21

Re: Ar naudojate pudra??

jo apie tai ir kalbu...kad netgi baisu i jas ziureti, o jos jauciasi atseit butu pacios graziausios...gal ir del tokiu merginu...pudra niekam nepatinka nes galvoja kad ji nieko gero neatnesa...jeigu visos moketu naudotis tai jokiu problemu nebutu...

22

Re: Ar naudojate pudra??

Tai niekad taip nebus, kad visos mokėtų big_smile ir iš kur mums žinoti, kaip jos ten jaučiasi? smile aš tai manau, kad gerai tokias merginas kartkartėm išvysti - eilinį kartą pasitvirtina senas geras posakis "kas per daug, tas nesveika" big_smile)

23

Re: Ar naudojate pudra??

Nijolė, 20 wrote:

Evelina, jei subtiliai tepliojiesi, viskas ok, ir niekas ne nepastebi wink
>> o su tomis idegio servietkomis, tai nezaiskit, nes paskui kaip plemuotos karves vaiksciosit ;D

aha esu macius veidas kaskoks zalias...;D

24

Re: Ar naudojate pudra??

as tai naudoju,bet lb nedaug...kazkaip lb gerai atspalvi pasirinkau,tai viskas ok....tik viena karta lb skubejau ir dar ne ta pudra nustveriau,ne savo,o mamos,o jos tamsesne oda nei mano,na ir nieko nepastebejau,kad atrodau kaip reikiant irudusi.tai mokykloje klasioku buvau isvadinta soliariumine mergaite.

25

Re: Ar naudojate pudra??

Egle, 15 wrote:

as tai naudoju,bet lb nedaug...kazkaip lb gerai atspalvi pasirinkau,tai viskas ok....tik viena karta lb skubejau ir dar ne ta pudra nustveriau,ne savo,o mamos,o jos tamsesne oda nei mano,na ir nieko nepastebejau,kad atrodau kaip reikiant irudusi.tai mokykloje klasioku buvau isvadinta soliariumine mergaite.

pasitaiko:D

26

Re: Ar naudojate pudra??

taip as naudoju pudra "Acnecolor" ji kaip vaistai padeda nuo spuogu ir panasiai jos galima isigyti vaistineje, jos yra dvieju spalvu odos atspalvio, tamsumo uztenka tikrai, ir balta ,man sitie vaistai ar pudra kai juos pavadinti (du viename) big_smile labai gera smile

27

Re: Ar naudojate pudra??

Evelina, 17 wrote:

jo apie tai ir kalbu...kad netgi baisu i jas ziureti, o jos jauciasi atseit butu pacios graziausios...gal ir del tokiu merginu...pudra niekam nepatinka nes galvoja kad ji nieko gero neatnesa...jeigu visos moketu naudotis tai jokiu problemu nebutu...

taip sutinku, reikia tureti saiko ja tepant, nes kai perdaug tikrai ziauru atrodo

28

Re: Ar naudojate pudra??

Viktorija, 16 wrote:

taip as naudoju pudra "Acnecolor" ji kaip vaistai padeda nuo spuogu ir panasiai jos galima isigyti vaistineje, jos yra dvieju spalvu odos atspalvio, tamsumo uztenka tikrai, ir balta ,man sitie vaistai ar pudra kai juos pavadinti (du viename) big_smile labai gera smile


oi as tokios net negirdejus :?

29

Re: Ar naudojate pudra??

man nepatinka pudros big_smile geriau jau idegio kremas ... nes jei veidas atrodo nenaturaliai ir jei dar mergina nemoka tolygiai paskirstyti pudros atrodo svelniai tariamt nekaip smile

30

Re: Ar naudojate pudra??

Neziniuke, 18 wrote:

man nepatinka pudros big_smile geriau jau idegio kremas ... nes jei veidas atrodo nenaturaliai ir jei dar mergina nemoka tolygiai paskirstyti pudros atrodo svelniai tariamt nekaip smile

mieloji, tau neatrodo, kad ta krema sunkiau paskirstyti nei pudra :?
kai tepi pudra, bent matai, kur ir ko perdaug.. o su kremu is karto nematyti :? po kiek laiko tik tas dziaugsmas isryskeja :?

31

Re: Ar naudojate pudra??

ash vapshe kauke neshioju, ne pudros nereikia big_smile

32

Re: Ar naudojate pudra??

Neziniuke, 18 wrote:

man nepatinka pudros big_smile geriau jau idegio kremas ... nes jei veidas atrodo nenaturaliai ir jei dar mergina nemoka tolygiai paskirstyti pudros atrodo svelniai tariamt nekaip smile

Bet idegio kremas veido trukumeliu nepasleps taip, kaip pudra. Jeigu veiduko oda neproblematiska, skaisti, grazi, tuomet, be abejo, geriau jau apsieiti be pudros:)

33

Re: Ar naudojate pudra??

Nenaudoju nei pudros,nei dar kokiu nors kremu smile

34

Re: Ar naudojate pudra??

ir labai gerai darai. ner cia ko jaunu veiduku gadinti visokiais slamstais

35

Re: Ar naudojate pudra??

Milda, 21 wrote:

ash vapshe kauke neshioju, ne pudros nereikia big_smile

na paprasciausiai kaip ir visur reikia igudziu ir jausti truputi ka darai smile

36

Re: Ar naudojate pudra??

na paprasciausiai man idegis padeda atgaivinti veido oda ji igauna toki sveika atspalvi ... o nuo pudros veido oda uzsikemsa ir po to buna ne kas smile

37

Re: Ar naudojate pudra??

Nijolė, 20 wrote:
Viktorija, 16 wrote:

taip as naudoju pudra "Acnecolor" ji kaip vaistai padeda nuo spuogu ir panasiai jos galima isigyti vaistineje, jos yra dvieju spalvu odos atspalvio, tamsumo uztenka tikrai, ir balta ,man sitie vaistai ar pudra kai juos pavadinti (du viename) big_smile labai gera smile


oi as tokios net negirdejus :?


nueik i vaistine ir pasiteirauk,
mano daug pazystamu ja naudoja

38

Re: Ar naudojate pudra??

visos prisitem pudros ten beveik kilogramais ir vaidin super grazuoliukes o bx tokios ir patink pamatytiu be pudros kaikures tai jauciu nualptu is slikstumo

39

Re: Ar naudojate pudra??

Raimunda, 16 wrote:

visos prisitem pudros ten beveik kilogramais ir vaidin super grazuoliukes o bx tokios ir patink pamatytiu be pudros kaikures tai jauciu nualptu is slikstumo

tai wat taip ir butu:D

40

Re: Ar naudojate pudra??

... nu jus merginos pavarot.... kam jums jauna grazia oda slepti.... ziema taip, suprantu... pudra dalinai veikia kaip apsauga nuo shalcio.... nors.. ish kitos puses.. jei jau naudojat pudra, nepamirshkit ja kas vakara nuvalyti... kitaip uzkishit savo poros.... o tada... smile Jei jau sugalvosit tepliotis pudrom, bent jau nusipirkit... kokybishka...o tai reishkia stipriai brangesne...