1

Topic: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

wat yra situacija,vakar buwo krepsinis,o man truks plys reikia jo demesio..kaip ji atitraukti nuo to prakeikto tw kad abiem gerai butu?..

2

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

Taigi pati sakai kad krepsinis buvo VAKAR. Siandien nebera jau, tai kokios bedos? O siaip tai.. Manau kad gali net nesistengt atitraukti vaikino demesio nuo teliko kai krepsini ar koki kita sporta rodo.. Manes irgi neatitrauktu smile Negi negali pakentet pora h kol suzais tas varzybas?

3

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

Vaiva, 19 wrote:

wat yra situacija,vakar buwo krepsinis,o man truks plys reikia jo demesio..kaip ji atitraukti nuo to prakeikto tw kad abiem gerai butu?..

nu leisk jam ta valanda krepsini pasizet o tu nueik nagus pasidildink:Dnueik i dusa :::111 padaryk ka nors valgyti:D ar paplepek su draugem :::036 jei taip istisai lysi i akis ikiresi ir atsibosi big_smile

4

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

Vaiva, 19 wrote:

wat yra situacija,vakar buwo krepsinis,o man truks plys reikia jo demesio..kaip ji atitraukti nuo to prakeikto tw kad abiem gerai butu?..

tu nori, kad butu gerai abiem, ar kad butu gerai TAU ??

5

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

mergyte nori,kad butu gerai jai:)
na manau kiekvienuose santykiuose reikia ieskoti kompromisu:)tomo geras patarimas buvo,juk negali but visiskai vienodi jusu pomegiai:)

6

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

pazliumbt gali, delfi neseniai apie tai straipsnis buvo, gal dar yra, apie taip kaip ten reikia zliumbti ir panasiai, kad efektas geriausias butu

7

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

Vaiva, 19 wrote:

wat yra situacija,vakar buwo krepsinis,o man truks plys reikia jo demesio..kaip ji atitraukti nuo to prakeikto tw kad abiem gerai butu?..


>>> wat yra situacija tokia, kad duok tu zmogui paziureti tai, ko jis nori.. leisk jam.. tu irgi turi juk pomegiu... << tai ar tau labai patiks, jei tave jis nores nuo ju atitraukti.. dievuliau..
<>> jo, Tomas true sake wink ir Saulius taip pat.. zliumk, gal nuo to geriau bus.. ;D nu cia tai svietas nemate...

8

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

Saulius, 23 wrote:

pazliumbt gali, delfi neseniai apie tai straipsnis buvo, gal dar yra, apie taip kaip ten reikia zliumbti ir panasiai, kad efektas geriausias butu

nu kas bus kai visalaik parades zlimt;(:::921

situacija
(jis) -Einu kakot!!!
(ji)- ne !ne neik !!! pabuk dar:( ka as darysiu be taves !!!!!:(:(
(jis)- nu gerai si*u i kelnes bet bunu su tavim ;(

arba ziuri kasi (cia jau mineta situacia)

(ji)- brangusis enam pasimylet :::036!!!!
(jis) -eik jau ;( !nu nuo ryto tai jau darom;( !!! kiek tau dar reikia hmm matai kad FINALAS
(JI )-Beeeeemueeeee:(:(m beee!!!!
(jis )-nu gerai ;( ----<<<<-po penkiu minuciu---!!!!!<<<<<<
(jis ) nu va pagalieu galiu zet big_smile!!!!
(ji) tu man gali masaza padaryt :::036???
(jis ) nu visai uzk****i :::917 visa diena su tavim milejaus hmm o daba jau masaga nori;(
(JI)- beeeee!!!!!:(mueeee:(
NU GERAI;(   <<<KITA DIENA JIS ZIURI JAU FULE<<<<<
(JI)-BRANGUSIS ateik cia:::036 !!!!
(jis)-nu visa diena manes neraikejo o db kai fule ziuriu tau manes vel reik;(
(ji)-beeeee:(
(jis) ;(;(;(
---------------------------------
NU ZMONES KIEK GALIMA NERVUOT TOKIOM NESAMONEM ;(
IRA LAIKAS KURI TURIM PABUTI IR ATSKIRAI :::111NEGALI ZLIUMTI KIEKVIENA KARTA KAI rujos PRIEPOLIS uzeina ;(

9

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

nu Tomai tu pavarai;D;D;D bet Saulius su tuo zliumbimu tai irgi gerai:D:D o seip tai visi teisingai sako, jei nori, kad ABIEM butu gerai, turit rasti kompromisa. ir nuo tv tu jo neatplesi, nes jei ir pavyktu, tas jo "demesys" butu tikrai ne toks, kokio tikiesi. normalu, kad zmoniu skirtingi pomegiai.

