas kitas kito žmogaus tautybes, pagal kurias moteris ir vyras - netinka turėti vaikų. Tai vyksta automatiškai - nes taip veikia mūsų organizmai.

47

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Marina wrote:

Kai kurių psichologų terminu tai vadinama iracionalia
aistra. Tuomet reikia atvynioti jausmų kamuolį į pradžią ir atrasti, kur ir kodėl atsirado šis irracionalumas, taip nukenksminsim šį nuodą, nes , jeigu tas kitas tave atstumia, tai jis tau nieko nejaučia, tai ko čia ant sienų lipt ir gaišt laiką...:::008

be psichologu pagalbos sio jausmu kamuolio neatviniuosi) o psichologai siais laikais brangiai kainuoja)

48

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

bet terminas iracionali aistra man labai patinka)

49

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Čia nėra ką vynioti. Yra pagrindinės įgimtos savybės, kurios sąveikauja tarpusavyje, ir jų yra nedaug.

50 (edited by Devils 2017-11-26 17:20)

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Pavyzdžiui, kodėl man vienos, tos pačios atlikėjos dainos patinka (o tai, kas patinka yra pirmiausia ir svarbiausia - girdimas balsas), o kitos - ne. Taip yra todėl, kad tarkim tai Astrid S, yra su norvegų, gal ir kita ar kitom skandinavų tautybėm ir su mano rūšies žydų. Žydų tautybė dauginasi nuo vištienos. Norvegų, tarkim, nuo lašišų (nors nežinau). Kai ji sudainuoja pavalgiusi vištienos - iš jos siunčiamas man tinkamos žydų tautybės signalas (balsu) į mane ir mano smegenys priima kaip tinkamą, savą. Bet jei ji sudainuos pavalgius lašišos, nuo kurios tarkim vaisinga norvegų tautybė - jos dainavimas man nepatiks, ir bus neigiama reakcija ne į kažką, o į tai, kad iš jos į mane siunčiamas norvegiškas signalas, kuris mano smegenims yra svetimas - bent jau dauginimosi srityje. Norvegė, ką? - Ne! Netinka turėti vaikų! Sako mano nenorvegiškos smegenys.

Nieko nevalgius irgi turėtų būti vienu metu siunčiami norvegiški, kitu - žydiški signalai, tai yra būti aktyvi ta ar ana tautybė, tik tada tai turėtų vykti galbūt pagal organizmo poreikį, tai yra galbūt pagal tų tautybių kiekius, tai yra kaip dažnai veiks viena ar kita tautybė. O gal gali veikti ir vienu metu abi, o gal ne.

Taip ir bendravime. Tarkim, mano žydų tautybė (ar žydiška smegenų dalis - na, aš vadinu, kad tai daro tautybė ar smegenų dalis, bet galbūt vyksta ne taip - reiktų žinoti) ištransliuos žydišką seksualinį signalą moteriai, pas kurią žydų tautybės nėra - ir jos smegenys į tai reaguos neigiamai.

Nesvarbu, ką aš būsiu pasakęs, nes jos smegenys reaguoja ne į žodžius, o į signalą. Žydiškas signalas jai yra svetimas, ir ji, jos smegenys automatiškai atsiųs man neigiamą reakciją. O gali galvoti, kad reagavo į tai, ką pasakiau, ar kaip.

To nėra.

O gal visa tai netiesa. wink

51

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Konstantinas wrote:
Marina wrote:

Kai kurių psichologų terminu tai vadinama iracionalia
aistra. Tuomet reikia atvynioti jausmų kamuolį į pradžią ir atrasti, kur ir kodėl atsirado šis irracionalumas, taip nukenksminsim šį nuodą, nes , jeigu tas kitas tave atstumia, tai jis tau nieko nejaučia, tai ko čia ant sienų lipt ir gaišt laiką...:::008

be psichologu pagalbos sio jausmu kamuolio neatviniuosi) o psichologai siais laikais brangiai kainuoja)

Yra geros literatūros ir galima mokintis save pažinti, pvz.G.Colombero "Vidinio išgijimo kelias", Peter Lauster knygos ir pnš...:::008

52 (edited by Anna 2017-11-26 18:37)

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

ką daryti, ką daryti...
jei pagal sąžinę ir kad po kelių metų neverktum kruvinomis ašaromis, reikia labai gerai išsiverkti. nuo kelių valandų iki kelių savaičių. paskui užimti galvą kuo nors kitu. jei nėra gyvenime kitų problemų, tai galima į šokius užsirašyti. dar geriau - choras smile (padeda garsus rėkimas ir gilus kvėpavimas bet kuriuo sunkiu gyvenimo momentu). o paskui, kažkaip apsižvalgai ir liūdesio nebelikę.

