41

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Sveiki, gal kas žino patikimų puslapių, kur galėčiau susirasti kambarį Valensijoj ?:)

42

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Sveiki nesenai atvykau Malaga Colohonda,kas galetu patarti kaip greiciau isisavinti Ispanu kalba.Noreciau isgirsti nuisirdziu patarimu.Adioso

43

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

knyga po pagalve... sako padeda..

44

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Kaip Malagoje, mes ir norėtume persikelti tik nežinau nuo ko pradėti, gal galit patarti.

45

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Ar gali kas nurodyti adresiuka kur Malagoje galyma rasti nemokamus ispanu kalbos kursus

46

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Gal kas is almerijos yra?

47

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Sveiki apsistojau 2menesems El perello gal butu zmoniu kurie noretu susitikt nes labai jau liudna man 17metu ieskau panasaus amziaus pauugliu arba vyresniu

48

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Karolina wrote:

Sveiki, gal kas žino patikimų puslapių, kur galėčiau susirasti kambarį Valensijoj ?:)

Paziurekit per booking.com

49

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

paieskok kempingu, jei ne ilgam.. patarimas smile pigiau ir gyvenimas verda ten..

50

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Labukas, šiuo metu esu Lietuvoje ir noriu greitu metu persikelti į Ispaniją, dėl to man reikalingas siuntinių pristatymas į Ispaniją . Gal kažkas galėtų pasidalinti patirtimi ir patarti, per kur saugiai ir greitai atsisiųsti siuntą? Būčiau dėkinga. Iki smile

51

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Ten ir likite big_smile

52

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

"Kol jaunas, o broli, sek paselio grudus " ...:::008

53

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Labuka kas pabendrauyi is lietuvaiciu gyvenaciu ispanijoje cia kazkaip nuobodoka

54

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Reda, 19 wrote:

nu zodziu kiek pamaciau tiek uzteko.... dauguma kaimo vaiku susirinke:DDD

Puikiai pasakyta, dauguma, pabrėžiu, ne visi, bet dauguma tai gryni kaimo šokiai big_smile

55

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Labas gal yra merginu is Gandia Valencia ar netoliese?

56

Re: Lietuviai gyvenantys Ispanijoje!

Sitvija, 26 wrote:

laba, na as irgi kaip ir ten gyvenu