10

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

O kodėl jūs taip prisirišę prie tos vienintelės įvardytos situacijos? Gi temos pavadinimas daug platesnis :::041
Daugiau žodžio laisvės trūksta big_smile
Tomai, pavaryk dar savo filosofijų platesne šios temos prasme, ką? ;]

11

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

ta gera utenos reklama big_smile kai pana noriu ziureti serijala o vakinas kasi big_smile

12

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

cia nera ko varyt i tuos pudimus jau mano minti baige Auste :::818
kompromisai vienas svarbiausiu dalyku zmogaus gyvenime tarp prtneriu susikalbant:::111 darant isimtis ir susitariant geruojiu (be asaru ir tragediju)draugyste zydi big_smile ir aisku reikia laikytis to zodzio:::111 jei ta valanda susitariai pabuti su ja tai turi buti.O jei jis pasako kad rytoj turiu zeti kasi tai ji turi gerbti jo interesa ir ta valanda palikti ji ramybei:::111 tik neriketu piktnaudziauti, negalima paskyti kokius pasikeitimus paskutine minute ;( tai jau taisykle !!!!!!

13

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

elkis su juo taip kaip jis su tavim elgiasi, pvz jis nores tavo demesio o tu ziurek melodramas:::807 arba jei jis nores praleisti su tavim savaitgali tu issinuomok koki filma ir itikink ji kad tu labai nori paziureti ji:::608

14

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

Neringa, 17 wrote:

elkis su juo taip kaip jis su tavim elgiasi, pvz jis nores tavo demesio o tu ziurek melodramas:::807 arba jei jis nores praleisti su tavim savaitgali tu issinuomok koki filma ir itikink ji kad tu labai nori paziureti ji:::608


ir kas is to?.. nei jam nuo to gerai bus, nei jai. aisku idealiausia butu rasti kazka, kas abiem patinka, bet jei taip nera, tada abi puses gali pasitengt atrast kazka idomaus partnerio pomegiuose. bet tik  ne principas "aha, tu man taip, tai dabar as tau taaaip..."

15

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

O dieve kas cia tokio jei vaikinas nori paziureti krepsini....Mirsi gal per pora valandu? Du**na boba...Atleisk, kad uzsipuoliau, bet nervai neatlaike. Geriau tu jam tik nezysk ir nezliumbk, nes dar paliks. Bent jo vietoje as susimastyciau. Kam man toks zmogus kuris neleidzia man veikti tai ka as noriu, bent kartais ir ziuri, kad tik jam geriau. Pritariu visiems cia pasisakiusiems.

16

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

Linas, 19 wrote:

ta gera utenos reklama big_smile kai pana noriu ziureti serijala o vakinas kasi big_smile


puikus pavyzdys kaip gudriai priversti antra puse paklusti tavo norams:D tik, deja, tokiu atveju antra puse nesijaucia tokia pat laiminga kaip tu..=)

17

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

Neringa, 17 wrote:

elkis su juo taip kaip jis su tavim elgiasi, pvz jis nores tavo demesio o tu ziurek melodramas:::807 arba jei jis nores praleisti su tavim savaitgali tu issinuomok koki filma ir itikink ji kad tu labai nori paziureti ji:::608


nu va taip atsaldisi tik jausmus ;( ir nebemyles hmm bus tik kruva klaustuku ir kavailu situaciju

18

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

Vaiva, 19 wrote:

wat yra situacija,vakar buwo krepsinis,o man truks plys reikia jo demesio..kaip ji atitraukti nuo to prakeikto tw kad abiem gerai butu?..

o tu pabandyk apsirengt gundancius naktinius, vos dengiancius tavo kuna, su neriniais arba isvis nuoga buk ir atsistok pries ji per "kase"! jei nesuveiks, tai gali but, kad jis ligonis...:)

19

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

siaip viska jum versti viska kontroliuoti .. koks milziniskas savanaudiskumas tik moteris tokiu pasizymi .. tikriausiai net neisivaizduoji kiek svarbus jam tuo metu krepsinis ir kokia savijauta yra jo tuo metu .. milziniskas jaudulys, nekantravimas ir nervavimasis. ir norit kazka pries tai pastatyti? kartais visai dziaugiuosi kad merginos neturiu ..

20

Re: kaip priwersti wyrus daryti tai ko mes norime?

kokios baisios tos moterys...! big_smile