jei būtinai norima prievarta turėti, rengiamas aktyvių veiksmų  planas ir pan. (ardoma šeima, pilama spec. medžiagos į gėrimus, į ausis pučiami arabai ir pan.), o paskui, po kiek laiko suvokiama, kad gyvenimas susigadintas negrįžtamai ir kaltinamas visas pasaulis.

p.s. nors iš tiesų manau, kad autorė to vaikino nemylėjo ir jau seniai sėkmingai jį pamiršo

53

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

O tu, autorė, ar jau irgi pamiršai? wink

54

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Anna wrote:

p.s. nors iš tiesų manau, kad autorė to vaikino nemylėjo ir jau seniai sėkmingai jį pamiršo

tema sukurta pries 11 metu) autore per ta laika jau daug vakinu pamylejo) o gal vaikinai ja pamylejo

55

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Konstantinas wrote:
Anna wrote:

p.s. nors iš tiesų manau, kad autorė to vaikino nemylėjo ir jau seniai sėkmingai jį pamiršo

tema sukurta pries 11 metu) autore per ta laika jau daug vakinu pamylejo) o gal vaikinai ja pamylejo

sakai, kad autorė vėl galėtų tą patį parašyti - nemyli tas, kurį ji myli? smile

bet per vienuolika metų gal jau bus pabuvusi ir kitoje barikadų pusėje - kai ji pati nemylėjo ir atstūmė? smile

56 (edited by Simonas 2017-11-27 20:14)

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Pasmane tokia pat beda issimylejau mergina ir del jos kalnus nuverciau. Bet realybe tokia kad ji svajoja apie buvusi kuris vos per atsitiktinuma nepaskandino jos. O i mane ziuri kaip i dar viena neidomu vaikina. Kartais nesuprasi ko nori tos merginos gyvenime ... Akivaizdziai matos vien is jos FB pasirasinejimu ka dkazkas blogai bet kai paklausi "nieko rimto apie gyvenima mastau" manau teks verst nauja lapa ir pamirst ja.

57 (edited by Anna 2017-11-27 20:09)

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Simonas wrote:

Pasmane tokia pat beda issimylejau mergina ir del jos kalnus nuverciau. Bet realybe tokia kad ji svajoja apie buvusi kuris vos per atsitiktinuma nepaskandino jo. O i mane ziuri kaip i dar viena neidomu vaikina. Kartais nesuprasi ko nori tos merginos gyvenime ... Akivaizdziai matos vien is jos FB pasirasinejimu ka dkazkas blogai bet kai paklausi "nieko rimto apie gyvenima mastau" manau teks verst nauja lapa ir pamirst ja.

manau, tą patį, tik pakeitusi veikiančiuosius asmenis, galėtų parašyti mergina, kuri džiūsta dėl Simono...

58 (edited by Simonas 2017-11-27 20:17)

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Anna wrote:
Simonas wrote:

Pasmane tokia pat beda issimylejau mergina ir del jos kalnus nuverciau. Bet realybe tokia kad ji svajoja apie buvusi kuris vos per atsitiktinuma nepaskandino jo. O i mane ziuri kaip i dar viena neidomu vaikina. Kartais nesuprasi ko nori tos merginos gyvenime ... Akivaizdziai matos vien is jos FB pasirasinejimu ka dkazkas blogai bet kai paklausi "nieko rimto apie gyvenima mastau" manau teks verst nauja lapa ir pamirst ja.

manau, tą patį, tik pakeitusi veikiančiuosius asmenis, galėtų parašyti mergina, kuri džiūsta dėl Simono...

Juokingai cia skamba bet anyway yra  kaip yra bus daugiau nei 8 men bendraujame ir keli men kaip draugaujame. Pasimatimu tiek buve kad nesuskaiciuosi geles/dovanos ir kt. Bet realybe tokia kad paneles traukia tokie kuriais kvepia kaleimas ir rimtos bedos.

59

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

padekit man prisipazinau tam vaikinui ir jis pasake kad man nepaeis su juo niekada but kartu. ( be to as einu i mokykla ir man 13)

60

Re: Myliu vaikiną, kuris manęs nemyli. Ką man daryti?

Geriau uzmirsk ta vaikina ir susirask kita arba isvis su vaikinais neskubek. Kur parasyta, kad 13 metu budama PRIVALAI tureti vaikina? O be to, sirdziai juk neisakysi. Isivaizduok, kad koks vaikinas, kuris tau VISAI nepatinka, prisipazintu, kad tave myli-ka tada darytum?